Hlavní postavou dobrodružně akčního příběhu je mladý newyorský muž Christopher Dubois, který s přáteli okrade místního mafiána a na útěku před jeho zabijáky se omylem ocitne na palubě lodi pašeráků zbraní. Ti se ho chtějí zbavit, ale před smrtí v zubech žraloků ho zachrání útok pirátů vedených elegantním lupičem Dobbsem. Chris se k pirátům přidá spolu s nimi pokračuje v cestě v naději, že se dostane zpět do New Yorku. Dobbds ho však vysadí na siamském ostrově, kde prodá svůj lup starému zákazníkovi, mistrovi bojových umění Khaovi. Ten si všimne jeho dovednosti, pokud jde o bojová umění a zařadí ho mezi své svěřence. O půl roku později se Chris opět setká s Dobbsem a požádá ho, aby mu pomohl dostat se do tibetského kláštera, kde se má konat velký turnaj v bojovém umění. Sjíždí se na něj zápasníci celého světa a hlavní cenou má být velká socha draka, celá z ryzího zlata. Dobbs souhlasí, ale protože nevěří v Chrisovo vítězství, vmyslí si vlastní plán, jak se zlaté sošky zmocnit. A zatímco on připravuje drzou loupež, Chris Dubois se řadou soubojů propracovává do finálového střetnutí, kde na něj čeká brutální zabiják, mongolský válečník Khan. (oficiální text distributora)

mira007

Hvězdy dávám jen za tu dokumentární přehlídku různých bojových umění ... dějová linie bída a děs nekoukatelné. ()

kritiklon

Divácky záživný je pouze závěrečných 30 nebo 40 minut. Tedy turnajové souboje! Po herecké stránce není u nikoho z představitelů co hodnotit, takže raději se zdržím komentáře. Také bylo zajímavé sledovat střetnutí různých bojových stylů a umění. Toť ale vše co k tomu můžu říci. 2* za 44% ()

Pajčus

Některé části filmu byly i celkem zajímavé s dobrou výpravou a krásnými lokacemi. Proč to ale celé muselo být slepené v takovou neuvěřitelnou slátaninu se stupidním příběhem? A proč česká a slovenská distribuce tento snímek obdařila zas tak příšerným názvem? ()

DHDV

Levnější historická odnož (decentně) podobného mortal kombat. Docela se divým, že do tohoto filmu dokázal získat Moora. Na druhou stranu nebýt jeho a JCV a dobrých bojových scén byl by tohle opravdu jen pokus o film. Bohužel tady se nemůžu zastat ani jednoho z hlavních protagonistů, nevím čeho chtěli dosáhnout s tak příšerným scénářem, vždy i některé televizní tvorby sou kvalitnější. Hodně přemýšlím nad hodnocením, ale pokud se na to podívám stejně ironicky jako postava, kterou ztvárnil bývalý 007 dávám 1+. ()

Krchy

Van Dammovi se evidentně zastesklo po mládí a řekl si, že si zopakuje Krvavý sport. No proč ne, dívat se na to rozhodně dá. Ale kam se hrabe nějaký Mongol na Čong Liho. ()

Relli

Příběh snad horší než u Mortal Kombat. Většinou tenhle typ filmu zachrání akční souboje, ale i tady jich bylo jako šafránu. ()

helloween93

Netypický Van Damme v dobrodružně laděném filmu o turnaji v bojových uměních. Potěšila mi účast Rogera Moora, který mi do role šarmantního podvodníka sedl. První část je trochu nudnější, ale s začátkem turnaje začne i zábava. 3* ()

GOREGASM

Questy životní i pracovní mám od srdce rád, ale ten Žánklódův mě svou exkluzivní naivitou alespoň srdečně rozesmál. Již úvodní scéna svou fatální snahou o epický přesah celého dílka nastaví neústupný rohlík na tváři diváka, a přestože Žán tentokrát i režíroval, respektive i díky tomu jedno velké turnajové klišé nebere konce a komické je to díky simpletonovskému pojetí také dostatečně. Na zasmání óká, ale víc v tom prosím nehledejme. 20% ()

Besyn

Stokrát omyté Van-Dammovské téma "přišel,viděl,bojoval,zvítězil".Navíc si to i sám zrežíroval,takže to dopadlo,jak to dopadlo.Hovadina na entou. ()

Meiers

Nepovedenej remake Krvavýho sportu. Na Jeanových filmech sem vyrostl a jako malej sem ho fakt žral, ale s odstupem času sem došel k závěru, že nenatočil jedinej schopnej film a jeho herecký projev mě v přítomnosti děsně irituje. A co se tohodle týče tak to snad ani nemuselo spatřit světlo promítačky. Fakt p94ovina ()

Torgal

Neveril by som, že aj arénovka sa dá zmršiť, ale Van Damme nemá ako režisér ani tú štipku talentu, ktorú má ako herec. Súboje, ktoré tvoria základ filmu, sú strašne sterilné a často sa skončia skôr než začnú. Nefunkčné spomaľovačky tej trápnosti už len nasadzujú korunu. Hlavný záporák je tupá hora mäsa, ostatní bojovníci sú šablónovité národné karikatúry (Škót bojuje s kiltom, Japonec sa snaží vyhrať so sumom!). A ešte horšie to dopadá, keď postavy prestanú bojovať a otvoria ústa. Ako jediné pozitívum vidím snáď len to, že film je aspoň celkom prehľadne natočený, inak už fakt neviem čo vyzdvihnúť. 2+/10 ()

Razzor_82

Takový nepovedený remake mého oblíbeného "Krvavého sportu". JCVD se chopil tentokráte i režie ale tenhle film mi nikdy nevoněl. Proč vykrádat něco, co už bylo jednou skvěle natočeno? 4/10 ()

Stíba

Není to Van Dammova špička ale takový lepší průměr s trochu kolísající kvalitou. Mám moc rád úvodní úsek z New Yorku 20. let, to se povedlo, pak je to ale trochu nahoru a dolu a závěrečná třetina soubojů je spíš takovou zeměpisnou turistikou po vzhledových i bojových archetypech bojovníků z jednotlivých zemí. Van Damme se tu také poprvé a naposled posadil na režijní židli. Dá se říci že celkem úspěšně a vnesl do svých akčních filmů i trochu jiného ducha. Roger 007 Moore je tu pak zajímavým zpestřením. 3,5* ()