Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

brtko

Ak mám byť úprimný tak je podľa mňa Road Trip vrcholom žánru a jeho kvalít nedosahuje ani Amerian Pie. Aj tu sa vyskytuje veľký počet stupidných vtipov, ale ako celok pôsobí film oveľa kvalitnejším dojmom. Niektoré scény sú naozaj nezabudnuteľné a ľahko sa človeku vryjú do pamäti. ()

BisiJoker

První Roadtrip Todda Phillipse a taky nejlepší,Seann tam je parádní a celkové obsazení je skvělé škoda jen škoda pár trochu ujetých scén které se do jinak parádního filmu vůbec nehodili. ()

Prochy84

Jednoduchá oddychovka s naprosto statickým příběhem, ale o příběh tu nejde. Pohodovka, jíž opět vládne Scott a Twisted Sister rules! Ne tak dobré, jako American Pie, ale kvalitativně po všech stránkách mnohem lepší, než ostatní nejen německé tuposti subžánru. 3,5*. ()

g3rtrud

Podľa mňa najlepšia teenagerská komédia. Seann William Scott v podobe frajera z prcičiek a looser DJ Qualls ťahajú film dopredu. ()

Marty_cz

Další tripovka u jaké se můžete celkem slušně pobavit. Začátek filmu lehce zvláštní a možná i nudný, ale pak mě film nedovolil odpoutat oči s obrazovky. Závěr lehce překvapující což dává filmu na kvalitě a vyrovnává občas nudné momenty. ()

Thovt

škoda tý nevyváženosti - zápletka, kterou si každej přečte už před spuštením filmu, zabere celou půlhodinu, dějová linie s hadem trapně vyšumí. na druhou stranu je škoda, že pokus o hlubší rozbor některých postav/vztahů se zasekl po prvních pár krůčcích. půl hvězdy dolů za herce jedný role S. W. Scotta ()

AndrewNewman

Teenegerská zábava natočená pre teenegerov :) Mám rád túto komédiu, ale moju pubertu som prežil s "ostrými" komédiami ako Prcičky či Sexbomba od vedľa :) ()

J.Mayen

Jedna z tech lepsich komedii, kteou jsem mel moznost videt, spousta skvelych scen u ktery jsem se uprimne a nahlas zasmal, jedinej kdo mi vadil a proc nedam plnym pocet je ten magor vypravec, co neustale chtel krmit toho hada, nevim,ale ve filmu mi nesedl. ()

maestrotatum

Prelom tisícročí a humor typický pre komédie toho obdobia. Road trip je prvý film obľúbeného Todda Phillipsa. Hneď je vidieť typickú schému jeho komedií- ako sa môže všetko skomplikovať alebo fakt, že nikdy nie je tak zle aby nebolo ešte horšie. Čo sa mi páči na jeho filmoch je aj tu. Todd vytvorí rozdielne charaktery ( sú to dosť sympatické postavy ) a tie počas filmu udávajú tón všehochuti, taktiež ide na vec tvrdo a s ničím sa nehrá, to bolo vidno aj tu ( nejaké tie uchylne vtipy a vela nahoty...). Road trip určite patrí k tomu priemeru spomedzi sveta komédie ale zabaví. Neuškodí a nenudí. [60%] ()

Creshaw

Je to už pár let, co jsem tuhle teenagerskou komedii viděl a určitě to byla jedna z těch lepších. Herecké obsazení bylo vybráno skvěle a já se stejně skvěle bavil - 70%. ()

Meinhart

Přirovnání k prcičkám opravdu tento film uráží. Ano, je to teenagerovská komedie, jeden stejný herec, tím to ale přece končí. Pravda je, že jsem si myslel, že když se na to podívám znovu, protože když jsem film viděl poprvé bylo mi přibližně patnáct, nebude to už taková sranda. Ovšem to by to nesměl být film plný výborných hereckých výkonů, výborných vtipů, scének... Pro mě bezchybná podívaná i napodruhé. ()

Trinculo

Dvě koule. Je to jenom jedna z dalších komedií o sexuálním odvázání se teenagerů na Amerických vysokých školách. Je ale na ní něco kouzelného. Cesta Amerikou z jednoho pobřeží na druhé, ve starém autě a v partě mladých mužů, která by se jinak dohromady asi nedala. No a na konci každý objeví něco úžasného. I kdyby to měli bejt prsty v prdeli... Lidská slast je totiž nekonečná!!! ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“