Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

Radim

Než se na film podíváte, musíte vypnout mozek - ale pak si to možná užijete. Film si drží úroveň jedničky - ať už pod pojmem úroveň chápece cokoli -, takže komu se líbila, tomu se bude líbit i dvojka. Andílci jsou neskutečně sexy (miluji Lucy Liu, její škleb ala lasička neměl chybu), včetně "padlého anděla" Demi Moore, akce nápaditá, hudba dostatečně hlasitá. Skvělé byly vykradené motivy z filmů, např. svářečky s hudbou z Flashdance nebo jeptišky s hudbou ze Sound of the Music. Na druhé straně scénář lze shrnout do dvou řádků, dialog prakticky neexistuje, některé vtípky byly značně retardované. Na závěr jednu věc - ve státech film těží z veleúspěšného seriálu ze 70. let a z několika pokusů o remake, včetně kreslených filmů; nedivme se tedy tržbám a ohlasu. ()

mirkaaa

Pokračování Charlieho andílků se mi líbilo. Navíc trojice hlavních hrdinek se tentokrát musí vypořádat s nebezpečnou Demi Moore. ()

Haymar odpad!

Sem asi fakt těžkej masochita! Už potřetí sem se snažil to dokoukat (fakt sem se snažil)... a už potřetí mi to zase nevyšlo! A co z toho plyne? 3x a dost! Strašně nerad dávám "odpad", ale co proboha jinýho s filmem, kterej je trapnější, nudnější a odpudivější než reklama na vložky?! ()

Prochy38 odpad!

Asi tak. Holkly to jsou fakt hezký. Nebudu se tajit, že se mi opravdu líbí všechny. Ale... tento film je tak nehorázná kravina, že nevím, za co by ta * měla být... Za ty hezký holky? Za to maj hvězdičky u prvního dílu, tady už to fakt nepovedlo... Sorry, ale tohle už bylo moc. ()

Hanes88 odpad!

Všechny tři hlavní aktérky jsou opravdu nádherné, to se musí nechat, ale je to pokračování a pořád bez nápadu.....no prostě velice špatný film. ()

angloumene

Většina filmu je dost nepřehledná a většina akčních scén dost nelogická. Když snímek podobného typu, tak raději Sucker Punch. ()

listr

Nemá to příběh, nemá to děj, má to spoustu chyb, ale je to zatracená sranda u které jsem hodně bavil. Poslední honička ve spidermanovském stylu je tak praštěná, že se u ní prostě nebavit nejde. ()

spiritus odpad!

Tento film je od začátku do konce neuvěřitelná spatlanina tuctu pofidérních klipů a scén.Celý je to jeden velkých chaos bez děje a smyslu.Film je zaměřen vyloženě na tupého diváka jehož zájem končí u Barrymoreové koz a Diazové zadku.Dialogy jsou na urovní chovanců Modrého klíče.Jestli se bude filmová scéna ubírat tímto směrem, tak to nás pánbů ochraňuj.Doufám ale že zálibu v této zvrácené zábavě kromě Tupců, vidláků, kterým čouhá hnůj z holinek a teenagerů nikdo normální nehledá.Větší tupost už jsem opravdu dlouho neviděl a radši dávám od tohoto smrdutého odpadu ruce pryč. 10% ()

MkSallam

Obrázky jsou cool, hudba je vynikající, ale jinak je to děsná kravina, protože vůbec nemám páru o co tam šlo. A finále se hodně nepovedlo.... ()

dobso

Jediné, čo môže človek na filme oceniť ("ak nerátam herecké obsadenie"), je vážne dobrá muzika. Film stráca úplne všetko, ale v prvom rade dej. Je to len pseudofilm efektov. ()

suzanne1997

Musím napsat, že tenhle film byl o trošku lepší než jednička, ale obojí bylo na ''jedno brdo'', takže několik chyb, několik naopak hodně povedených scén, kdy se mi hodně líbilo to, jak držely při sobě, takže se podívejte a udělejte si obrázek sami, sama za sebe tento film doporučuji více než jedničku, protože byl lépe udělaný. ()

laepus odpad!

Ani nepamatuju, kdy jsem naposled, jestli vůbec, dal odpad... Fakt, že jsem schopen dodívat film, mi stačí alespoň na jednu hvězdičku ze slušnosti. Ale to se právě tady ani nestalo - stačily mi asi dvě minuty a už po nich mi začala téct krev z uší a musel jsem to ukončit. Tohle byla fakt píčovina na entou. Blbost, jaká se jen tak nevidí. To bych si musel uřezat tak půl mozku, abych ten čas byl ochoten natáhnout alespoň na pět minut. Je mi líto Johna Cleese, jestli má potřebu lézt i do takových věcí... ()

waits odpad!

Ja vim, ze je to pitome naschval, ze je tam spousta odkazu, ze to ma asi byt nad veci, ze se clovek ma divat na nohy andilkum, na efekty a tak...Ze je to vtipne? Casto citovana hlaska Lucy Liu byla uz tolikrat pouzita u Pratchetta a to mnohem lepe..Ze to ma svih? To se radsi podivam na koncert AC/DC...Ze jste se bavili? Bez legrace, pro me to bylo utrpeni, a to se pobavim u lecceho, od kazdyho druhyho blocbusteru po beckove horrory s komickymy efekty. NIkdy vic. ()

Emzet

Tak jako jednička byla sympatická blbost, tohle je taky blbost, ale už bohužel ne tak sympatická. Prsknout totální kravinu na plátna kin jednou, OK. Ale dvakrát? Ne-e-e. Mezi těmi filmy snad ani není rozdíl, snad jenom tady je ještě víc výbuchů, ještě víc rádoby drsnosti a bohužel, protože už se ztratila i ta originalita, jde o veskrze špatný film. Některé vtipy jsou dobré (ale zase například Lucyin vtip o námořnících není ani tak drsný, jako spíš násilný a nucený) a na odpad to taky není, ale rada zní: "Nebrat!" ()

D@ve

Další film natočený jako Dannyho parťáci, jen pro zábavu..asi :-) Bohužel srovnání s parťákama je hrozné. Ne každý film plný zvučných jmen je zárukou dobré podívané. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)