Trojice půvabných agentek Natalie, Alex a Dylan úspěšně zachrání Raye Cartera, který byl unesen až do Mongolska. Únoscům se však podaří nechat si jeho titanový prsten. Na tomto prstenu je zašifrován seznam osob, které jsou zahrnuty ve federálním programu na ochranu svědků. Data mohou být dešifrována, když se prsten spojí s druhým prstenem, který nosí William Rose Bailey z ministerstva spravedlnosti. Muž byl však zavražděn a prsten je pryč. Charlie dá za úkol andílkům prsteny získat. Agentky zkontrolují dům zavražděného svědka a zjistí, že jeho vrahem byl surfař. Na pláži najdou surfaře a potkají zde bývalého andílka Madison Leeovou, kterou obdivují. Při motokrosovém závodě je surfař zabit hubeňourem, protože ohrožoval Dylen. Hubeňour ujede a andílci najdou u mrtvého vraha další fotky lidí, které měl zavraždit. Mezi nimi je i fotografie Dylen. Ta se před 8 lety dostala do ochrany svědků, protože svědčila proti svému tehdejšímu příteli O´Gradymu, který byl právě propuštěn z vězení a hodlá se pomstít... (TV Prima)

marcelita odpad!

Zase hrůza,tak mě napadá když je jednička příšerný odpad,proč ještě točit dvojku,když už popelnice plná hnusu je už z předchozího dílu :-) ()

MirINDay

První půlka filmu byla svižná, rychle se měnilo prostředí, mělo to šťávu. Druhá půlka filmu mi trhala jak oči, tak mozek na tisíc kousků. I absurdita má své hranice a tenhle film ji posunul na zcela jinou úroveň. ()

Bublushka

Bezvadný filmík, který mě vždycky pobaví. Když ho člověk bere s nadsázkou, tak si ho náležitě užije. Je to hezké, roztomilé a vtipné. Všechny tři holky mám ráda, jsou fajnově potrhlý a film tím získává svoje kouzlo. Ale nejlepší je Dylan, která se v tomto díle i dost projeví. A záporáci nejsou zas tak ploší. Je to prostě fajn akční komedie, která mě nikdy neomrzí. A ty parodie na různé filmy a seriály nemají chybu. Jen mě štve jak dopadl "Hubeňour", škoda, přijde mi totiž skvělej. Film potěší, pobaví a dokonce i překvapí. Doporučuji. ()

Mountain

McG rozjel šíleným tempem podívanou plnou krasných div (Cameron Diaz se pro tu roli snad narodila...) a bezhlavé akce. Nemá to smysl, popírá to všechny zákony.. .ale proč vlastně ne? Nechte mozek někde jinde a hezky se odreagujte. Víc po téhle ztřeštěnosti nechtějte. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Přece v tobě muselo zůstat něco dobrého." - "Já jsem nikdy nebyla dobrá, byla jsem skvělá!" Andílci versus bývalý sexy anděl. "Andělé jsou jako diamanty, nikdy nevíš, kde je objevíš." Přehnanější než jednička: Na začátku andílci proti 50 chlapům... A pak ta scéna s helikoptérou. Před kamerou se objevil znovu i úchylák fetující vlasy, což byla tak trochu parodii sebe sama. Udělal si srandu, ale třeba i z kriminálky. "Tati, právě jsme s holkama zvládly padesát námořníků." Nejžhavější scéna: Andílci tančí na melodii z růžového pantera. Závěrečná rubačka: Diaz proti Demi Moore, která byla skvělá. "Ta ale pohořela" Je to třeba brát s nadsázkou. Film je přehnaná komická parodie, kde zbytečně nepadají sprostá slova. - 90%. ()

Rindi

Skvělá oddechová komedie s prvky parodie, výborná akce. Pokud v tom ale někdo hledá hluboké umění, nebude zrovna nadšený :-) ()

SimcaJB

Tak se nám vrátilo trio sexy agentek, tentokrát v režii McG. Tak už máme kočky zpátky. Cameron Diaz .... Natalie Cook , Drew Barrymore .... Dylan Sanders , Lucy Liu .... Alex Munday. A znova se vrhají do nových akčních sekvencí, do nových brutálních akcích a hlavně do několika sexy okamžiků. Rozhodně každá z nich má své pro a proti, Drew je krásná sexy baculka.... Cameron Diaz je krásná modelka - blondýnka a Lucy je jejich asijská dračice.       V touze očekávání jsem se vydal na druhý díl a opravdu byl lepší. Akce byly více cool, holky byly vice sexy, ale hlavně splnilo to účel, moje sexy kamoska - raperka se naprosto unesla hudbou a akcí a nakonec se ji to moc líbilo.       Ale jak je známo, za vším hledej ženu, a tak i za hlavním záporákem ji hledej. Protože hlavním záporákem je Madison, bývalý, tedy už padlý, andílek, který je hrán po dost dlouhých létech Demi Moore, která svou rolí oslavila come back.       Nejen Drew, Cameron či Lucy je živ film. Několik slavných herců si zahrálo epizodní role. Například Bruce Willis, Matt LeBlanc (seriál Přátelé), Robert Patrick (T2 - T1000). Ale krom herců se objevilo i pár zpěváků. Jmenovitě Pink, která si zahrála starterku motocyklových závodů.Nezapomenutelnou postavou je John Cleese a jeho omyl v dceři,       O co jde v tomto filmu? No o to, ze ihned začátku se ukradnou prsteny s dost důležitými údaji. Jsou to archivní data z databáze ochrany světků. Ano je to ten program, kdy opravdu svědci, ne Jehovovi, dostanou novou identitu.     O čem je vlastně tento film, no prostě o akci a akci, a o tom, jak si naše sexy kočky umí vytvarovat sexy podprsenky, sexy zadečky. A hlavně, jak to umí nandat nám chlapům. Takže nic moc neočekávejte, pokud jste žena. Jste-li muž stačí vám rozhodně trocha nadrženosti a chtíč po ženách a tímto filmem si svoje choutky spravíte. Více v naší recenzi. ()

Zemřel Bernie Mac

Zemřel Bernie Mac

11.08.2008

Parta tragédů změnila kapitána

Parta tragédů změnila kapitána

07.03.2007

Adaptace všech možných i nemožných komiksů jsou prostě v kurzu. Poté, co prosákly na veřejnost zprávy o možném zfilmováním stripů s Dilbertem, je asi všem jasné, že pro Hollywoodské producenty není… (více)