Odvážná posádka lodi NSEA ochránce - velitel Peter Quincy Taggart (Tim Allen), poručík Tawny Madison (Sigourney Weaver) a Dr. Lazarus (Alan Rickman) - vyráží na čtyřletou napínavou a často nebezpečnou misi do vesmíru... a pak je natáčení jejich seriálu zrušeno! Nyní, o dvacet let později mimozemšťani bránící se útoku omylem považují vysílání Galaxy Questu za "historické dokumenty" a teleportují posádku bývalých herců, aby zachránili vesmír. Ti, aniž by měli scénář, režiséra a nebo ponětí, co si počít, musí podat výkony svých životů. (Paramount Network)

honza.g

Smíchy jsem neslzel, ale bavil jsem se dobře. Film má dobrou myšlenku - viz anotace, a tak si jej mohou užít i ti, co StarTrek neznají, samozřejmě musí mít trochu pochopení pro hvězdné sci-fi. ()

Magnomous

Prvá polovica filmu si zaslúži nanajvýš jednu hviezdičku. Druhá polovica bola o mnoho lepšia, a práve kvôli nej sa to oplatilo pozerať. Fajn nápad na film, dobré spracovanie, veľmi dobre zahrané. Odporúčam hlavne milovníkom Star Treku :-). ()

Rathe

Film, který na mě ze začátku působil tak, že to bude nějaká hloupost. A nakonec jsem se u toho perfektně bavil. Vše začalo poroucháním hlasu jedné z mimozemšťanek. A pak se to rozjelo skvělým směrem.Spoustu parádních a vtipných situací, nepřátelská vesmírná loď a pak loď plná bláznivých marťanů. A ono to fakt stačilo ke vtipnému snímku. Jo a ještě poprsí Sigourney Weaver abych nezapomněl. ()

J.Crusader

Ne, fakt to nebudu říkat! Už bych jen opakoval tisíckrát vyřčené! Ne, prostě to nebudu říkat! Uff, tak dobře: "Při Grabtharově kladivu..." ;-) Úžasná komediální pocta především Star Treku. Kdysi dávno, před skoro dvaceti lety, jsem viděl a zapomenul (nejsem Trekkie). Pak v průběhu let viděl a připomenul a nakonec nyní viděl a komentuji. Všichni herci jsou skvělí ale Tima Allena (ne až tak kupodivu) zastiňuje nejenom famozní Alan Rickman, ale i naivní a neméně skvělá Sigourney Weaver. O kvalitě filmu ale svědčí (alespoň pro mě) to, že když jsem si film pustil, řekl jsem si, že musím vypnout PC monitor stojící hned vedle plazmy, aby mě nerušil při sledování filmu... ...A za hodinu a tři čtvrtě, když jsem koukal na závěrečné titulky jsem si uvědomil, že ten monitor furt jede a svítil celý film - a mě to vůbec nevadilo a vůbec jsem si toho nevšiml! Za toto vtažení do děje přidávám jednu hvězdu na celkových 5. ()

Panfik

Nejlepší parodie na sci-fi filmy vůbec i Spaceballove se muzou jit kouzat. Super, Super, Super. Výborné výkony herců. Musím se přiznat hned na poprvé jsem Sigourney vůbec nepoznal. Dal bych šest z pěti. Moje srdcovka. Kdo neviděl prohloupil. ()

Horryx

Žánr sci-fi komedie není tak častý. Naprosto skvělé scény nadávkované super humorem a moc pěknou hudbou. ()

MRParis

Moc hezká sci-fi komedie která dělá poctu Star Treku a všem sci-fi filmům, určitě stojí za vidění není to žádná parodie která by zesměšňovala originál. Galaxy Quest má vtip a šmrnc. ()

MikeB

Vždycky říkám, že u filmu je nejdůležitější casting. A tady se povedl na výbornou. Jinak, je to paradox, ale až díky tomuhle filmu jsem si uvědomil, jak vynikající herec byl Alan Rickman. Když charakterní herec zahraje takhle komickou roli, je to důkaz nesmrtelnosti. P.S. Scéna, kdy posádka vylétá z vesmírného doku, je neskutečná :-). ()

anicca

Hviezdne obsadenie ale tam môj kladný zážitok konci. Tešila som sa na paródiu ale ani tento prívlastok sa tomuto dielku nedá priradiť. Niečo medzi sci fi a halucinaciou. Niekoľkokrát som film vypla a potom som sa donútila ho dopozerať aby moje hodnotenie nebolo neobjektivne ()

DiableBlanc

Star Trek neznám a i tak jsem se bavil :)) navíc můžu s klidem ocenit i vizuální efekty, které na to, že jde de facto hlavně o parodii, jsou parádní a někdo si dal záležet ...navíc se tu sešla parta mých oblíbených herců, tak vážně není co vytknout ()

Forrestovi

Galaxy Quest charakterizuje inteligentní humor, který si dělá srandu ze všeho a všech a přitom nic a nikoho neuráží. To mi připomíná dokonalé Světáky. Galaxy Quest jsem viděla mnohokrát. Dokonce tolikrát, že bych mohla „zfleku“ odehrát celý děj i s replikami. A přesto se při každém dalším shlédnutí skvěle bavím! A co víc dělá komedii komedií? Jasných 100 %. ()

doom.cz

Ne, nejsem cílová skupina. Za mě tupoučká parodie s prkennými přehrávajícími herci a s bandou děcek s Downovým syndromem. Řachanda na úrovni Kameňáku. ()

OnasisuHovne

Žádný mistrovství světa, ale dobrá komedie, scifi i akčňák to je! A to je poměrně vzácný. Navíc docela nabušená herecká sestava sympaťáků, takže jo! ()

UnCool

Jejda, to bylo tak úžasně pitomý a vtipný, že se chechtám ještě po skončení filmu. Výborná parodie StraTrekku, ale zároveň i jeho pocta. Alan Rickman je asi nejlepší postava celého filmu, tomu to prostě skvěle sedlo. ()

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci