Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

RigorMortis

Nápad s "chlapíkom v sukni" sme tu už mali (a poklona Robinovi Williamsovi), no ani toto nie je zas úplne zavrhnutiahodné. Nečakajte sofistikovaný humor alebo hlbšiu myšlienku, to by ste sa načakali do aleluja. Humor sa tu drží na hladine priemeru, no ak potrebujete vypnúť, aj to postačí. ()

liquuid

Chvílema jsem se zasmál, chvílema kroutil hlavou. Asi spíš film pro mladší generaci a za účelem oblbnout diváky tupostí scénáře. Bohužel nic pro mě. 2H ()

Havala

Vcelku sympatická komedie ikdyž místy dost trapná. Lawrence se sem hodil i stím jeho převlekem. Tu matronu bych potkat nechtěl. ()

Brano

Celkom pozerateľná americká komédia, s Martinom Lawrenceom v hlavnej roli. Nájde sa tu aj zopár scén pri ktorých sa dá pobaviť a hlavne tento typ humoru neurazí. Takisto tomu nechýbal dobrý nápad. Vyzdvihol by som aj skvelý slovenský dabing Daniela Dangla, ktorý daboval Lawrencea. Nechápem akurát ľudí čo tomu dávajú odpad. Nebolo to nič extra, ale zas také hrozné to nebolo. Existujú omnoho horšie "komédie". A nedá mi to neokomentovať, ale prečítal som si najdebilnejší komentár, aký som kedy čítal. "Víte, já tenhle film vůbec neviděl. Ale o tom, že jde o odpad není pochyb. Stačí pouze jednoduchá matematika." Kriste pane, keď to takýto idioti hodnotia, čo to ani nevideli, tak nečudo že to má 45%. ()

ostravak30

Raja Gosnell za sebou nemá žádné velké filmy a jeho velkou inspirací by tak mohl být snad jen Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, kde makal jak střihač. Jenže tam byla trochu sociálnější zápletka. Zde je sice maska relativně povedená a Martin Lawrence vcelku kvalitní komediální herec, ale zápletka je už mnohokrát ohraná. Zase tu máme zločince, po kterém pasou agenti a jeho přítelkyně je vlastně taková návnada, protože se dá očekávat, že se Lester za svou dávnou láskou zastaví, a navíc jde i o peníze. Agent v sukni navíc žádnou úchvatnou zábavu nepřináší, protože bábina toho mezi důchodkyněmi nemá moc co řešit. Snad krom zpívání v kostele a porodu. A že je Sherry krásná a Malcolm se do ní zamiluje je také vcelku očekávané. ()

matoon97

Až so tejto doby som si myslel, že toto je dobrá komédia, ktorá je veľmi originálna. Aź do tejto doby, kým som nevidel Otca v sukni. Nemohol som pochopiť vaše hodnotenie, no teraz to už chápem. Je to absolútna vykrádačka (skôr lúpež) na Mrs.Doubtfire. 18% - 1* ()

pasqviL

O ničem a hrozne fekalní, ale přesto kdyz někdo chlasta 24 hodin v kuse a pak se podivá na něco takového tak mu to ani nevadi. :) ()

route60 odpad!

100% nejhorší převleková (komedie) v historii filmu, Martin Lawrence už nemůže být horší nemluvě o režii tohoto veledíla a finanční úspěch jen ukazuje že Americký divák nemá žádný vkus a rád se směje trapným rádoby vtipům, hnus roku 2000, 0% ()

RipperTM

Myslím si, že má Martin Lawrence na víc. Humoru tam bylo jen nepatrně, a navíc celý film vyzněl přinejmenším lacině a přihlouple. ()

lobo87

Takéto prezliekacie komédie sú veľmi záľudné. Môže to dopadnúť bláznivo, ale i trápne. Agent v sukni je taký priemer. Samozrejme, už sme videli lepšie kúsky s chlapmi v ženskom kostýme, ale Martin Lawrence je sympaťák a zábavný chlapík, takže som sa párkrát celkom zasmial. Potešili aj vedľajšie postavy (Anderson)... 55% ()

zzzzzjjjjj

Další průměrná americká komedie... Nic k vytržení, ale dívat se na to rozhodně dá. Zasmějete se. 😁 Ale obávám se, že takovéto typy filmů se nebudou vysílat v televizi nikdy jindy, než o víkendu dopoledne či odpoledne a zároveň se krýt s Ordinací nebo Klukama v akci. 😅 Proto uděluji náležitých 53%. 👍 ()

Simako odpad!

Tato komedie je opravdu tou nejlepsi komedií, protože u nás se stala taková komedie, protože jsem tuto komedii nedokoukali a komedie se vyhrotila v potyčku!!! Půčovné totiž bylo 30Kč!!! A to je opravdu moc!!! Odpad, a jedině odpad!! ()