Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

frype odpad!

Naozaj neznášam filmy, kde sa chlap prezlieka za ženu. Tu je to podčiarknuté ešte tým, že ide o obéznu babku. Par scén možno vykriví ústa na jednu či druhú stranu ale inak je to strašný fail. ()

artuš

Nejtrapější komedie jakou kdy Martin Lawrence natočil. Navíc moc neříkající děj. Prostě lepší. Jediné co mě ubránilo před tím abych dal odpad byly občas vtipné scény. ()

rublik05

Docela příjemná komedie s kriminální zápletkou, které dominuje především samotný Martin Lawrence a jeho šílená Bábina, která svým humorem a osobitým stylem doslova drtí všechno a všechny okolo sebe. Komediálních prvků je zde spousta, nicméně humor působí dost lacině a místy až trochu infantilně. Scénář je rovněž velice jednoduchý, s logikou si tvůrci moc hlavu nelámali. Jako vcelku příjemná oddechovka snímek docela ujde, o žádnou velkou kvalitu se však nejedná. 5/10. ()

Nix

Tyhle filmy mne dycky iritují. Proč musí být populární se dycky za někoho převlíkat a být díky tomu populární. Mne to přijde ubohý a naprosto nevtipný. Nevím, amíci v tomhle jsou ale jiní. Každopádně pár scén se člověk zasměje, ale nic spešl ani nic pro mne. ()

zElina

Jasný americký komediální snímek kopírující námět Mrs. Doubtfire táta v sukni. Typický laciný humor pro milovníky jednoduchých komedií. Tomuto filmu chybí více než by mohl mít....snad to bylo záměrem. ()

RajCZitko

Nemůži si pomoct, ale černošské komedie mě prostě baví více, než někdy obzvláště vypečený sucharský humor snobských bělochů. A to že v americe na rasu dávají (i když neofiko) docela důraz. Vtipné scény, supr hlášky. Sice konečné vyvrcholení bylo hodně moc urychlené ale jako celek to bylo pěkný. Určitě stávíte tak pěkný, vtipný večer. ()

Knor

Další kravinka s maskováním chlapa na ženskou a nikdo to samozřejmě nepozná. Tahle komedie je ale celkem povedená, oddychovka pro nenáročný a Martin Lawrence je tu docela i snesitelnej. ()

Kozy9

Úžasná komédia. Aj napriek prvotne hlúpemu námetu sa Agent v Sukni mení vďaka Lawrencovi na kolotoč zábavy. Pre mňa malou klasikou. 80% ()

Ivoman

Nevím jak ostatní, ale já se bavil. Martin Lawrwnc je prostě dobrej, není to tak přehnaný jako Zamilovaný profesor a je to zábava. ()

nula87 odpad!

Vyberte jakékoliv dvě scény následující po sobě protknuté některým z duchaplných dialogů a víte, že pokud nechcete aby vám bylo fyzicky špatně, okamžitě vypínejte. 0% ()

xxlch

Filmík na jedno skouknutí.Pár scén solidního posmátí ale nečekejte žádný zázrak.M.Lawrence se tady asi pěkně vyřádil a patrně si to hodně užil.Taková klasická komedie na nedělní odpoledne. ()

Safir

Klasická americká "komedie". Tomu se fakt můžou smát pouze obyčejní američtí občané někde ze středozápadu... ()