Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

Ollie235

Podprůměrná komedie s na nervy lezoucím Martinem Lawrencem. Úplná ztráta času to není, ale znovu bych to vidět nechtěl. ()

mira007

Občas i vtipné, ale na tomhle filmu je znát, že do kin v Americe choděj hlavně chudší černoši, tak se pro ně natočil i tento trhák. Hvězdy nedávám ani tak za filmové řemeslo, jako za to obchodní - téměř zdvacetinásobit vloženou incestici zaslouží skoro vstup do učebnic - obzvlátě jedná-li se o takovou blbinu. ()

Yvan odpad!

Ďalšia americká komédia, na ktorej sa dokáže zasmiať iba človek, ktorý nemá zmysel pre humor. A ten neoriginálny nápad tomu tiež nepridal na zaujímavosti. Snažil som sa, ale nič kladné som nenašiel, preto sa to dalo ohodnotiť len ako odpad. ()

Lilloos

Někdy člověk prostě potřebuje odpočinek od dramat, katastrof, thrillerů a vůbec všeho, co se bere tak strašně vážně, a koukne se na naprostou kravinu s "neinteligentním", občas oplzlým, jindy dementním, ale účinným humorem. ()

Corvaxus odpad!

Přestože Martin Lawrence není nejhorší z komiků, dodívat se na Agenta v sukni dalo hodně velké přemáhání. Trapná komedie plná klišovitých a přebraných gagů. A došlo i na fekální humor. Ach jo. ()

Bozvav

Vtipná vykrádačka Mrs. Doubtfire. Slušný herecký výkon hlavního aktéra, děj rychle odsýpá. Za mne 55%. ()

zdeny99

Jestli někomu připadal Eddie Murphy se svými XXXXL kostýmy trapnej, tak proti Martinu Lawrencovi je to pořád parádní komik. Agent v sukni totiž není nic jiného než trapná komedie. Policajt Martin Lawrence se v klidu nastěhuje do baráku zdejší 150 kilové ženské. Vyrobí si takový kostým, že jej ani dcera té tlustoprdky nepozná. Dialogy k tomu jsou příšerně trapné a nevkusné. Sranda žádná. Jediné, co se dá ocenit, je skutečně jen ten kostým. [12983. hodnocení, 219. komentář, 46%] ()

MarleyCZ

Na odpad to není, ale celý film se mi zdá být velice trapný. Člověk se sice u něho saměje, ale je to jedna vykrádačka filmu za druhou. Martin Lawrence si tu zahrál velice zajímavou postavu, nikdy by mě nenapadlo čeho může být schopen, chce být dobrým otcem a tak se převlékne a že mu to sluší, že? 40% ()

char_t

Hybrid Táty v sukni a Zamilovaného profesora. Ze všech situačních komedií, stojících na záměnách osob, lehce fekálním humoru a vulgárním výrazivu, je tahle asi nejsnesitelnější, kupodivu to není ani nijak zvlášť trapné. Většinou. 55% ()

franya69

Když tady čtu ten nakydanej hnůj, musím sé této ptákoviny trochu zastat. Nařehtal jsem se u toho jako blázen, oko spokojeně spočinulo na Nie long ve spodním prádle, takže o co jde? U mě to svůj účel splnilo, nenudil jsem se a jako divák byl vcelku spokojen. Jestli film byl vykrádačka, jakej byl nebo nebyl scénář, nebo jaké výkony podávali herci je mi celkem u zadele, protože tato bláznivá komedie neměla evidentně jiné ambice než diváka rozesmát a to se u mě povedlo - nejvíc asi při dvou baterkách :-) ()

Rathalos

Martin Lawrence tentokrat ako policajt prezleceny za babicku vysetrujuci pripad a spolocnost mu robi krasna Nia Long,bavilo ma to,taktiez dvojka i trojka...:-) ()

Carthorias odpad!

V upoutávce na TV Nova je k tomuhle filmu použita písnička od Black Eyed Peas - Let´s Get Retarded. Musím uznat, že se k tomuto snímku výborně hodí. ()

cerbygerby

Tak co k tomuto žánru dodat.... komedie s M.Lawrencem jejíž název hovoří za vše... pobaví, ale ničím nezazáří, takže na skouknutí dobrý a ja hodnotím průměr - 3* ()