Peklem s čertem (TV film)

Pohádka

Česko, 2002, 55 min

• Chrysopras

Po všech stránkách nedopečená zpěvohádka s rádoby milými hereckými výkony. Ovšem od roztomilosti není daleko k přihlouplosti...(30.9.2012)

Průměrná, nudná pohádka, navíc s otravnými písněmi. Připomínala mi studiovou tvorbu let osmdesátých. Nejlepší je asi nadmíru kvalitní obsazení, bohužel až na ty nejhlavnější role. Ostatně právě pan Bařtipán v podání Viktora Preisse je rozhodně nejlépe zahraný.(14.6.2015)

• WANDRWALL

Kdo jiný by měl děti seznámit jak se žije v pekle než šikovný a neopilý čert?(27.7.2011)

• wictoria

Marně se snažím si vybavit trapnější pohádku než je tato a Kdo hledá, najde. Zatím mě žádná horší nenapadla(30.9.2012)

• otík

Další varianta na pohádku o čertech, která není ani trochu zábavná, navíc je to pohádka s písničkama, které zrovna moc chytlavé nejsou, ba spíše otravné. Nepomůže ani Viktor Preiss, jehož postava se na konci jaksi zcela ztratí, ani další plejáda známých herců. Obrovská slabota. Hudba: Vratislav Šrámek(2.11.2012)