poster

Peklem s čertem (TV film)

Pohádka

Česko, 2002, 55 min

 • katrk
  ****

  Konečně nedělní pohádka s opravdovou porcí Otylého humÓru, která děti neumrtví, jak je nějak zvykem.(8.5.2011)

 • rakovnik
  ***

  Průměrná, nudná pohádka, navíc s otravnými písněmi. Připomínala mi studiovou tvorbu let osmdesátých. Nejlepší je asi nadmíru kvalitní obsazení, bohužel až na ty nejhlavnější role. Ostatně právě pan Bařtipán v podání Viktora Preisse je rozhodně nejlépe zahraný.(14.6.2015)

 • Chrysopras
  **

  Po všech stránkách nedopečená zpěvohádka s rádoby milými hereckými výkony. Ovšem od roztomilosti není daleko k přihlouplosti...(30.9.2012)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Honza má vizi jak se vyšvihnout do vyšší společenské vrstvy, tradičně sňatkem s princeznou. Stejnou myšlenku má i pan Bařtipán. Princezně se ta myšlenka líbí tak napůl, tedy jenom jeden z mužů mající ten bohulibý nápad se s ní oženit. Do toho, aby se zadařilo, se musí zapojit samo peklo. Všichni si tedy postupně zazpívají a dílo, tedy svatba se (SPOILER) nakonec koná.(30.9.2012)

 • otík
  *

  Další varianta na pohádku o čertech, která není ani trochu zábavná, navíc je to pohádka s písničkama, které zrovna moc chytlavé nejsou, ba spíše otravné. Nepomůže ani Viktor Preiss, jehož postava se na konci jaksi zcela ztratí, ani další plejáda známých herců. Obrovská slabota. Hudba: Vratislav Šrámek(2.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace