Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

fantassia

Ale ano, oproti těm krváky a sexem přesycenými filmy, které jsem v poslední době viděla, najednou příjemná, jednoduchá komedie, naprosto odpočinkový film, pokud si potřebujete na chvíli oddechnout, tak vřele doporučuji. Dobře obsazené, dobře zahrané, má to šmrnc. ()

misulka03

K tomuto snímku mám své osobní sympatie, takže přiznávám, že možná hodnotím přehnaně. Každopádně jsem se báječně bavila. Will a Eva byla báječná a přesvědčivá dvojice. Pro mě bezvadná podívaná! ()

drexik

Chodící charisma WILL SMITH. Když nemá zrovna prsty v nějakém akčnáku vleze do komedie a opět to dopadne skvěle. ()

Kjůkíí

Jedna z mých oblíbených amerických komedií, Will je zde perfektní, je neskutečné, jak se tenhle chlapík film od filmu zlepšuje a je z něj stále větší hvězda, táhne i vyloženě špatné filmy, ale snímek sem nepatří, má nápad, některé typy taky nejsou k zahození, rady do života se vždycky hodí a jak sbalit tu nejlepší holku v podniku, to se vyplatí dvojnásobně, konečně něco, co použijete i v normálním životě:D a i když něco nevyjde podle plánu, třeba to dopadne ještě líp než by mohlo, kdyby to vyšlo .. rozhodně jsem se bavil. Kromě konce, který byl z béčkového filmu. Skákat po autech, kdo to kdy viděl:D .. 85% a po tom, co jsem to viděl asi 4x, dám těch 90:) ()

wader

Snímek nabádající k zamyšlení nad naším každodením počínáním. tedy alespoň co se mezilidských vztahů týče. Jak zmíňuje Golfista, na to, že je to americká komedie... :-) tak to není vůbec špatné. A na t, že je to americká "romantická komedie", by to chtělo minimálně Oscara. Ale teď vážně. Chvílemi melancholické, chvílemi veselé, ale celou dobu realistické. Jo a je tam pár fakt fungujících typů jak sbalit holku ;-) ()

Triple H

V rámci romantických komédií vysoký nadpriemer. Smith je borec, ale suverénne najlepšou časťou filmu aj tak boli Kevin James s jeho bohatou vysnívanou. :-) ()

Doudis19

Komedie tvářící se seriózně, odmítající škatulkování k romantickým komediím, ke kterým ať se ji to líbí nebo ne zkrátka patří. Pokud vedle sebe postavíme Hitche a právě hit loňského roku Crazy, Stupid Love, jasně vyplívá, jak Hitch chtěl, ale rozhodně nevypadá. ()

Remivsremi

Hitch je profesionál a dokáže ukázat mužům, jak získat ženu jejich snů. Cestu mu zkříží cynicky smýšlející novinářka, a tím začíná boj o nedobytné srdce. Film má docela obyčejnou šablonu, příjemného Willa Smitha, kouzelnou Evu Mendes a celkem poťouchlého Kevina Jamese. Je to milé, ne příliš zábavné a celkem fajn. Nic víc v tom nehledejte. ()

Magneto

Dobrú komédiu robia minimálne z polovice dobre obsadení hlavní hrdinovia.V tomto prípade je to trefa do "čierneho",Smith je sympatický a svieži,James ako obvykle milo nešikovný.Akurát Eva Mendes mi do tohoto koktailu nesadne na 100 percent.Ináč pekná sranda a romantika... ()

plechulka

Opravdu příjemná komedie, která si na nic nehraje a pokud nemáte alergii na Willa Smitha, určitě Vám nezkazí večer/odpoledne! ()

Charlizee

Asi jsem viděla jiný film, než všichni ostatní, ale třetí hvězdičku dávám vyloženě za Willa, který mě opět nezklamal. Odzbrojuje už pohledem, jeho vystupování je okouzlující, k tomu všemu je vtipný...aaach :-)) Samotný příběh mě vůbec neoslovil, u sledování jsem měla neustále tendenci dělat něco navíc. Obrazovka mě nedokázala zaměstnat na 100 procent :-( Prostě na mě tento lék nefungoval (a není to tím, že nejsem moderní muž :-)). Dost možná jsem zapšklá kvůli osobním událostem poslední doby...(= i když se člověk snaží nebýt ovlivněn, ten šrám z duše jen tak neodmaže...), ale třeba to vyjde na druhé zhlédnutí... :-) ()

Bobik9

Velice příjemná romantická komedie. O tom žádná. Spousta hezkého humoru, který vykouzlí úsměv na tváři a takový ten hezký pocit, jak je vše jednoduché a v pořádku. To je přesně účel tohoto filmu. Ovšem nevidím moc důvod, proč by zrovna tento snímek měl být povýšen nad stovky ostatních jemu podobných. Hlavní hrdina, věčný sympaťák Will Smith, je čestný, všem pomáhá, ale někde na něj někdo uplete boudu, kterou se doví samozřejmě jeho vysněná žena Eva Mendes. Naprosto klasický scénář s naprosto klasickým koncem. Nic víc, nic míň. ()

Honzíno

Tři a půl. První půlka vynikající, Smith je borec a Kevin James nezůstává daleko za ním. Nicméně v druhé půlce už to všichni znáte. Na druhou stranu, proč ne? ()

Dado

Will Smith si väčšinou dokázal vyberať zaujímavé projekty, z ktorých niektoré možno nenaplnili očakávania a nestali sa kritikmi vychvaľované až do nebies, no napriek tomu mali vždy originálny námet a zápletku. Ani tento herec sa však bohužiaľ nedokázal vyhnúť prostej a nevýraznej romantickej komédii napísanej podľa tej najstaršej a najneoriginálnejšej hollywoodskej šablóny, akú v talóne tvorcov nájdete. Ale vcelku sa Hitch podobne, ako väčšina takýchto filmov, dá zhltnúť ako chutná jednohubka bez vážnejšej ujmy na zdraví a s príjemným pocitom plynúcim z niekoľkých vydarených momentov. Ani tie však nepomôžu k tomu, aby sa vám snímok zaryl do pamäte dlhšie ako do zhliadnutia ďalšieho podobného filmu. (60%) ()

_DAVE_

Pekna romanticka komedie ktera rozhodne neurazi. Pokud chcete vytahnout do kina pritelkyni / pritele tak tohle myslim velice univerzalni volba a vylozene nudit se bude opravdu jen malo kdo. Will Smith jede ! ()

danoo

Skvelá romantická komédia, ktorá má čo ponúknuť, na rozdiel od nízkych oplzlostí stávajúcimi sa už viac ako pravidlom pre daný žáner. ()

Playman

Velice příjemná podívaná. S charismatickým Willem Smithem a krásnou Evou Mendes, kteří dali dohromady velice zajímavé duo a když k tomu připočtu Kevina Jamese v roli mimoňovitého úředníčka, který se (za pomocí Hitche) vypracovává na super borce, jedná se opravdu o odpočinkovou záležitost, které nezklame, ani ovšem nemá ambice na oscara =) . Zkrátka takový nadprůměr.. 4* ()

Beky

Velmi velmi pozitivně hodnocená komedie, ale jak hodnotit film, který sračkou je, ale díky hercům boduje??? Neni lehké obhájit pravdu, kterou každý má, kdo se na film podívá...řešení je jednoduché, průměrem to ohodněte!!! Ne, dělám si srandu, bez Willa a Kevina by film ztratil úrověň, jednoduchá komedie staví na sympatiích hlavních hrdinů, neni to špatně, vůbec ne, jen je to bohužel cesta průměrnosti, která stoprocentně funguje:(!! Jednou větou: Mám ji rád, ale nevim jak to říct, pomůže mi někdo...nebo bud rád, když nechám Willa pracovat??? ()

LadyDevil

Celkem kýčovitá americká romanťárna s mým neoblíbeným Willem Smithem. Jsou tam ale i vtipné momenty a je pěkný si uvědomit, jak je kolikrát jednoduchý a (skoro přes kopírák) ohromit ženskou, spousta věcí je tam reálných:-D Myslím, že i spousta "baličů bab" využívá rad, které Hitch šíří a zároveń že řada chudáků bude tyhle rady zkoušet, jestli to funguje:-D Není to film, co bych si chtěla ještě někdy pustit, ale dalo se na to dívat..:-) ()