Pod kůží

Mladý pár se vydává do divočiny, kde chce strávit romantický víkend – výlet se ovšem rychle mění v noční můru, protože jejich auta se zmocní uprchlý trestanec a jeho přítelkyně. Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice. (oficiální text distributora)

Martrix

Víc než film samotný mě vyděsilo spíš to, kolik je tady na něho vcelku pozitivních hodnocení. V žánru hororu je sice spousta větších blbin, ale to ještě nedělá z této záležitosti průměr. To už tolika lidem opravdu stačí, aby film nebyl vysloveně debilní, aby byli spokojení?! Jediné co bylo aspoň průměrné, byl výběr prostředí a dialogy. Jinak žádná sláva. Zápletka hrozná, monstrum nenápadité a místy až směšné (a nepomohl ani ten maskovací střih), herci rekrutovaní snad z nějaké herecké farmy někde v Idaho, o nějaké pořádné hudbě se mluvit nedalo... . A konec byl spíš vysvobozením, než vyvrcholením. Co míň si přát? ()

Maty85

Celkové hodnocení tady je v tomto případě rozhodně přehnané. Jedná se o klasický a obyčejný horůrek se čtvečicí hl. postav a trošku poblázněnou kamerou. ()

HorrFi

Tak tohle mě fakt překvapilo :)Moc jsem od toho nečekal, ale dobře jsem se bavil a chvílema i bál:)Mam rád filmy co se odehrávaj na jednom místě když nepočítam cestu na tu benzínku. Herci ale hráli mizerně a dabing šílenej. ()

sir-dave

Když už to působilo tak lacině, mohla aspoň Jill "Drtivá porážka" Wagner něco ukázat. Možná jsem měl špatnou kopii, ale strašně roztěkaný střih, z akčních scén nulový zážitek. Atmosféru to jakž takž mělo. ()

TomStall odpad!

Vypnul jsem to když začala útočit ruka zabiják a geniální postava Seth, kterýmu jsem přál dlouhou a bolestivou smrt od doby co začal filosofovat o stáří lesa, po ní začal házet toaletní papír.. Jediné čeho lituji je že nevím jestli všechny postavy půjdou pod drn nebo ne.. Ale vlastně je mi to spíš jedno. Odpad ()

Doudis19

Splinter je překvapivě koukatelný a dokonce značně napínavý horůrek, který těží především z nepředvídatelnosti scénáře a originální parazitní příšerky. I když počátečních a konečných 20 minut je vesměs utrpení, kde mozková aktivita klesá k nule, kameram opakovaně hatí možnost cokoli zahlédnout epileptickými záchvaty a nafta hoří popřípadě vybuchuje pouze tehdy, hodíli se to hlavním postavám. ()

Khumbac

Tak tak, dva mlaďoši jedou do přírody na šukec po hvězdami, ale jelikož ten její jinoch je nimrod, který se bojí mravenců tak jedou do motelu. Po cestě chytnou nucený násilný stopaře se kterýma skončí na benzince kterou nikdo neobývá. A pak už začíná spravné rošambo. Cizopasné bodliny použivajíc k pohybu pohybující se bytosti, ať už lidi nebo zvířata se ukáží v správně krvavém světle. Bodliny dokáží ovládat i jednotlivé oddělené části těl(ruka jak z Adamsové rodiny). Film je pěkně barevný a dokonce jinoch si zavzpomíná na univerzálního vojáka(scéna s ledy). Celkově dost dobrý film. Akorát fakt nechápu jak mohla být tak přirozeně krásná holka s takovým čípkem, který neumí(postavit stan, bojí se přírody a přitom studuje biologii, řídit vůz, vyměnit kolo). ()

Bobik9

FIlm mě opravdu mile překvapil. Paola Costanza jsem skoro nepoznal, přes ty vousy, ale jinak se mi i výkony herců celkem líbily. Sice byl řpíběh naprostá hovadina, kterou nikdo nevysvětlil za celých 80 minut. Ale přesto jsem byl celý film napjatý, jak to vše dopadne. ()

Wall-E

Průměrný horror...Potvůrka byla pěkná, ale připomínala mi "Věc" , až na ty ostny. Herci nudní a akční scény nepřehledné. Nikdy jsem nepřišel na chuť tomuhle klipovému stylu natáčení filmů... ()

PabloFuentes

Dobrý námět, který absolutně zabíjí jeho nízkorozpočtovost. Zbytečně moc roztřesená kamera, abychom náhodou zrůdičky nezahlédli v jejich plné kráse. Třeba příště. ()

lennyd

Seth (Paulo Constanzo) a Polly (Jill Wagner) si vyjedou na romantický víkend strávený mimo město. Ale Seth, ačkoli studuje přírodní vědy, a dokáže rozpoznat strom od zvířete (dobře, dokáže poznat i konkrétní druhy stromů), je totální přírodní antitalent, takže nakonec Polly schválí víkend strávený někde v hezké motelu. Po cestě se setkají s Denisem (Shea Whigham) a Lacey (Rachel Kerbs), kteří utíkají před zákonem, a hodí se jim Pollyino auto (a nakonec jako rukojmí i Polly a Seth). Spolem dojedou až k blízké benzínce, kde se utábořilo nezničitelné monstrum, které požírá vše co se hýbe - což našim hrdinům názorně předvede na jedné z nich. Zbylá trojice tak musí zapomenout na svoje rozbroje, a společně se snažit přežít ... Na filmu je dobře vidět jeho rozpočet. Celá benzínová stanice působí tak nějak uměle, a ani herci nejsou žádný velký odvaz - "padouch" je tak trochu k smíchu, a "milenecká dvojice" je taky dost divná. Jediným skutečným "hercem" je ono monstrum, které je docela děsivě (i když, asi k výše zmíněnému, si jej po většinu filmu moc neužijeme - pořád se před kameramanem schovává, potvůrka) a střihač taky neměl svůj den. Prostě typické béčko ... ()

Danny F.

Suprový horor. Lze jen vytknout rychlý střih a roztřepaná kamera. Divák si nemohl vychutnat detaily. Ale nápad to byl dobrý s ''bodlatou'' stvůrou. 60% ()

Ichabod

Ničim nevyčnívající horůrek s originálním monstrem. Vše je klišoidní a nudné. Obsazení to také nezachrání a v podstatě se nic zásadního nestane. Většinu filmu tráví postavy na jedné benzínce. Proti třeba The Mist je to jen trapná estráda. ()

drackula

Mnohí tento horror označovali za čierneho koňa roku 2008 a do istej miery s nimi musím súhlasiť. Zaujímavé prostredie, uveriteľné postavy a naozaj originálny "zabijak" ťahajú film nad bežný priemer, avšak nájdu sa aj chyby. V istých momentoch som úplne postrádal tempo a najmä v závere ma priam vytáčala neuveriteľne roztrasená kamera. Každopádne viac ako spokojnosť. 70 % ()

Guzo

Nemusím mít ve všech filmech tuny efektů, ale když už je tam autoři dávají, měly by být udělané dobře. Ponechat vyrůstající "bodliny", proč ne, ale ten zbytek mohl být přeci jen líp zpracován nebo tam nebýt vůbec, filmu by to neuškodilo. Taky přerod zločince se mi úplně nelíbil, přišlo mi, že z hodiny na hodinu je to úplně jiný člověk; a doktor biologie jako herec sám osobě mi byl silně nesympatický už od začátku.. Takže všehovšudy 1 * ()

Dino07

Příjemný pocit mě provázel celým příjemným filmem. Nebylo to nic extra, ale neříkám, že to bylo špatné. Na klidné večerní zhlédnutí to stačí. Žádný tvrdý oříšek, který bychom měli nějak dlouho louskat, se nekonal, avšak celkem zajímavá zápletka vraždícího organismu, která nebyla nijak přehnaná, se dala lehce skousnout. 60% ()

jefff

Překvapivě docela povedený horor a s přivřeným okem i originální. Herci odvedli průměrný výkon a film nesráželi. Z obrovského množství hororů které nás zaplavují je tento světlou vyjímkou vystupující ze šedočerného průměru až podprůměru. ()