Princezna ledu

• USA Ice Princess (více)

Sedmnáctiletá Casey se snaží získat stipendium na Harvard. Přijímací komisi ale musí předložit samostatný projekt. Rozhodne se zkombinovat své dvě vášně - fyziku a krasobruslení. Chodí se dívat na tréninky mladých krasobruslařek a vytvoří projekt, který radí krasobruslařkám, co mají na svých pohybech zlepšit. Nakonec začne sama trénovat pod vedením matky své spolužačky Gen, přísné a náročné Tiny Harwoodové. Ta objeví její nesporný talent, a Casey se ze začátečníků dostává rovnou do juniorek. Aby si na trénink vydělala, nabere si spoustu brigád, čímž ovšem trpí její příprava do školy. Matka jí krasobruslení zakazuje. Casey také zjistí, že její fyzikální projekt je úspěšný a může jí vydělávat peníze. Na přeborech, kde závodí společně s Gen, je tak dobrá, že trenérka, v obavě, aby její dceru nepřipravila o postup, dá Casey schválně nové boty, které jí rozedřou nohy do krve. Casey je její zradou hluboce dotčena... (TV Nova)

klerik

Horda rodinného klišé a korčuľovanie bez poriadnej choreografie. Potešilo ma, že šlo o trochu inú zápletku (a iné zatriednie postáv na dobré a zlé) ako je to omielané v sérii Ľadové ostrie. Kamera je odfláknutá a to je pri športovom filme mierna katastrofa... V odstate sympatické, ale ak chcete vidieť niečo menej výrazné a ako tak zábavné, radšej siahnite po OHEŇ A ĽAD (ĽADOVÉ OSTRIE 4)... ()

heyda

Pohodový filmeček, který sice ničím nepřekvapí, ale ani nemá čím zklamat. Krom toho holky tam hrajou pěkný, tak není co řešit. Rozhodně koukatelná sportovně-romantická komedie. 60% ()

Roman.Ticka

Triviální, jednoduché a přesto nebo právě proto jako celek funkční. Dynamika příběhu obsáhla každou z oblastí života - osobní, pracovní, rodinnou - stejným dílem. Všechny hlavní "baby" hrály naplno, mile a civilně, každá z nich si zaslouží hvězdu za svůj díl vítězství. Scénu závěrečné exhibice jsem procítila zároveň s něžnou Michelle a probulela spolu s neústupnou Joan. Generační střet, vzájemný vztah a respekt byly stejně silné jako ambice, staré křivdy, nevyřešené spory a boj o lepší budoucnost v tomto ryze ženském světě, prakticky bez mužů. Závěr jsem radši přeslechla, lidi se přece nemění... ()

SOLOM.

Taková nevinná blbost, určená pro deseti až dvanáctileté dívenky – tak proč jsem se na vlastně díval…Jo už vím, povinná víkendová čumenda se starou na filmy, ať mám od ní klid… Kim Cattrall byla sakra pořádný kus ženský a ani dnes na ty roky ještě nevypadá úplně otřesně (na rozdíl od některých svých vrstevnic) a mlaďoučká Michelle Trachtenberg byla vcelku roztomilá. Točil to Disney, takže bylo jasné, že tady půjde jen o další slaďárnu s ohromně okouzlujícím koncem (ne dělám si prdel), aby všechny ty náctileté dívenky snily o tom, že z nich taky můžou být úspěšné krasobruslařky – jen si musí jít za svým snem…Jinak to byla popravdě dost velká nuda… ()

ARI50

Špatné herecké obsazení, nezáživné, nezajímavé, film nedokázal pořádně zmrazit led. Takových filmu je hodně ale jen hrstka umí zaujmout. ()

Kamca_

Nebejt toho krasobruslení, tak jsem tenhle film málem nedokoukala. Už na začátku bylo jasný, jak to skončí. Určitě by se to dalo natočit líp. Dávám 50%. ()

Dale

Trošku nespravodlivé je to nízke hodnotenie, lebo aj keď ide o Disneyho, bol to veľmi dobrý športový film. Skvelé poukázanie na rodičov, ktorí si chcú prostredníctvom svojich detí plniť sny a nielen tie športové. Výborné natočené krasokorčuliarské scény, keď máte dojem, že tie skoky naozaj zvládli herečky. Príbeh je v pohode, žiadna dokonalá rozprávka, že na konci hlavná hrdinka zaskáče bez chyby a vyhrá šampionát, ale vždy sa dopustí nejakých chýb. Herečky tiež nadštandardné. U mňa 70% ()

Marek1991

Michelle Trachtenberg je celkom pôvabná dáma, zatiaľ však účinkovala v dosť divokých, či naivných alebo trápnych dielach. Je celkom pekná, ale tu ma mrzelo najmä to, že to nebol film v hlavnej úlohe s Hayden Panettiere. Hayden je moje zlatíčko a preto by to bolo skvelé, ale popravde film za veľa nestál. Bol nudný, mal jednoduchý dej, slabý scenár, bol to skôr taký detský film a preto je to možno lepšie, že tam nehrala hlavnú úlohu Hayden, lebo by ma to pri nej mrzelo. Je to celkom milý film, ktorý by niečo mohol dať aj rodičom. Škoda, že ho nevidel môj otec predtým, než ma ako dieťa odhlásil z futbalu, ktorý som veľmi miloval a mám ho rád aj dnes, len to by tento film musel vzniknúť skôr. To, že je to film plný klišé, o plnení si amerických snov je jasné, je to však oddychovka, ktorá neublíži. ()

ivishka odpad!

Hloupost, trapnost, smutně nudné, předvídatelné, neskutečně otravné......mohla bych takhle pokračovat nejméně pět dalších řádků a ještě pořád bych se neuklidnila ze svého rozhořčení. Nechápu jak je možné, že tohle někdo točí? Já jsem troufám si říct milovník sledování krasobruslařů(záměrně používám mužské označení)v televizi :-D. Myslím si, že obsazení takových skvělých hereček jako jsou Kim Cattarall a Joan Cusack je velmi nevhodné, ale asi neměly do čeho "píchnout". Jako v každém teen filmu bez jakékoliv logiky se vždy objeví happy end a love forever...Pfuj tolik karamelu najednou :-( . ()

nirvanafan

S realitou nemá tenhle film nic společného, ale já na něj prostě nemůžu být zlá už jenom proto, že krasobruslení je pro mě jednou z nejlepších věcí na světě. A nebudu proto tvrdit, že jsem si nikdy v životě nepředstavovala, že si nazuju brusle a půjde mi to od začátku přesně tak jako hrdince v tomhle filmu. Takže na jednu stranu sice ve všech směrech průměrný film, ale zároveň guilty pleasure jako prase. ()

Tony.cs

Příjemné na jedno skouknutí. Rutiní záležitost, to ano, ale Michelle Trachtenberg a Hayden Panettiere jsou tak krásné, že to za shlédnutí stálo. ()

Vědma

Krasobruslení mám ráda, ale je asi lepší nevidět do jeho zákulisí. Když jsem dala velice dobře zvládnutému Ledovému ostří tři hvězdičky, tak tohle je mnohem, mnohem horší. ()

dezorz

Podla slovenskeho nazvu bez diakritiku, Princezna Ladu som mal pocit, ze pojde o US remake Pysnej Princezny. Neslo. ()