Zprávy TV Onion

• USA The Onion Movie (více)

Série scének, které jsou ostré, necenzurované a někdy i komické, stejně jako Onion, bývalé undergroundové univerzitní noviny, které se postupem času staly zdrojem amerických vybraných zpráv, se zaměřuje na pokrytectví dnešního světa.  Nejpopulárnéjší americké satirické noviny se v tomto filmu stávají televizním programem. Moderátor TV Onion Norm Archer (Len Cariou) je požádán, aby se podřídil novému konceptu majitelů stanice. A protože je to člověk zásadový a navíc profesionální novinář, rozhodne se nepodřídit, naopak! Zuří tak, že to v televizním světě, snad ještě nezažili. TV Onion není nic svaté a tak rozpoutá satirickou bouři a vezme si na paškál popové hvězdy, vězně i mírové rozhovory. [Zdroj: HBO] (oficiální text distributora)

U_S_O

V prvej polovici som sa ešte pár krát zasmial ale potom to už bola iba nuda, nuda, nuda. Možno ako jednotlivé skeče, ktoré si pozriem raz za čas to môže fungovať ale pozerať niekoľko desiatok skečov poskladaných za sebou bez zmysluplného príbehu, to ma veru na tých 86 minút nezabavilo. Aspoň, že tam bola tá scéna s Armed Gunmanom lebo inak by som s hodnotením išiel aj nižšie :) ()

c.tucker

Zajímavé vysílaní televizního zpravodajství, dozvěděl jsem se řadu zajímavých věcí. Některé zbrávy byli velmi zábavné, třeba jak chtěl ozbrojený pistolník práci v bance. A nový film Cockpuncher musím vidět :-) ()

blitzer

Neskutečnej nářez! Monty-Pythonovsko-Česko-soďácké skeče v novém kabátku jednadvacátého století v podání Amíků. Kdo by to byl řekl, že si ze sebe dokážou dělat takovou prdel (ale zrovna Steven mě nedávno přesvědčil o tom, že sám sebe nebere moc vážně, takže respect, bro). Pokud máte rádi výše zmíněné politicky nekorektní party, tak vám Onion News doporučuju všema deseti (jak by řekl Brendan Laroux :-) ()

okkac

Po dlouhé době opravdu vydařená parodie podávaná jako televizní zpravodajství (něco jako TELE TELE, ale mnohem lepší), kde kvalita klipů sice trochu kolísá, ale ty dobré drtivě převažujou. Nejlepší: černoch hledající práci v bance, vládní program vězeň do domu, zpěvačka Melissa Cherry popírající, že její songy nejsou vůbec sexuální, národnostní stereotypy, penis people a další. ()

Radiq

Je to tak půl na půl. Polovina jsou super kameňákovité scény, hlášky nebo postavy. Bohužel připletlo se tam i několik doslova trapných blbostí, který snad ani k zasmání nejsou a vyloženě kazí film. Někdo by mohl říct, že to dost připomíná Létající cirkus, akorát v americkém podání a ten někdo budu já. Ale ten stejnej někdo taky dodá, že se to zase nedá takhle srovnávat. Američani si libují ve vtípcích o koulích, prdění, buzerantech a šukání a v tomhle filmu to jen a jen potvrzují. A přidají hafo fórků na teroristy (ale ty patří k těm horším). Nejvíc mě pobavila hlavně Melissa Cherry nebo zloděj v bance, ale je tam plno dobrejch gagů. Fuck you and good night. ()

otík

S tímto filmem je to těžké. Předně je to jedna z nejulítlejších věcí, co jsem kdy viděl. Tento film uráží snad všechny (křesťany, muslimy, televizní diváky, Američany, fandy americké populární hudby, ...) kromě fandů Stevena Seagala. Těm se dostalo díla, ve kterém sice mistr hraje všeho všudy 5 minut, ale co sekunda, to neuvěřitelný úlet a super záběr. Mimo tyto Seagalovské "cockpuncher" záběry jde o slet různých televizních zpráv, reklam a událostí, které si ničím nezadají s Českou sodou. Nutno ale uznat, že hodně scén je snad až trapných a za hranicí vkusu. Vše ale zachraňuje Cockpuncher Steven Seagal. ()

Safenat

Často jsem si připadal, jako bych sledoval americkou verzi Monty Pythonů; samozřejmě na "jemný a kultivovaný" (not!) humor Pythonů toto nemá ani zdaleka, ale také tu dobře funguje moment absurdní komičnosti a kritického postoje k dění ve společnosti. Skeče s arabskými teroristy jsou geniální, stejně tak s klonem Britney a Steven Seagelem (a to nejlépe dohromady), dalších pár je velmi dobrých (ozbrojený lupič), další jen dobré, jiné (a těch je tak polovina) trapné a předvídatelné a některé i nechutné... potom dlouho nic a pak je skeč s jeptiškou, na který asi nezapomenu do konce života :) ()

Estrellita

Velká škoda, že filmu ke konci znatelně dochází dech. To, co je v první polovině trefně ironickou satirou na (nejen) americkou společnost, se ve druhé půli zvrhne v trapný kýč, který nebaví, neodsejpá, jenom drrrhne a drrrrrrrhne. Některé reportáže mi ale v paměti zůstanou a na film "Drtikul" bych se s chutí podívala! :) 60% ()

baruss

Takto nejako si predstavujem hraných Simpsonovcov. Najlepší skeč je video: Mučeníkem snadno a rychle. Super - odporúčam ()

Beky

Nebýt fanoušek Seagala, bůbec by mě nenapadlo se na to podívat a to by byla velká škoda, protože bych byl ochuzen o jednu z lepších parodií poslední doby!! Amerika dostává na prdel od samotných američanů stylem hodně bizardním, za to poměrně zábavným!! Určitě všechny vtipy nejsou povedené, ale většina je, nudit se určitě nebudete!! Jednou větou: Myslim, že o těchto dvou chlapíkách - Tom Kuntz, Mike Maguire - ještě uslyšíme!! ()

galba

Pár vtipných momrntů, ale jinak dost nuda neco jako chabý pokus o napodobení Létajícího cirkusu, ale v Americe... ()

lennyd

Televize Onion přináší jen ty - nejpoctivější, nejobjektivnější a nejserióznější zprávy v celých Spojených Státech. Moderátor Norm Archer (Len Cariou) pracuje jako hlavní zprávař již téměř třicet let, a změny, které v televizi v posledních měsících probíhají, se mu vůbec nelíbí. Poté, co televizi koupila nadnárodní společnost Global Tetrahedron Pictures je product placement a reklama na denním pořádku, a zprávy ustupují do pozadí. A to si Norm nenechá líbit ... Ačkoliv je příběh tohoto filmu velmi slaboučký, resp. zabírá v celém ději filmu asi patnáct minut, nelze film moc kritizovat. Zbytek je totiž seskládám z reportáží TV Onion, které jsou povětšinou hodně zábavné (kdybych měl některé vypíchnout tak třeba vysvětlování pop star jak je to se sexualitou v jejích písních, informace o přístupu vlády k obezitě, příručka teroristy, nákup supermoderního počítače Bates (který distribuuje Gil Bates :) ) a další). Některé reportáže byly o chlup slabší, ale tak už to bohužel bývá - naštěstí ty zábavnější převažují, a tak se dal překousnout i nácionálně-přitroublý závěr filmu... Tentokrát se mi líbil i Steven Seagal, jako Cockpuncher :) ()

PanFilmov

Fuuuha tak krutá vec, síce žiadny dej to je pravda, ale je tu veľká kopa strašných haluzí, ktoré stoja za to, proste ako si kruto robia prdel z veľmi vážných či už celosvetových alebo ľudských problémov ma vzalo, prosto krutózna nádielka krutózneho humoru, trochu ma sklamalo že Seagal sa na to dal, komédia mu absolútne nepristane a k tomu si tam robí haluz sám zo seba, ale zase treba uznať, že jeho COCKPUNCHER bol úplne brutálny :D:D:D ()

Guzo

Je to vlastně taková satiristická parodie na veškeré (tedy spíše americké) zpravodajství, ale i když je dost zveličená, hlavní myšlenky jednotlivých reportáží jsou docela pravdivé. Hlavně je to ale celé v takovém vtipném kabátku, nasmál jsem se dost. Nicméně na víc než ty 3 hvězdy to bohužel není, chybí mi tam nějaká větší spojitost a promyšlenost.. ()

Myrreczech

Kravina nadruhou, o to víc jsem se nasmál. Ironický obraz Ameriky a jejích problémů podaných jednou intelektuálně, nebo klasicky po Americku - fekálně. Můžu jmenovat například Armed Gunmana, nebo nové bezpečnostní pásy. U spousty filmů si pobrečím, u mála si pobrečím smíchy. ()

Zagi20

Absurdní, zábavné, nudné, lživé, trefné, vážné, hloupé, nesmyslné, vtipné, mdlé, pravdivé, sarkastické, seriózní, nelogické, sympatické, přehnané, dramatické, odlehčené. Zhruba takové jsou zprávy TV Onion. ()