Sněhová kalamita

• Česko Napadl sníh (více)

Nečekaná sněhová nadílka zneprůjezdnila přes noc všechny silnice. A to znamená - žádná škola, žádná pravidla, prostě sněhová kalamita! Pro patnáctiletého Hala (Mark Webber) je to šance získat srdce populární Claire (Emmanuelle Chriqui) - nebo se taky totálně zesměšnit. Desetiletá Natálie (Zena Grey) má ještě lepší nápad: zařídit ještě jeden den sněhové kalamity! Ale, aby se jí to podařilo, musí zastavit neústupného odklízeče sněhu (Chris Elliot). Raději si dejte pozor, odklízeči sněhu! Protože, když je sněhová kalamita, může se stát cokoliv... v této bláznivé komedii! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

sir-dave

Vánoční rodinná komedie pro děti. Dost naivní, plno dětských názvů pro cokoliv. Nebyl jsem už úplná cílová skupina, tak bych to všeobecně nezatracoval. Nejlepší postava byla ten dementní synek, co se bil o stěnu. ()

uiu

Tenhle film mi připomíná mládí, kdy jsme ráno vstali a šli se koulovat nebo stavět iglů. To už dnešní děti neznají a v tom vidím krásu tohoto filmu. Je tam legrace, je tam sníh, je tam záporák - odklízeč sněhu a je tam láska. Co jiného si ve vánočním čase pustit? ()

lennyd

Slunečné počasí je zničehonic přerušeno nemalou sněhovou nadílkou. Oč větší problémy dělá sníh dospělým, o to větší radost z něj mají děti, kterým sníh nečekaně přinesl volný den. A ve volném dni se může stát cokoliv - alespoň to si říká Hal, který právě v tento den (stejně jako spousta jeho spolužáků) zaútočí na srdce krásné Claire. To jeho sestra Natalie má jiné starosti - narušit bohulibou činnost Sněhového plužáka, a tak si vydobít další volný den... Sněhová kalamita je takový obyčejný rodinný film. Pro dospělého diváka sice film moc nenabízí - ale zase až tolik nenudí, takže se s ním jedno (zasněžené) odpoledne dá strávit. Pro děti patrně bude film větším zdrojem zábavy, jen jim pak budete muset vysvětlovat, že u nás se chodí do školy pořád - a pokud je počasí vhodné na sáňkování, tak na školu určitě taky... ()

masw

Emmanuelle Chriqui v uplých plavkách je sice půvabná (extrémně :) ) ale ve scénách v restauraci ztrácí trochu na kráse, připomíná mi tu holku z klipů Basshuntera a taky mi připomíná, že by mohli znova dávat Pobřežní hlídku. Co se ale filmu týče, je to slabota. Sice chápu, že je to z produkce stanice Nickelodeon, která tvoří pro děti, ale i tak to mohlo s takovým obsazením herců jako Chevy Chase, Pam Grier (zvláště u ní :) ), nebo Chrise Elliota (ten zrůdnej chlap ze Scary Movie 2) být zábavné i pro odrostlejší. Souhlasím s tím, že je to vhodné pro děti v rozmezí 0-10 let, ale s tím že i pro lidí ve věku od 80 po smrt ne, protože dědovi se to nelíbilo, no ale co může on vědět, vždyť teď kouká na Hrbáče. :) ()

blackJag

Sníh, který vypadá jako odpadní drť za oblastním zimákem, sněhový pluh, který jezdí po silnicích a nic neodhrnuje, rodinný film, který nestojí ani za minutu vašeho času. Jediný důvod, proč nedat filmu odpad, je solidně nadmutá hruď Emmanuelle Chriqui. 20% ()

tommy187

Celkom pekný rodinný film, ktorý zabaví hlavne deti (veď pre nich bol film aj určený). Len mne sa námety a scenáre filmov zdajú už trochu otrepané - no pravda je, že na tento film sa dalo pozerať celkom aj s úsmevom na tvári. Takže také dve tri hviezdičky. ()

I.AM.NOT

Těšil jsem se na vtipné cameo Iggyho Popa.....a dostal jsem ho. Plus nějaký ten standartní příběh na zasněžené dny Vánočních svátků s dvěma podivíny v záporných rolích a vyšly mi z toho 2/5. ()

kwoky

Pomerne prijemna komedie na predvanocni odpoledne. Pro mladsi divaky idelani zalezitost. Nektere vtipy se opavdu povedly, jine vysumi do prazdna. Bohuzel je scenar az prilis hloupy a postava "Snehovec" mi pripominala "dedulu" ze Sam doma. Emmanuelle Chriqui nam roste do krasy. ()

Brambu

Dobrá komedie na zasmání, neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadche. Prstě příjemná oddechovka s horou sněhu navrch. ()

Pekisan

Plusom tejto inak nevyraznej americkej blbostky je Emmanuelle Chriqui, ktora je na rozpravku prekvapujuco sexy. Zadok v plavkach a hlavne tyciace sa bradavky v bielom tricku boli prijemnym sprijemnenim zdlhaveho vytriezvovania. ()

HanSolo

Film chce být zábavný, ale nedaří se mu to a vlastně po celou dobu spíše jen nudí. Potěšila mě tak jen účast Chevyho Chasea. ()

TonoM

Vůbec nechápu, proč něco takového dostane šanci na štědrý den. Tupé a hlavně ani nijak vtipné. 20% ()

xander

Podpriemerná komédia, obsahujúca plno trápnych vtipov.Hrá tam aj Chevy Chase, ale len vedlajšiu postavu, v hlavných úlohách sú dosť neznámi teenageri. Pam Grierovú som skoro ani nezbadal. ()

Kraliczech

Děj a zpracování filmu neni žádná sláva, nemluvě o scénáři. Ale Chris Koch to má v hlavě srovnaný. Zasadil do tohoto 'veledíla' pár scén, nad kterými se dá zamyslet (zpravodajství...). Možná kdyby vymyslel něco pořádnýho tak to je i koukatelné. Každopádně jeho seriály jsou o třídu lepší a bude lepší, když u nich zůstane. ()