Výkonný pracovník v reklamní agentuře Charles Schine (Clive Owen) je jen dalším člověkem z Chicaga, který každé ráno běží na vlak v 8:43, aby se dostal včas do práce. Když jej ale jednou nestihne a díky tomu se setká s Lucindou Harris (Jennifer Aniston), jeho život se nenávratně změní. Lucinda je šarmantní, krásná a svůdná. Přestože jsou oba v manželském svazku a mají děti, jejich vzájemná přitažlivost je neodolatelná. Společné obědy brzy přejdou v koktejly po práci a zanedlouho se už oba ocitají v hotelovém pokoji. Jejich zdánlivě bezchybný vztah se však radikálně změní v okamžiku, kdy do pokoje vtrhne brutální cizinec LaRoche a začne oba milence ohrožovat pistolí. Poměr se brzy změní v noční můru, která je mnohem nebezpečnější a násilnější, než si dokázali představit. Charlesův život začne být brzy plný podvodů, vydírání, násilí a zločinu. Vzhledem k nemožnosti svěřit se své ženě nebo kontaktovat policii se stává vězněm ve světě, který nepoznává, a v němž není po jeho předchozím životě ani památky. (oficiální text distributora)

Hal_Moore

Překvapivě dobrý "old school" thriller, který nejednou překvapí. Z počátku standardní podívaná, kterých vidíme v tv produkci desítky se přibližně v polovině filmu promění ve spádovitý thriller, který narozdíl od Zeleného pekla s šokujícími pointami funguje. Clive Owen předvádí určitě svůj nejlepší herecký výkon (stejně tak ve Spojenci), jeho charakter je uvěřitelný, Jennifer Aniston se snaží seč může a vůbec mi nevadila. Ostatní už tak dobře nehrají, ale nic nekazí a příjemně se na ně kouká. Postavy se všeobecně chovají tak nějak reálně a přirozeně. Tak dobře zvolený hudební doprovod a dobrý zvuk nejsou u podobných filmů standardem. Technická stránka filmu je na stejně vysoké úrovni, jako vše ostatní. Viděl jsem nesestříhanou verzi, možná proto, možná taky ne, se mé hodnocení trošku liší od většiny. ()

Aluska88

Námět a pointa celého příběhu byla velmi dobře a dynamicky zpracována. Odhalení skutečností pro mě bylo docela překvapivé a lehce šokující. Mnozí zřejmě vytušili již dříve, jak se věci mají, ale mě vše bylo vyjasněno až teprve v oné scéně. Film obsahuje spoustu skvělých scén a dialogů. Uvažuji však, jaká by Hra s nevěrou byla bez přítomnosti Clivea Owena a Vincenta Cassela. Pánové jakoby se předháněli v tom, kdo bude skrze obrazovku vysílat silnější charizmatické výboje:) Oba jsou uchvacující, ale Vincent, to je prostě démon. ()

genetique

Na začiatok musím povedať, že ma trošku prekvapila Aniston. Film si zakladá na pekných pár prekvapivých momentoch. Niektoré sú ozaj kvalitne spracované a husté, no pár z nich zaváňa klišovitosťou. Zo začiatku sa tvári dosť vážne no postupom prejde na sčasti popcornovku, čo sa mi ale celkom páčilo. Námet primitívny, no amíci z neho vymačkali maximum. Ale zaujímavý je samotný záver, človek by povedal, že klasika, ale ono to tak celkom nie je. A dobrý doplnok na odľahčenie filmu bol RZA, naopak Xzibit sa mi sem absolútne nehodil. 80%. ()

Hitman_47

Bohužel nevím jaký je rozdíl mezi ostříhanou a neostříhanou verzí...pro pořádek já viděl tu nesestříhanou. Musím říct, že Derailed je parádní thriller s několika nečekanými zvraty...no vidím to tak, že se začína blýskat na lepší časy. ()

NinadeL

Velmi příjemný thriller a ještě radostnější zjištění, že Jenn Aniston může hrát moderní femme fatale. Dobré, velmi dobré. ()

Falko

Ja som premyslal vselijako, ale zapletka ma milo prekvapila, v kratkosti povedane, necakal som to. Musim podotknut, ze film som videl v Nemecku pod nazvom ENTGLEIST-VYKOLAJENI, pricom som cesky nazov nepoznal, takze o nejakej HRE S NEVEROU teda myslienke o nejakom vydierani mi ani nenapadla. Najpodozrivejsi sa mi zdal byt trochu ten recepcny v hoteli, ale nech sa aj ti, ktori tento film este nevideli nechaju prekvapit. Clive Owen a Jennifer Aniston zahrali svoje ulohy velmi presvedcivo, takze pre milovnikov thrillerov odporucam. Nechcem premyslat nad tym, ako by dopadol zaver filmu, ak by to bolo v realite, ale bolo to dost zaujimave. Ja osobne by som siel na policiu uz davno, nedokazal by som zajst az tak daleko. _________ Clive Owen - (Charles Schine) +++ Jennifer Aniston - (Lucinda Harris) +++ Vincent Cassel - (LaRoche) +++ Melissa George - (Deanna Schine) +++ Addison Timlin - (Amy Schine) +++ RZA - (Winston Boyko) +++ Tom Conti - (Eliot Firth) +++ Xzibit - (Dexter) +++ Giancarlo Esposito - (Detectív Church) +++ Produkcia: Bob Weinstein, Harvey Weinstein, Lorenzo di Bonaventura +++ ()

castor

Špatný zdravotní stav dcerky nepomáhá ani v nejmenším manželství Charlese a Deanny, jejichž postel už dávno nezaznamenala pořádnou melu a jedna nožka ve vlaku může leccos pořádně zamotat. Příběhy mužů nemilosrdně svržených ze samého okraje propasti až na její dno tu bylo už spousty. Převařené mi nikdo moc nechutnalo, tudíž si myslím, že pár scén se klidně mohlo oželet!! I přesto švédský režisér prokazuje slušnou porci talentu, dbá na detaily, předkládá relativně slušně tísnivou atmosféru, pomalu nás posouvá dál a tu a tam se připomene několika bravurně zvládnutými scénami (hotelová nevěra a následná loupež), jen scénárista ze sebe mohl dostat o špetku víc!! Škoda závěru a bezesporu i toho, že z Owenovy role (jinak je přesvědčivý) tvůrci udělali nerozhodného hlupáka, v jehož situaci by se každý rozhodoval zcela jinak, moderní herectví Jennifer Aniston, která naštěstí nepůsobí jen jako dekorace, nikterak neurazí. Viděl jsem nespočet horších filmů, které se draly do promítacích sálů, v rámci žánru rozhodně nejde o žádný zajímavý příspěvek a jistojistě jde o přímočaré dílko, které přesto sahá o něco výš, než jsem očekával. A je mi absolutně jasné, že jakmile se ráno vzbudím, nějaký film o nevěře mi bude ukradený, ale teď z něj mám příjemně mrazivý pocit, a to není zrovna málo!! 70%. ()

Trellíno

Já tedy nevím, asi je to tím, že už mám něco nakoukáno a proto jsem se celou dobu slušně nudil díky nekonečným variacím na již mnohokrát viděné a navíc jsem pointu strefil asi po půl hodině. No a závěr, ten je úplně blbej. Prostě zbytečný film plný klišé, který se alespoň ze začátku tvářil, že bude mít na mnohem víc, což se ale bohužel nestalo. ()

ripo

Príbeh, ktorý je cca 80 minút klasickým thrillerom o potrestanej nevere, avšak napätie sa do deja dostáva až v posledných 15 minútach filmu. 3,75 * a ešte aby som nezabudol .... Jennifer Aniston konečne v úlohe , kde nerobí zo seba puču, ako vo "Friends" ... ()

Fiftis

Príjemný film na jedno pozretie, u ktorého celkom zamrzí pomalý rozjazd, občasná pomalosť v prvej polovici filmu a miestami až príliš nápadná snaha žmýkať z diváka emócie, ktoré sa však na druhú stranu nemíňajú účinkom. Inak je totiž snímka naozaj veľmi dobre zahraná (kombinácia sympaťákov - Owen + Aniston + zákerný Cassel funguje výborne) a neurazí ani náročnejšieho diváka, pretože nie je zbytočne prekombinovaná a netvári sa ani prehnane duchaplne. A ten osudný zvrat, ktorý zaujímavo zamiešal kartami, mi úplne vyrazil dych. ()

ajuska

Slušný thriller o tom, kam až vás může dovést jedna "nevinná" nevěra, ale je to takový film na jedno použití, protože nevěřím, že by měl napodruhé (někomu možná už napoprvé) co nabídnout. ()

Pepinec

Nelze si nevšimnout té zdejší olympiády, jejíž náplní je soutěžení v tom, kdo originálněji, vtipněji a štiplavěji popíše, kterak mu všechno bylo jasné už při pohledu do televizního programu, a kterak všechny zvraty zabily jinak výborné zpracování. Cítím z toho pokrytectví a alibismus, když někdo napíše něco ve stylu "kdo nemá nakoukáno tolik, co já, tomu se to asi bude líbit." Nechci nikomu přehnaně křivdit, ale taky bych dovedl sedět v křesle nad mísou buráků, slupky plivat pod gauč, usrkávat kolu a řvát na celý barák "jasně, to jsem čekal. No jo, to nemohlo bejt jinak. Há, já to věděl!" Já si plnými doušky užíval atmosféru, zpracování, které mě pohltilo, a v neposlední řadě skvěle různorodou hereckou sestavu, která dobře vypadala i hrála. Téma nevěry mi přineslo další návody, postřehy i varování, sto minut uběhlo jako voda v potoce a já nevidím sebemenší důvod, proč si výsledný pocit kazit vzpomínkami na to, co všechno jsem vítězoslavně uhádl a předpověděl. Pátá hvězdička je možná z trucu, ale na to jsou moji čtenáři již zvyklí. ()

DaliX

Výborný psychologický thriller s nečakanými zvratmi, strhujúcim a do istej miery aj nepredvídateľným dejom (predsa len tušiť ako sa to naozaj skončí nie je až také jednoduché). Film ktorému nechýba mrazivé napätie a spolu so skvelými hereckými výkonmi je to na plný počet. ()

Madsbender

Klub vydieračov s jemne prekopanou schémou vzťahov a pohľadom z inej strany, Clive Owen included? Tak to beriem, navyše keď sa jedná o tak slušný zážitok. P.S.: Vyvrcholenie ma dosť zarazilo a prekvapilo, + 1*. 75% ()

petaspur

Clive Owen se svou filmografií by neměl brát role tupých pravděpodobně nějakým způsobem retardovaných mužů (jinak si jeho nekonečnou nevědomost nedovedu vysvětlit). Trapné dlouhé nudné pasáže s nic nechápajícím Owenem mě dováděly k zuřivosti. Doufal jsem, že ho Vincent Cassel (ta hvězdička je pro něj) zabije. Pro mě to byla ztráta času. ()

-OverLord-

Nadprůměr v žánru se skvělými herci a šokujícím rozuzlením jak se na takovej film patří. Závěr trochu přitaženej za vlasy, ale i tak potěšil. ()

mzss1

[80%] Solidní thriller, který mě vtáhnul do děje hned od začátku. Rozjíždí se to na oko pomaleji, ale ve skutečnosti mi tempo přišlo docela svižné. Atmosféru to má solidní, takže jsem neměl šanci se nudit. V druhé půli filmu to začne mít pár dobrých zvratů a finální pointa se dle mě vydařila, trochu mě překvapila i když to bylo takové moc ve finále přehnané a překombinované, ale větší problém jsem s tím neměl. Podstatné je, že mě to celé bavilo; Clive Owen byl skvělý, stejně jako zbytek herců, hudby, napětí apod. Super film. ()