Výkonný pracovník v reklamní agentuře Charles Schine (Clive Owen) je jen dalším člověkem z Chicaga, který každé ráno běží na vlak v 8:43, aby se dostal včas do práce. Když jej ale jednou nestihne a díky tomu se setká s Lucindou Harris (Jennifer Aniston), jeho život se nenávratně změní. Lucinda je šarmantní, krásná a svůdná. Přestože jsou oba v manželském svazku a mají děti, jejich vzájemná přitažlivost je neodolatelná. Společné obědy brzy přejdou v koktejly po práci a zanedlouho se už oba ocitají v hotelovém pokoji. Jejich zdánlivě bezchybný vztah se však radikálně změní v okamžiku, kdy do pokoje vtrhne brutální cizinec LaRoche a začne oba milence ohrožovat pistolí. Poměr se brzy změní v noční můru, která je mnohem nebezpečnější a násilnější, než si dokázali představit. Charlesův život začne být brzy plný podvodů, vydírání, násilí a zločinu. Vzhledem k nemožnosti svěřit se své ženě nebo kontaktovat policii se stává vězněm ve světě, který nepoznává, a v němž není po jeho předchozím životě ani památky. (oficiální text distributora)

sskrblik

Film neustálých zvratů, někdy více někdy méně uvěřitelných. Každopádně by se našly jisté ne zcela logické situace nad kterými zůstaval rozum stát. Jennifer Aniston se do role příliš nehodila mě přišlo, Klájv a Vincenc byl docela v pohodě. Dá se na to podívat, ale není to film který bych doporučil. ()

liuk

Opravdu nemám rád, když "šokující" pointu filmu odhadnu během první půlhodiny. Ano, hádáte správně, u Derailed se mi to stalo. Během tohoto rozjezdu filmu nám ještě Jennifer ukáže, jak stíhá mít každý den zcela jiné účesy a všechny jí děsně seknou a to je tak všechno, co od její postavy můžeme očekávat. Clive Owen pořád jen vyděšeně kouká a jeho postava se chová, jako kdyby právě spadla z Marsu a neznala žádné klišé tohoto žánru. Jeden zvrat mě překvapil, chtěl jsem dát 3* za vcelku rychle utíkající thriller, jenže to strašně účelné bombardování dalšími a dalšími twisty ke konci filmu (vzpomněl jsem si na Basic), které jsou navíc úplně proti lidskému chápání a logice, hodnocení o jeden bodík srazily. ()

jitrnic

Jak tak čtu komentáře, tak jsem asi jediný, který neuhodl zvrat, Owenovi s Anistonovou (kterou jsem zatím neviděl v lepší roli) to spolu tak slušelo, že jsem jim celou dobu fandil (ač mám od Trianglu slabost i pro Melissu George) a přišlo mi líto, že jim to spolu nevyšlo a až do konce doufal. Prostě trouba. A i přes to, že jsem se nedočkal, moc se mi to líbilo, napětím jsem ani nedýchal (Owen je sympaťák a z Cassela jde vážně hrůza) a ani ten dovětek z vězení mi nepřišel zas tak hloupý. Spokojen. ()

silent cut

Proč??? Proč??? Proč??? už z upoutávek bylo naprosto jasné, oč půjde...nechtěl jsem to vidět...stalo se...UŽ MÁM PLNEJ KÝBL ZAMINDRÁKOVANEJCH MENTORŮ POHRÁVAJÍCÍCH SI SE ŽIVOTY OBYČEJNÝCH LIDÍ A ŽÁDNEJ ZVRAT TO NEZVRÁTÍ...howgh ()

Pit

Niekto si v tomto diele dal naozaj záležať na výbere ksichtíkov. To bolo super. Clive je presne ten typ herca, ktorý keď je treba vie sa tváriť ako naozajstný drsňák, ale naopak má v tvári niečo veľmi citlivé a jemné a hlavne vie tieto dve tváre pekne kombinovať. K Vincentovi neni čo dodať, on je presne držka pre takúto rolu, iné mu ani nesedí a k Jennifer asi tiež neni čo extra dodať, toto je presne ona /krásna, zvodná, nevyspytateľná/. Už len toto je u mňa záruka pre 4 *. Dobré, oddýchol som si a nemal som pocit nudy. ()

jenik71

Zajímavý a překvapivě dobrý thriller se zajímavou zápletkou. Owen, Cassel a Anistonová vytvořily kvalitní herecké trio, které ze svých postav vymačkalo maximum. Kdo se trošku zamyslí, bude dopředu vědět co se bude odehrávat dál. A přesto je to napínavé a zaručeně vydržíte až do konce... ()

giovanni3

Na filmu mne lákala Jennifer Aniston v kombinací s nevěrou. Bohužel nevěra byla jen spouštěčem a Jennifer tu víc času nebyla než byla. Děj samotný byl pro mne ne moc příjemný již od prvního setkání s Laroshem. Když to pominu tak děj byl vcelku předvídatelný. Proč by měl zloduch pouštět někoho kdo platí? Spíš nechápu, že Charles riskoval život dcery aby se neprovalila nevěra. Zvrat co poté nastal byl zajímavý, ač ne moc originální, i tak přetrvává nepříjemný pocit z děje. Úplný závěr naopak zklamal. Celkově tedy průměrné 3z5. ()

Chise

Thriller obsahuje zajímavé dějové zvraty,Clive Owen s Jennifer Aniston celkem fungují, ačkoliv Clive září herecky o něco víc. Bylo to lepší než dobré. ()

sedm.1

Ikdyž zde nemohu vyzvednout nějakou převratnou originalitu zápletky,Hra s nevěrou mě stejně velmi bavila a několikrát dokázala i slušně strhnout.Jednak je to způsobeno režijním umem Mikaela Hafströma,který ho již předvedl v dokanalém Zlu mezi námi a jednak skvělými herci.Celý děj je odvyprávěn s nadhledem,ve stupňujícím se tempu,velmi poutavě,s mnoha struhujícíki scénami a pár překvapivými momenty.I pointa je pak sice dost průhledná a lehce odhadnutelná hodně dopředu,ovšem ani to moc nevadí,cesta k ní je nenudící a perfektně dramaticky vystavěna.Jinak Clive Owen je mým čím dál více oblíbenějším hercem,dokáže v sobě skloubit mnoho hereckých poloh a pak je přirozeně prodat a Vincent Cassel v roli řádného padoucha je už také taková osvědčená sázka na kvalitní jistotu.A koneckoncům ani Jennifer Aniston není vyloženě špatná,moc jí to slušelo a víc vlastně ani pro tuto roli nepotřebovala.Kdo mě ale vážně vadil,byla Mellisa George,hrozná a odpudivá semetrika.Hra s nevěrou je každopádně svižným,zábavným a napínavým thrillerem,který nepřinesl nic nového,ale v rámci žánru je stejně určitě lehkým nadprůměrem. ()

femme fatale

Zbožňuju, když casting director prozíravě spolupracuje se scénaristou...ať žije dobře vybraná herečka u které prostě nečekáte temnou stranu síly. ()

herr_carter

Čubka zůstane čubkou pořád, i když má sebelepší plán a obléká se do toho nejlepšího roucha beránčího, viď Jennifer?................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Lencha

Tak jsem se podívala na film znovu a přidávám jednu hvězdu:-) I když je děj předvídatelnej, tak film má grády. Celou dobu se v něm něco děje:-) Trio Owen, Aniston a Cassel podalo více než dobrej výkon. Ve scéně v hotelu, kdy se chystá Clive s Jennifer "spáchat" nevěru, mi přišel Clive jako kdyby neuměl do pěti napočítat (ok, hnala ho myšlenka na sex). A od té doby jsem se o něj trochu bála a byla jsem nervozní, jak se z toho dostane (a to jsem tenhle film už viděla, takže jsem věděla, jak se s tím popasuje:-)). Myslím, že si film 4 hvězdy zaslouží:-) ()

Han22

Docela slušný thriler, kde Clive Owen hraje šťastně ženatého chlápka co potká Jennifer Aniston a málem se s ní vyspí. V motelu jsou ale přepadeni brutálním Vincentem Casselem a ten se nespokojí jen s tím, že ho okrade, ale ještě ho začne vydírat. Premisa vychází z předpokladu že chlápek nepůjde na policii, aby neohrozil své manželství, což je podle mě blbost. A hlavně se to první půlku nemožně vleče. Ale jinak fajn film, odhalení "vo co go" se mi docela líbilo, i když jsem ho předpokládal, vyvražďovačka v motelu i závěrečný zvrat neměly chybu a herci mi seděli (dokonce i Xzibit a RZA ikdyž hopery ve filmu fakt nemusím). ()

Spike23

Nehorázně napínavý thriller u ktérého jsem se ani minutu nenudil. Od tohoto filmu je Clive Owen mým oblíbencem. Nenápadný start, scéna v hotelu, kdy vylézají oči z důlku, nervy drásající průběh a konec, který to všechno pohřbí a prostě mě nenechá tomu dát 5*. ()

Balu...

I přes "kopírování" dějových sekvencí z jiných filmů je Derailed ještě kvalitní podívanou při srovnání s masovou produkcí ostatních trhillerů. Smrt fenoména z Wu-Tang Clanu jen tak někde neuvidíte a i proto přes otřepanost a Jennifer Aniston, která umí jen kulit oči, je důvod proč tohle vidět. ()

cab

Muj oblibenec (Clive Owen) zari v roli ustraseneho, ale jinak zodpovedneho okusitele zakazeneho ovoce. K nemu se pridava scenarem omezena, jinak dobra (Jennifer Aniston) a zloduch (Vincent Cassel). Prumerny thriller s necekanym zvratem zanasi ke ctyrem hvezdam prave herci a dobra atmosfera. Film nikomu neuskodi a chce bavit. To se obcas nedocenuje. 70% ()