Výkonný pracovník v reklamní agentuře Charles Schine (Clive Owen) je jen dalším člověkem z Chicaga, který každé ráno běží na vlak v 8:43, aby se dostal včas do práce. Když jej ale jednou nestihne a díky tomu se setká s Lucindou Harris (Jennifer Aniston), jeho život se nenávratně změní. Lucinda je šarmantní, krásná a svůdná. Přestože jsou oba v manželském svazku a mají děti, jejich vzájemná přitažlivost je neodolatelná. Společné obědy brzy přejdou v koktejly po práci a zanedlouho se už oba ocitají v hotelovém pokoji. Jejich zdánlivě bezchybný vztah se však radikálně změní v okamžiku, kdy do pokoje vtrhne brutální cizinec LaRoche a začne oba milence ohrožovat pistolí. Poměr se brzy změní v noční můru, která je mnohem nebezpečnější a násilnější, než si dokázali představit. Charlesův život začne být brzy plný podvodů, vydírání, násilí a zločinu. Vzhledem k nemožnosti svěřit se své ženě nebo kontaktovat policii se stává vězněm ve světě, který nepoznává, a v němž není po jeho předchozím životě ani památky. (oficiální text distributora)

BUD-SFIS

Obych charakterizoval dej. Nic moc se nedeje, najednou zvrat, zase se nic moc nedeje a pak je sileny konec, kde se vsechno prekvapeni a napeti kumuluje asi do deseti minut. Jedna * za Cassela, hral dobre zaporaka. ()

Dannysek4U

Na koukani je to hezky, kamera prijemna, paradni obsazeni, do polovinu snimku rozhodne nechybi atmosfera... ale ten zbytek... ten je proste hloupej. Spatne scenarista, spatne on! ()

gabin(a)

Dvě a půl. Ze začátku se to jevilo docela dobře, i přes Anistonovou, která nepatří zrovna mezi mé oblíbené herečky. Solidně natočené, potom se to ale zvrtlo. Stalo se, co jsem předvídala a doufala, že to tak nebude. Bohužel bylo a to se mi nelíbilo. Závěr to dorazil nebo spíš ještě srazil. Jako film k žehlení by to šlo:-) ()

Juto

Film bol rýchly a hneď od začiatku bol napínavý. Niektoré časti som považoval za predvídateľné, ale film to pre mňa nezničilo. Film má dynamické zakončenie. 8/10 ()

Icefist

Je celkem zajímavé, jak se mi dost často liší hodnocení filmů s účastí mého oblíbence Clivea Owena s hodnocením celkovým. A to nejen směrem nahoru, že bych ho tlačil, ale i směrem dolu (kupříkladu moje nižší procenta u Sin City či Potomků lidí, které jsem pravda ještě nehodnotil, ale už viděl a unešen jsem nebyl). A toto je právě jeden z těch případů- přes zdejší nižší procentuální oblíbenost, já jdu opět proti proudu. Tohle byl totiž thriller jako víno a ani moc v tom nehraje roli, že mimo Clivea zde hraje další člen mé Top10- Jennifer Aniston. Hlavní je to, že já byl opravdu po celou dobu napjat jako struna a jak už překlad slova thriller napoví, o to přesně by mělo jít. Příběh je perfektně zamotaný, překvapení je zde spousta a i přes některé dle mě až moc neuvěřitelné náhody, já vůbec nelituji, že jsem se díval. 80 % Oblíbená část- Clive při odchodu z hotelu ke konci filmu ()

Scratt

Zápletka postavená na tom, co všechno může přinést jedna chyba, která není tak úplně náhodná? Proč ne, Hra s nevěrou je příkladem, že to může fungovat velice dobře. Clive Owen je dostatečně přesvědčivý, Jennifer Aniston dostatečně svůdná, scénář dostatečně zajímavý a režisér dostatečně zručný na to aby mne film hned na začátku upoutal a až do závěrečných titulků nepustil. Škoda jen méně uvěřitelného "druhého" závěru ve věznici, bez kterého by se film, dle mého názoru, docela dobře obešel. 75% ()

WinnJets

Vcelku solidní thriller, zápletka sice čitelná od samého počátku, ale koukatelné to rozhodně bylo. Mně narozdíl od spousty zdejších komentářů nadstavovaný závěr vůbec nevadil, ba naopak, byla to snad jediná pasáž v tomhle filmu, kterou jsem opravdu nečekal a potěšilo mně, že se hlavní hrdina konečně pochlapil a chladnokrevně to dokázal ukončit. ()

sir-dave

Heh, kdyby se tady hromadně nezmiňovalo, jak je to čitelné, tak bych byl zápletkou asi příjemně překvapen. Ale to nic nemění na hodnocení. Film rychle vtáhl do děje, svižně to odsýpalo. Owen, Aniston, Cassel, RZA dobře zahrané. Mohli si odpustit snad jen posledních nastavených 15 minut. ()

chelseaman22

Film po půlhodině začne být průhledný jako rýžový papír po lázni v horké vodě. Jediný, kdo má koule na to film zachránit je Vincent Cassel, který je nesympatický v maximální možné míře. Celý proces vydírání je naivní jako kandidatura Soukupa na prezidenta republiky. 61 % Celosvětový příjem k 16. 4. 2019: $57,479,076, což je 2,61 násobek rozpočtu ()

Qitek

Thriller ze staré školy. Jeden z nejzbytečnějších konců ve filmu ever. Cassell to drží lehce nad průměrem. ()

TO

Nevěra a vydírání, to už znám a viděl jsem mockrát. Většina filmu je mdlá, jen trochu napínavá, až závěrem mě to hodně bavilo, i když rozuzlení bylo hodně předvídatelné, úplně poslední zvrat byl vynikající. ()

Beky

Tisíckrát viděné, velmi dobře zpracované!!!!!!!!..ješte bych dodal, že obsazení je poměrně dost lahůdkové a díky tomu je vám jedno, že stejně víte všechno předem jak to dopadne!!..jako film pro odpoledne, nebo jako oddychovka po páteční kalbě doporučuju!!!..kdo viděl v kině, ať odčítá jednu*, kdo nesnáší herecké obsazení, má to za mínus dvě*!!! P.S. ty průměrný filmy se fakt blbě hodnotí...............já viděl doma a herce mám rád, takže 60%!!! ()

venison

Zpočátku to vypadalo na celkem fajn romantickej film o nevěře a jeho pomalé tempo na thriller neukazovalo.. Když už jsem začala přemýšlet nad tím, jestli v programu neudělali při popisu filmu chybu, tak se příběh rozjel a dosti vysokým tempem.. Postava, kterou hrál Clive Owen mě pěkně žrala, protože nevěra je u mě "banalita" oproti tomu, co si prožil s vyděračem.. Jinak fajn film na shlédnutí a napětí mu nechybí :-) ()

Pavlínka9

Skvělý thriller, jehož zápletka je vynikající a obsazení jakbysmet. Clive Owen zde má podle mého názoru jednu ze svých nejlepších rolí. Jennifer Aniston ztvárnila opět typickou ženu, která dokáže okouzlit téměř každého muže a to se v tomto filmu hodilo ;) Zápletku jsem rozluštila již po pár minutách, ale i tak jsem se nemohla dočkat závěru, který pro mě sice byl mírným zklamáním, ale nějako to "uzavřít" asi museli...Vincent Cassel dokáže zahrát jak odporného hnusáka, kterého byste v noci nechtěli potkat v temné uličce, tak i elegantního a velmi okouzlujícího a šarmantního muže, kterého byste v temné uličce klidně rádi potkali :D :D Plus pro něj :D ()

Kicune

Výborný Clive Owen, průměrná Jennifer Aniston (i když ji mám moc ráda, tady podle mě nepředvedla nejlepší výkon) a jako vždycky správně záporácký Vincent Cassel. Celkem předvídatelný a kliše otřepaný film na jedno vidění. ()