Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

curfew77

Vtipné, pro milovníky daného žánru zřejmě dokonce velmi vtipné až kultovní, já osobně ale z filmografie Kevina Smithe dávám rozhodně přednost Chasing Amy: a to i přesto, že tam asi v mnohem méně obměnách zazní slovo fuck. I druzí Muži za pultem ale pobavili. A ano, sem tam se dalo odečíst i něco docela moudrého. A ano, rozborka Prstenové trilogie je nejen ukrutně zábavná, ale i pohříchu přesná :) 50 %. ()

boombang

Asi se ze mne stává zanícený fanoušek Kevina Smithe. Tomuto filmu nemám co vytknout - dal bych i šestou hvězdu (za úžasný sexy ABC-tanec Rosario Dawson). Všechny ústřední postavy jsou veskrze sympatické (snad až na Danteho snoubenku), Randall je taky neskutečně drzý a vtipný a tu svou klapačku trochu přivře až těsně před koncem. Chudák Dante má se všemi fakt svatou trpělivost, tím spíš, že některé věci se nikdy nemění. A věčně sjetý Jay je fakt ďábel... Goodbye, horses! ()

HarlanWade

O hodně lepší než jednička. Není to za pětku, ale můžu říct, že přesně nějak takhle si představuji ztřeštěnou komedii pro mladší generaci. Místy světlý průměr, místy ale geniální vtípky, nad jejichž promakaností, domyšleností a v celkovém výsledku vůbec ne zbytečností zůstává až rozum stát. Kevin Smith má sakra talent a sakra budoucnost. Nezapomenutelné vyvrcholení! ()

Slatibarfast

They're not gay, they're hobbits. Film, ktorý si zakladá na vtipných dialógoch a narážkach, ktoré potešia nás rozmaznaných a oslíkovej scéne, ktorá poteší amerických teenagerov, pri ktorej som si radšej zakryl okno FreeCellom. ()

Lyriq

Jasná tutovka, Kevin Smith je pro mě prostě sázka na jistotu. Tenhle film dokáže spolehlivě pobavit, i v případě, že jste neviděli jedničku. (já jí samozřejmě viděl:)) Doporučuju všema deseti a dávám 5 z pěti. :)) ()

eredin

S odstupem času (po druhém shlédnutí) musím jít na 5* film prostě nemá slabé místo. Taneční scéna je nejlepší. Potřebuju ten magneťák co má Silent Bob :) ()

mirkath1 odpad!

Možná jsem nějaká divná,anebo jste viděli nějaký jiný film, ale větší stupiditu jsem vážně neviděla. Přinutila jsem se dokoukat, aby mi neušlo nějaké moudro na konec,leč nestalo se. Idiotské dialogy jen se opírající o vulgarismy a tohle vážně nenusím ()

ozzman111

Dve slova vystihuju tento film presne. Prilis nevyvazene! Dante a Randal prezivaju svoju dalsiu zivotnu existencialnu odyseu okorenenu vtipnymi dialogmi, ktore dokazu iba oni dvaja. Z ich pribehu vsak zmizla lahkost, taka vlastna prvemu, kultovemu filmu. Dvojka sa stala viac dospelou, co jej vyrazne ublizuje. Parta stale hlaskuje, ale uz akosi inak. ()

pery352

Druhý a opět skvělý díl. Co dodat Smith umí a mě jeho jeho humor sedí. Hlavně Jay a mlčenlivej Bob jsou nejlepší. Ovšem při sledování těchto filmů s přáteli si občas připadám jako exot, protože se směju jako jediný. No ne všem jeho humor sedne. ()

Mara12

Je pravda, že většina filmů Kevina Smitha si mě doslova podmanila. Ale mix sarkasmu, filmových odkazů a romantiky povyšuje Clerks 2 na něco víc než klasicky Smithovsky zábavný film. (moje The Best Good-Feel Movie). ()

kubilov

Pokračování kultovního Clerks se nese v návratu čtyř obrovských legend. Jay a Silent Bob se vrací po pěti letech, přičemž stačili chybět pouze v jednom Smithovu filmu, za to návrat Danteho a Randala je po dlouhých dvanácti letech. Jay s Bobem se opět starají o parádní zábavu, jenže to by to nebyl film Kevina Smithe, aby nebyla úplně každá postava vtipná. Od Danteho, který řeší problémy s ženskejma, přes provokatéra Randala a záhadnou šéfku Rosario Dawson až ke klasicky geniální dvojici povalečů a pouličních dealerů, kteří na to ale mají průkazku. Nakonec ale největší výhrou druhých Clerks je fakt, že všichni čtyři zůstali těmi stejnými flákači, jak je každý miluje. Narážky na Transformers, Star Wars vs. LOTR a mezidruhová erotika z této netradiční komedie dělají komedii ještě třeskutě vtipnou a vlastně i nenapodobitelnou. Snad to třetí díl nezkazí. ()

PAVLIS

Hodně ukecané a s humorem, který není nic pro citlivá děvčata. Vše ale naštěstí nestojí jen na několika vtipných scénkách. Příběhová linka okolo (zde) sympatické Rosario Dawson je chytlavá, takže výsledek je v mých očích o stupeň lepší než jednička, kterou je možné klidně přeskočit. ()

Brano

Už jednotka bola bez nápadu a vtipu, ale toto je dvakrát horšie. Ten humor v jednotke bol aspoň stráviteľný. 1* dávam za jedinú vtipnú scénu vo filme, teda za zhrnutie trilógie Pána prsteňov a tých dvoch týpkov, ktorí postávali za obchodom. Zdĺhavé, nudné a hlavne nie vtipné. Hlavných hercov už takisto poznačil čas. Andersona by som ani nespoznal, ako pribral. /20%/ ()

Nathaniell

Ne, tohle ne. Ne, ne, ne, ne, ne a ještě jednou - NE. Tohle nešlo udělat líp. Původně jsem tomuhle filmu dal 4 hvězdy a dobrý, oukej. Ale byla to chyba. Čím víckrát ten film vidím, tím víc mě baví. Jasně, nesedne každému, to je jasný... Vlastně mě udivuje, že má tak vysoké hodnocení: Dnes když píšu tenhle komentář - 7.4. 2020 - má film 80%. Pochopil bych 70 a méně. Přece jen mi Smithova tvorba přijde na podobně vysoké hodnocení moc "vytyčená", kontroverzní a (k hlodavé smůle všech úchylů) bez akčních scén a miliard mrtvých... ... To vše je nahrazeno názory o lidských vztazích, dohady Pán prstenů Versus Star Wars, křesťanské demenci a duševní cestě umožňující ze zadku do pusy. Je to oplzlý, drzý, ožehavý... dokonalý. Pokud vás tenhle film zaujme a chytne, budete se k němu pořád vracet a i když se v podstatě odehrává jen v průběhu jednoho dne, máte pocit, jako byste viděli obsáhlou životní etapu. Jeden z nejlepších filmů Kevina Smitha... PS: Jay a Mlčenlivej Bob nechybí!!! 5* ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008