Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

godspeed

Tak tohle je moje gusto. Pokud jste viděli v poslední době desítky trapných komedií, u kterých máte pocit, že jste něco podobného v trochu jiném hávu viděli už minimálně 10000 krát, potom tohle je jasná volba. Jen to chce odložit při sledování všechny náboženské, sexuální a jiné předsudky a budete se skvěle bavit. ()

john.h

Shlédl jsem jedničku a dvojku za sebou a musím říct, že dvojka se mi líbila o dost víc. Jednak tu byla Rosario Dawson, která se mi zdála fakt roztomilá a jednak jsem se u vtípků tentokrát opravdu bavil. Bylo jich víc, byly vtipnější a byly ostřejší než v jedničce. Navíc jsem se smál i takovejm prkotinám, jako když Jay v závěru poplácá špinavou stěnu jako nejlepšího kamaráda, což nejde slovy popsat, ale musí se to prostě vidět. A hlášky taky neměly chybu. Třeba ta: "Jakýho úchyla může rozrajcovat sex s oslem?" - v kombinaci s následujícím záběrem. A nebo: "Ahoj, gratuluju k dítěti." Nebo: "Další stanicí po ženský s velkým klitorisem je chlap s malým pérem." Nejvíc mě ale dostala: "Jay!" A Jay s debilním výrazem směrem k nebi: "Lord?!" Nová posila v podobě Transformers Pán prstenů nerda taky pobavila. ()

Ogrb

Super pokračování. A to jsem Kevinovi po Tátovi na plný úvazek moc nevěřil. Ale Kevinovi to bylo u prdele, natočil film, kterej sice není tak skvělej jako originál, ale to ani nešlo. Je tam trocha nostaligie a to je tentokrát dobře. A k tomu neskutečně pěkná Rosario Dawson. Co chtít víc? 10/10 ()

Allka

Tenhle film je dokonalej. Ve srovnání s jedničkou nebe a dudy. Mohla bych na to koukat pořád a nikdy by mě to neomrzelo. Smršť tak dokonale praštěnejch dialogů se hned tak nevidí. ()

klo11bouk

omlouvám se ale proč jsou ofic.texty distributora čím dál víc " zhúleným meditováním " na volné pokračovanie? "bájný"? quick stop shořel protože zhulenej dante pálil texty distributora aby mu nemusel vrátit úder... ()

dydl1

"Ty by si nechtěl jít s holkou s velkým klitorisem?Ne,protože další stádium je chlap s malým pérem." Mazec :-) ()

pneumotorax

Pobaví vás.Myslím že k tý komedii se možná opravdu přimíchalo trochu ´´drama´´.Což tomuhle kousku hraje do karet.No a ten osel na konci sežral pátou hvězdu. ()

himor

Začal som tento film pozerať asi 5x a zakaždým som ho vypol po 5 minútach. Ale na 6x sa mi to podarilo dopozerať. Bol to zvláštny film, hlavne keď o jednotke nemám páru, ale zdal sa mi celkom slušne smiešny. Jeff Anderson stále trepal nejaké kraviny, občas aj smiešne...nezdá sa vám môj koment? Prichádza otázka: prečo má teda 4 hviezdice? Jednoznačne za koniec s mezidruhovou erotikou, hříšnou Kelly a sexi hřebcem :D to ma dostalo...ako vtipnejšiu vec som nevidel asi 10 rokov. Zjavne tu mám nejaké medzery a musím pozrieť Clerks I. ()

Shitonit

Chcete-li se opít rohlíkem, tak tohle je právě to vono. Klasika. Paráda. Vypnout mozek a plout na vlnách šílenství. Po skončení spalte. Stejně na to zapomenete. ()

Sinusiridum odpad!

Tak neuvěřitelná nuda se jen tak nezažije...dívali jsme se tři, takže to není jen moje duševní postižení. V půlce filmu ostatní odešli, že mají něco lepšího na práci. Nejvíc vtip zřejmě několikrát opakovat že "ze zadku do pusy...ze zadku do pusy...ze zadku do pusy...ze zadku do pusy.....a kdyby se pořád nikdo nesmál...tak že jo, že ze zadku do pusy někdy jo" E? To vysoký hodnocení vůbec nechápu. Nudaaaaaaaaaaaaaaa ()

Hank

Napodruhé za pět! To co se me na první shlédnutí nelíbilo, to co mě předtím případlo mimo, to teď dostalo smysl. Život je otázkou priorit, buď budeš řešit "ass to mouth" nebo pojedeš na Floridu....vyber si, je to tvůj život...ten film mě dostal ()

Prankster

Jsem trochu rozpačitý, protože se mi ten film zdál dost o ničem, ALE bylo tam pár fakt slušných hlodů a scén. Například při mezidruhové erotice je naprosto geniálni pohled na Silent Boba ajeho výraz ve tváři. Ono vůbec kdyby ve filmu nebyl Jay a jeho parťák, tak by to bylo asi dost o ničem, protože třeba Jayova exibice je fakt luxusní... ()

pekas

Jestliže jednička mi přišla dost dobrá, pak dvojka už je nejspíš geniální. Víc hvězd už nemám, ale pokud bych měl, dal bych. Tenhle film je přesně jeden z vyjímečných momentů, kdy se může ze zadku do pusy : )) ()

Baki

Nechapu, nechapu a asi ani nepochopim co lide na tomto filmu vidi. Ja v nem vidim uplne normalni lidi, delajici trosku mene normalni veci. Tot vse. Takze pro me je to prumer, no. ()

herrbierer

Podle mě je tohle spolu s jedničkou to nejlepší, co Smith ve své sérii předvedl. Neuvěřitelně přirozené spojení inteligentně vulgárního humoru s příběhem o existenciální krizi třicátníků, které opravdu funguje a dává pojmu "film o lidech" zcela nový rozměr. Může se tvrdit, že nic jiného v podstatě ani Kevin Smith neumí, ale teď už se musí dodat, že to umí geniálně. ()

Zdenda

Wohoooo. Vyborna jizda.. DIky Kevine.. :P Tesil sem se jak malej jarda a kdyz sem videl, tak sem v zadnem pripade nebyl zklamany.. A jako Pan prstenu ve dvou minutach: NIIIICEEEEE Randalle.. :DDD Jo a P.S. Rosarka je naprosto k sezrani.. :P ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008