gerojmanus

Tak neusnul jsem u toho, takže to samo o sobě o něčem svědčí:) Jinak to byl vcelku povedenej thriller, občas i překvapivě hustej, ale ještě k lepšímu hodnocení tomu prostě něco chybělo. 3 + a 60%. ()

Slavusko

Odhliadnuc od senzacnej, krasnej a sympatickej Rachel McAdams je tento film slabsim odvarom z dielne Wesa Cravena, ktory zvykne robit zanrovo ovela "tvrdsie" filmy. Nic nepokazil ani touto snimkou, avsak na mna tento film posobil druhotriedne a lacno napriek tomu, ze som sa ani na chvilku pri filme nenudil, aj ked sa dal jeho dej predpokladat s takmer sto percentnou pravdepodobnostou... : ) Myslim, ze nikto nic nepokazi ak si tento film pozrie, urcite neolutuje, ale zase ziadny prelom v kinematografii od neho nemoze cakat.. ()

Noha88

Pokiaľ sa to odohrávalo v lietadle tak do bolo dobré. Ale akonáhle vystúpili už to začalo byť strašne prehnané. A na konci filmu sa tí herci tvárili ako keby sa do takej situácie dostávali každý deň. Myslím ten otec aj s ňou a ešte aj tá čo v hoteli robila. Koniec ma nasral preto dávam 2. Nieje nič horšie ako keď dobrý film sa na konci dototo... ()

Lumpicek1979

Výborný thriller, to se Cravenovi povedlo, tentokrát nenatočil typický horor, ale pozměnil žánr a udělal dobře, vybral skvělou hereckou dvojici, které to opravdu sedlo a ten nápad s takovým letadlem a co se tam dělo, tak to nemělo chybu. Sice Murphyho tolik nemusím, ale v tomto filmu mi seděl velice dobře. Kdyby tam bylo o trošku více akce neškodilo by, ale film si drží po celou dobu dobrou kvalitu i s předpokládaným závěrem. ()

Peregrina

Líbí se mi, jaké psycho se rozehrálo na prostoru dvou sedaček v letadle...hlavní padouch je jeden z "nejpadouchovatějších" co jsem měla tu čest v thrillerech spatřit, gradace je skvělá, trošku mi to kazí závěrečná honička ústřední dvojce po domě....deštník, golfovka, bejsbolka, hrdinka opět běží nahoru, místo aby vypadla z domu :-D Ale co, nebudu kritická. Film je to velmi napínavý, zajímavá zápletka, oba hlavní hrdinové koukatelní a uvěřitelní. Hezký thriller na dobrou noc. ()

pan Spock

Výborný, atmosférický, minimalisticky napínavý a tudíž velmi zajímavý začátek se bohužel postupem času mění ve zcela standartní honičku mezi nebohou ženou a psychopatickým padouchem. A to už jsme viděli mockrát. Mockrát hůře, mockrát i lépe. Z moře průměrnosti vyčnívá Noční let jen díky výkonu Cilliana Murphyho, který je ve své roli opravdu přesvědčivý. ()

Yelush

Veľmi pôsobivý thriller, ktorý od nevinného zoznámenia oboch hlavných protagonistov celkom svižným tempom prechádza z brilantne natočenej "stiesnenej" drámy v lietadle až do mierne klišovitého, ale prijateľného konca. Cillian sa asi narodil pre takýto druh postavy a spolu s Rachel im to veľmi dobre funguje. Ich herecký výkon je naozaj lahôdkou a keďže príbeh človeka rýchlo pohltí, 20 minút stopáže navyše by nebolo na zahodenie. Každopádne, výborný film. ()

Puchyr

Wes Craven byl pro mně génius za vřískot a hory mají oči. a tady mi to zas dokázal. To co je neuvěřitelné je že film dokáže udržet napětí a děj na jednom jediném dvou sedadle v letadle, dobré dialogy skvělý záporák a sympaticky pěkná hrdinka. záporák je neobykle skvělý a má dost prostoru na své zlo. Během letu film působí nádhernou stísněnou atmosférou. Po přistání jako by úleva,, konečně venku. Tam začíná jíný problém: koho zachránit, vlivného hosta hotelu nebo svého otce?,, Nejlíb oba a tak začíná akce. S nenápadného napínavého thrilleru je tu rázem akční drama, a to není na škodu, oživuje to děj a po stísněné atmosféře je kde Lisa byla v pasti je tu šance že uvidíme ovetu. Suprová scéna a raketou na rybářské lodi, a perfekní finále u Lisi doma. 75%,, Co mi nejvýce utkvělo v paměti? Pochopitelně tuška v krku a já už jen ta tušku přidávám hvězdu.. Creaven mně opět nezklamal... ()

JerryPilsen

Žánrová jednohubka která neurazí.Napětí je docela vystupňováno,ikdyž klasický nervák to není.Závěr se už velmi povedl napomohla i příjemná stopáž.Murphy byl skvělý. ()

in flames

Ja dávam 5, s odstupom času s itotiž neviem vybaviť nič čo by som tejto žánrovej jednohubke vytkol, film možno nenadchne zvratmi alebo hlbokou myšlienkou , ale ani sa na nič nehrá a ponúka to čo si pod thrillerom predstavujem, nápad príbehu v lietadle je skvelý a atmosféra napínavá a Cillian Murphy čoby zloduch je samozrejme ako vždy skvelý.... ()

Regeindy

Není vždy nutné, aby se vyhazovali do vzduchu auta za milióny a za každou cenu předváděli nové digitální triky. Wes Craven předvádí, že na vytvoření hutné thrillerové atmosféry stačí dva výborní herci sedící vedle sebe v letadle. ()

sun.eagle

První dvě třetiny filmu prolezlé napětím a sakra zábavné, poslední třetina pro svou ulítlost a překročení hranice k béčkovým věcem lehce k smíchu. ()

Hidoshito

Překvapivě dobrý biják. Za nejbystřejšího záporáka v dějinách amerického filmu jsem měl velkou chuť dát plné hodnocení!;) Jeho obličej je sice zbytečně do očí bijící, ovšem jeho předvídavost (v porovnání s jinými) naprosto dokonalá. ()

L_Into

Jak napsal Douglas, nebýt posledních cca 10 minut, kdy film zbytečně shodil sám sebe, neváhala bych jít s hodnocením i výš. Takhle především díky Murphymu a povedené atmosféře "jen" slabší 4 ****. ()

Sllada

U Wes Cravena se začala projevovat stařecká demence. Film je podprůměrný a naprosto debilní. Jaké pak drama ?! Rachel McAdams se zrovna taky moc nesnažila, na to že jí naháněl vrah po domě byla opravdu klidná.O žádné hraní se nic moc nesnažila a proč taky.. ()

Verdolin

čtyři hvězdy patří spíš výkonu rachel mcadams, tady odvedla fakt prvotřídní výkon, dle mého názoru. Scénář i režie docela uši, i když si myslim, že to šlo udělat líp, ale díky výběru hlavní postavy za čtyři, jinak by to bylo tak dva a půl, tři ()