Marcao

Není to filmový trhák, není to hvězdně obsazený film, není to film plný speciálních efektů, ale je to příjemný film na páteční večer, který pobaví a neurazí. Nechybí v něm napětí a hlavně skvělý Cillian Murphy. Tento herec, ať se objeví v jakémkoli filmu tak u mě zanechá velkou odezvu. Dle mého tento film svým výkonem táhne a dělá z něj něco lepšího, než průměr. Jen ten konec je takový, no trošku přitažený za vlasy........, což snižuje mé hodnocení na takových 70%. ()

vitek11

Hodnotím tak na 3,5*. Nebýt té hloupé poslední třetiny, která zkazí divákovi dojem, to mohlo být o dost lepší. Do chvíle než se všechno dění přesune mimo letadlo je film u mě na 5*. Potom se ale jakoby přepne na trochu laciné béčko, což je obrovská škoda. Nicméně určitě stojí za shlédnutí, Cillian Murphy je zde skvělý. ()

Rathe

Nečekal jsem to, ale moc se mi to líbilo. Ze začátku, když tam pobíhali ty dvě kokety, říkal jsem si, co to asi zase bude. Ale Rachel McAdams byla hodně dobrá. No a Cillian Murphy vypadá jako zabiják už od vidění. ()

ReeseB

Tenhle film byl pro mě milým překvapením! Čekala jsem naprosto průměrný thriller, nicméně pak jsem ani nedýchala, jak jsem byla napjatá. A mimochodem, Cillian Murphy je padouch jako víno. ()

angelle

Samotný príbeh ma veľmi nezaujal, ale bolo to dobre spracované. Zo začiatku klídek, tabáček a potom to už jednoducho musíte dopozerať. Hlavní herci výborní. ()

Konev

Na rozdíl od jiných názorů podle mě byl let docela nuda. Až po příletu na zem se to rozjelo a přidal jsem 1*. ()

BStone

Solidní thriller v režii hororového guru s výborným obsazením a poměrně slušným nasazením. Hvězda navíc za Rachel, která skvěle hraje a skvěle vypadá. 70% ()

PORTER44

Dvě třetiny slabší,až když má letadlo přistát a zapíchne Ráchel únosci tužku do krku začne to nabírat obrátky,honička na letišti ,bomba v hoelu,pak bitka doma a konec protivníka a hláška na konci,průměrná poddívaná. ()

radek72

Jeden z dalších filmů na dokola omílané téma se všemi jeho klišé jako lehce předvídatelný děj, nesmyslné chování postav, obyčejná holka z hotelu porazí partu profesionálních padouchů, včetně boje face2face s hlavním profesionálním zabijákem,  který ji samozřejmě nedokáže porazit, patetický konec a další. Až jednou některý scénárista těchto filmů nechá některou z kladných postav umřít, vyhraje asi Oscara. Má o něco lepší atmosféru než jiné filmy na toto téma a slušné hraní hlavních postav. Jedno shlédnutí mě neurazilo, ale ani mě nenalákalo film vidět znovu. ()

Nellaron

Nejak to Cravenovské napätie u mňa tento raz nešlapalo. Išlo o klasický scenár “urob, čo ti prikážem, inak môj kamarát na telefóne zabije tvojho blízkeho”. Klišovitú šachovú situáciu zlepšuje prostredie lietadla, v ktorom sa takmer celý dej odohráva, a samozrejme dvaja hlavní hrdinovia. Rachel McAdams je neskutočne sexy, no a dojem šialeného magora má Cilian Murphy v krvi, a hlavne v tvári. Pre väčšiu drsnosť filmu mal Cilian na záchode v lietadle Rachel poriadne opichať. ()

drkaldj

Rachel i Cillian film celkem dobře táhnou a Wes to docela obstojně ukočíroval. Za mě je veliká rána ten poněkud akčnější konec (hlavně postava co hraje Rachel je najednou skoro neohrožená a to jí nevěřím). ()

LEFTFLANK

Dnes už dosť nenápadný film, ktorému chýba niečo málo a bola by to pecka. Ja som si ale užil dnes už takmer starosvetský štýl točenia. Bóže, keby filmy dneška dokázali držať napätie a dokázali na neuveriteľne krátkej stopáži vyrozprávať zrozumiteľný príbeh bez toho aby mi aj tie najmenšie detaily trieskali priamo do očí, lebo sa to musí vysvetliť aj tomu nejjednoduchšiemu divákovi. Úvodná 15-minútová zoznamovačka super. Je zaujímavé ako filmy staršie ako 20 rokov dokážu na malom priestore jednoduchými záberovými a scénaristickými prostriedkami predstaviť celú škálu postáv a prostredia a robia to úplne prirodzene. Dnes mi strašne chýba táto ľahkosť rozprávania a vedenia deja v lineárnej časovej línii. Dnes môžme byť spokojní, že to zvládnu aspoň tí najlepší. Smutné. Cravena nepoznám ale z biografie je zjavné, že budovanie napätia má v malíčku. Ten záver to trochu kazí ale užil som si takmer žánrovo ukotvený thriler aké sa dnes už nerobia. Murphy aj McAdams výborní, vedľajšie postavy tiež, má to hlavu aj pätu, netrvá to večnosť, Beltrami nijak nápadný ale sedí akurát, až sa divím slabému hodnoteniu. Za mňa 75% P.S. Je divné ako sa dnes hollywood snaží pchať všade genderovú rovnosť a silné ženské hrdinky a pritom to tento film dokázal úplne bez nejakého povšimnutia či nútenej tlačenky kde to divákovi potrebuje pripomínať každých 5 minút aby sa nezabudlo ()

Zuza_na

Milá a pohotová Lisa Reisert v podání Rachel McAdams a bezchybný Cillian Murphy jako přesvědčivý vyděrač Jackson Rippner předvedli v tomto filmovém kousku parádní podívanou. I mě okouzlil (a koho taky ne, že?) zpočátku milý a empatický elegantní mladík s ledově modrýma očima, jejichž světlo se vám vryje do mozku a už nezmizí. Ale zdání na první pohled se v tomto případě rychle změní v panickou hrůzu a strach o své blízké. Uvolněná atmosféra nočního letu se pomalu mění v drama zasazeného do stísněného prostoru letadla i do prostředí luxusního hotelu a okázalého života jednoho politika. Tenhle film zaujme svým minimalistickým přístupem, neotřelou a bezvýchodně vypadající zápletkou i nevšední kamerou a dynamickým zvukem. ()

Marrakech86

Svižný příběh, který má sice pár nedostatků, ale docela jsem se bavil. Líbilo. Cilian Murphy zahrál bravurně, Rachel to hezky okořenila. ()