Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

figliar

Horšia animácia mi tu vôbec nevadila. Príbeh bol vtipný, postavy trafené a pesničky chytľavé. Naspeedovaná veverička, coolová babička, frajerský vlk a perfektný drevorubač spravili svoje a rozprávku preto hodnotím na 80%. ()

Evander

Já prostě tyto moderní ztvárnění klasických pohádek nemůžu ani vidět. Uznávám, že zde bylo pár vtipných momentů, ale celkově je to bída a na mém přesvědčení, že na "stará dobrá" díla by se nemělo sahat, tento paskvil nemůže nic změnit. ()

BeranSon

Určitý vtip a vyhraněný smysl to má. Pohádka velmi laděná do stylu suprového Shreka. 7/10 Šnicl smažený dělá děti blažený... ()

Redbee

Kdybych se zpátky podíval a popřemýšlel nad tím, jak bych ohodnotil Karcoolku, začal bych na 20% a pokračoval přes 40, 60, 80 až ke 100 procentům, posledních pár minut je ale pomalejší, takže se vrátím na 80%. Karcoolka se po prvních pár minutách rozjede, je svižná, vtipná, nápaditá ale i vykrádající - kolik filmů v této době je však 100% originální?!? ()

salamandrr

mírnhě nadprůměrný animáč,který mě pobavil,ale narozdíl od Shreka nebo Toy story,nezanechal výraznou stopu.Jediné na co se asi nedá zapomenot je řízkař,který má za sen jódlující kapelu."Oh mein Schnitzel!" ()

yossarian-

Průměrný animovaný film. Na vynaložené peníze celkem povedený. Líbila se mi hlavně Babička :-) parádní tetování, láska k extrémním sportům a k pečení + ta její vytalita a přístup k mladým... další pozitivum bylo jak žabák postupně odhaloval jak to doopravdy bylo. Skvěle to do sebe zapadalo. Ani písničky mi tentokrát nevadily, i když k nim nemám příliš pozitivní vztah. Mohlo to být o něco vtipnější, ale nezklamalo mě to.70% ()

Broxigar

Jak to bylo doopravdy s Karkulkou? .... no takhle teda rozhodně ne. Vždyť tenhle film není ani pro děti, tak pro koho? ()

dokktor

občas, no vlastně dnes už hodně často, se objeví odbyté rychlokvašky, které těží z úspěchu někoho jiného a myslí si, že tím ze sebe udělají něco zajímavého, nedejbohu uměleckého. toto je jedna z nich a já říkám: pozor na filmy, kde nejlepší práci odvedl producent. asi nemá cenu rozebírat, jak je na studiovém filmu nepěkné, když je až nepříjemně poznat, jak je poslepovaný z jednotlivých gagů, z nichž každý dělal někdo jiný; nicméně karcoolka mi vyplnila 80 minut nudného ležení při domácí léčbě nějaké sviňské nemoci a za to si zaslouží o jednu hvězdičku navíc. jinak to za moc nestojí. ()

Filmárik

No ja teda neviem.Snaží sa TO o originalitu, humor a štýlovú animáciu.Bohužiaľ si TO neuvedomuje že zlyháva po všetkých stránkách a veselo pokračuje ďalej.Tých pár vydarených gagov TO však zachraňuje. ()

Barak

Zpracovat Karkulku do netradiční podoby - proč ne, že? Má to být zábavná komedie, ale nebyla. Nejlepší byl asi tak kozel, který střídá parohy a hraje pěkně na banjo vcelku příemnou hudbu. Po celý film se zasmějete jenom párkrát a navíc málo - převážně v první třetině filmu -, a občas se objeví spíš jen ten menší úsměv na tváři. Animace je hodně.... divná?.... Občas mi postavy připomínaly loutky a celý ten svět vypadal tak nějak uměle - nejvíc špatná mi přišla asi voda (vlk spadne do řeky), která vypadala škaredě a potom taky lavina (granát, babička na prkně).... vizuálně rozhodně velké nic moc. Hlavní "záporák" (vyhnu se spoilerům a nebudu vyzrazovat jméno.. - jakže se vlastně jmenoval??), který se ze sebe snaží dělat kdovíjakého šílenec (ke konci filmu), vypadá.. blbě. Nápad s knihou, která se na začátku otevře a pak při výslechu, jak se prodíráme tím, co dělali hlavní postavy během dne, se v ní zase listuje.. - to bylo celkem fajn. Babička alá Vin Diesel byla "cool" (když už máme "Karkůůlku, tak až to taky použiju). Na odepsaní to není, ale kdovíjak dobré taky ne.... 5/10 ()

Pingu

Pro mně zatím asi nejzábavnější animák. Jenom nechápu, proč je největší Sherlok vždycky žabák ??? ()

ex.it

Opravdu nevím, jak film ohodnotit. Na jednu stranu mi přišel děj dost odlišný od ostatních animáků, ale na druhou stranu ničím nevynikl. Špatná animace, občas špatné vtipy... Nevím, nevím. ()

Torgal

Neskutočne hnusná animácia a priblblý príbeh, kde je len veľmi málo vtipných pasáží. Fakt trápne a o ničom. 3+10 ()

pravo

Pozitíva : 1.) chvíľu zábava a chvíľu detektívka 2.) zaujímavé postavičky, hlavne Karcoolka, jej babička a hlavný vyšetrovateľ Skokan 3.)odhalenia jednotlivych vypovedajúcich počas výsluchu a zistenia, že nie všetko je tak, ako na prvý pohľad vypadá. Negatívum : veľmi skoré odhalenie páchateľa ( pravdepodobne u detí tá záhada vydrží dlhšie) a škoda, že sa viac nepopracovalo na postavách ( ako animácií tak aj charakteristických vlastnostiach). ()

Jeand´Boa

Ono to opravdu kvalitou rozhodně nesahá do výšin Shreka, nebo Úžasňákových ... ale na druhou stranu to má příběh, kde se stále něco děle, kde jsou rozdílné pohledy na jednu jedinou zápletku a kde se člověk může zasmát, pokud si tedy nehraje na příliš velkého kritika, který se neumí uvolnit u zcela obyčejné podívané, která mu nic nevnucuje a jen tak plyne... ()