Koncem 40. let minulého století byli Martha Beck a Raymond Fernandez známí jako „Vrazi osamělých srdcí“. Jejich vražedný plán byl jednoduchý – podvedli a pak zavraždili opuštěné válečné vdovy, které odpověděly na jejich inzerát. Sami se také seznámili na inzerát a Martha se měla stát první Raymondovou obětí, ale byla to láska na první pohled. Tím, co je spojovalo, byl perverzní sex, záliba v pletichářství a láska k penězům. Když byli zatčeni, přiznali se ke 12 vraždám, ačkoli skutečný počet se spíš blíží 20. Při soudním líčení Martha s Rayem cukrovali, drželi za ruce a zdálo se, jako by se nemohl nabažit jeden druhého…. (Filmbox)

megajalec

Lepší priemer, k tomu lepšiemu ho ťahajú najmä dobre zvolené a zahrané postavy a rovnako fungovala aj retro krimi zápletka. Naopak, trochu zbytočná bola línia s Travoltovým súkromím. Detektívny príbeh mohol byť potom o to viac prehľadnejší. ()

kubilov

Příběhově nijak originální dobová ('40) kriminálka, která je však nadprůměrná svou obrazovou vytříbeností a výtečným tandemem Leto - Hayek, kteří jednoznačně zastínili i Johna Travoltu v hlavní roli. A ačkoliv je Salma Hayek pořádně uhrančivá, tak jsem si stejně nejvíc užíval výborného slizáka Jareda, jenž mě nakonec spolu s několika brutálními okamžiky přesvědčil o 4* ()

Mick3y

Nebýt alkoholového opojení možná bych si vychutnal i tu první půlku filmu, ale ta druhá (nezávisle na promile v krvi) tu předchozíí válcuje. Suchý John Travolta mě opravdu nepotěšil a tak moc jak ho mám rád, tak moc mě v tomdle filmu nudil. Oproti tomu výborná Salma Hayek, sexuchtivá sestřička služebnička. 3* za to že jsem se nenudil. ()

veverysiak

Žiadne ohromujúce dielo, ale poctivá gangsterka s dobrou skladbou, kamerou a réžiou, je fakt, že aj Travolta sa vytiahol, takže 70%. ()

djcremo

Klasika o vrahoch, ktorá ničím nevybočuje z priemeru a ničím ani neprekvapí. Travoltu a Salmu Hayek som už videl hrať aj lepšie, tu sa mi to prišlo ako by šli len na pol plynu. ()

FandaF

Velmi povedená filmařina. Nízké hodnocení na CSFD i IMDb tipuji, že je spíše dáno tématem a věrohodně podanými nechutnostmi skutečného příběhu ve filmu, ale to by hodnoceno být nemělo. Potvrzuje to však právě dobré herecké výkony a vůbec celý film. Film také vybízí k zamyšlení, jestli je dobře, že máme zrušen trest smrti... ()

sahier

Priemerne dobrý film až na to , že podobizeň Marthy Beck nejako nevydala, narozdiel od Raymonda. Martha nebola nijaká vysušená palica ale riadne obézna ženská! ()

oblonskij100

Hezké stylové, syrové a hlavně smutné, ponuré a připominajicí, jaký je život svině, když po něm chodí takové zrůdy.  Kdo zabije, jen pro radost by se měl smažit v pekle. Že Vladimíre Vladimiroviči. Travolta jako vždy nezklamal, mám ho rád, a v tomto snímku ukázal jaký umí být. ()

PTuranyi

Kvalitný kriminálny thriller, ktorý nás zavedie do 50. rokov. Napínavý príbeh hľadania páru sobášny podvodník + "sestra", ktorí sa neštítia svoje obete nie len okrádať, ale keď je treba aj zabiť. Výborná produkcia a párik tvrdých detektívov k tomu. John Travolta v koži kvázi noirového drsňáka s osobnou traumou a nejakými tými pletkami naviac je dobrý. Jeho šialení protivníci stvárnení Jaredom Letom a Salmou Hayek sú perfektní. 75% ()

parabella

len 3 hviezdičky viac v žiadnom prípade. veľa bližšie neidentifikovateľných vecí tomu chýbalo.... naproti tomu výkon Salmy a rovnako aj Jareda bol skvelý ()

Salman

Stojí za vidění, i když skvost to taky úplně není...Výborní Travolta, Leto i Hayeková. Poněkud rozsekaný střih filmu, ten mi to místy docela kazil. Jinak fajn film ()

siki37

dobrá kriminálka, výborní herci, napínavý dej, proste film, ktorý sa oplatí pozrieť. Salma Hayek tu hrá poriadnu mrchu, až som bol prekvapený, ako jej tá rola sadla. Obdobie hospodárskej krízy v USA spravilo z ľudí hyeny, ktoré vyhľadávali ľahkú korisť, vďaka ktorej by mohli prežiť zo dňa na deň. Som schopný uveriť, že tento príbeh má reálnu predlohu, prečo nie, veď blázni nemajú na čele vypálený cejch, že sú nebezpeční a iste je ich aj dnes medzi nami viac než dosť. záverečná scéna s cestou k elektrickému kreslu bola úžasným pohľadom do rôznorodosti ľudskej psychiky. mimochodom, koho táto téma zaujíma, odporúčam Paměti prvního československého kata Leopolda Wohlschlagera Ve službách spravedlnosti za Rakouska i republiky. ()

cocaine

Rozhodně neurazí a má všechny prvky kvalitního filmu, ale do úplné špičky tomu přeci jen minimálně dva krůčky(spíš kroky) chybí...Napínavé, místy až drsné scény a hlavně úchylná a vydařená role Slámy Hájkový a vlastně všechny herecké výkony byly přinejmenším nadprůměrné...jen je mi líto, jestli se většina těch věcí opravdu stala... ()

RXP

Zaujímavý príbeh, inšpirovný skutočnosťou, ale chýbalo mi tam trošku viac životopisu. Napr. zoznámenie diváka s detstvom vrahov. Pretože to neboli len zločinci, ktorí sa vydali na dráhu zločinu, pretože sa im nechcelo makať a vstávať každé ráno na šiestu do továrne. Vraždenie, nemalo za cieľ len zohnať si peniaze na udržanie istého životného štandardu. Nie,nie, takýto asociali musia mať za sebou temnú a hrôzostrašnú minulosť. Detstvo upletené z krivdy a bezcitnosti. Alkoholický,polodementní rodičia, ktorí ich pravidelne bili a možno aj opustil, bez prejavu čo i len jedného láskyplného gesta. Oni v živote zažili len zlé a vinia z toho spoločnosť, ktorej to teraz oplácajú množstvom nevinných mrtvol. Dve ľudské monštrá ako výtvor, deformát spoločnosti. Neschopní lásky, pretože ju nikdy nezažili. Najlepšie to odzrkadlujú city, ktoré k sebe vzájomne prechovávajú. To nie je láska vo svojej čistej podobe,ale jej patologický derivát. Závisloť stupňovaná agresivitou a iracionalitou. Tieto city sú absolútne deštrukčné, bez jediného pozitívneho momentu. Preto by som uvítal keby nás režisér oboznámil s dôvodmi, prečo je niekto tak zlý a nie len ho uvrhol na plátno ako vyvrhela z pekla. Film sa mi páčil a zaujal ma herecký výkon Jhona Travolty, ktorému som tu strápenú dušu uveril. Mám iba jednu pripomienku k zlepšenia. Film by mal byť buď za a) viac akčný alebo za b) mať hustejšiu atmosféru. Ja osobne by som preferoval druhú možnosť. ()

Skye_Isis

Klasický scénář ve stylu: dva vrazi na útěku před spravedlností, hodně krve, slušňácký polda na té správné straně zákona, trochu hraní na city a na konci vítězství dobra nad zlem. Ačkoliv to zní jako ohrané klišé, film kupodivu žádný propadák nebyl. Jareda Leta mám ráda a v tomhle snímku skvěle ztvárnil sebevědomého chlapa, kterého si však jedna žena dokázala omotat kolem pasu a strčila ho pod pantofel, a z něj se rázem stává uťápnutá nicka. Pro svou milovanou se však snaží udělat všechno. Naopak mě trochu zklamal John Travolta, asi to bude tím, že ho znám jen jako drsňáka a vidět ho v trochu měkčí roli je pro mě nezvyk. Film měl sice pár much, hlavně poněkud zmatečné dvě dějové linie, které se občas prolínaly tak nejasně, že jsem se chvílemi ztrácela, ale jinak rozhodně stál za vidění. ()

draxxi

Tohle neni film o kterym bych rekl, ze je peknej. Na to je to moc hruzny.... Ale rozhodne muzu rici, ze je to film dobrej. Taky dobre obsazenej a vyborne nadabovanej. 26/10/2020 73% ()

D_Cooper

Zajímavě podaný kriminální příběh. Někomu se to může jevit jako skvělé, jinému zase jako nic moc. Mě to začalo bavit až v půlce filmu. Dokonce bych řekl, že jsem v tom viděl prvky komiksu. Ale nakonec mě to nějak neuchvátilo. ()