Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

ellessar01

Kdyz si vemu co za kraviny vychazely po tomhle, tak mi Not another Teen Movie prijde jeste dost snesitelny, vcelku vtipny a dokonce mi pripomnel i spoustu filmu co jsem videl. Neni to az tak spatne jak to podle hodnoceni muze vypadat, ale jako u kazde "parodie" to chce znat predlohy. ()

OPGMan

Zkurveně trapná parodie na Velmi nebezpečné známosti a 10 důvodů proč tě nenávidím. Kapitáne Ameriko a Tede Mosby, tak tohle teda HELL NO!!! Jedna hvězdice za všudypřítomný vyvalený kozy a za 2-3 slušný fóry. ()

peeteno78

Parodie většinou bývají nízkorozpočtové kraviny, kde se sem tam dobře zasmějete, ale kvalita a herecké obsazení tomu uberou na celkovém dojmu. Bulšit je ale podle mě docela solidní komedie a minimálně vyčnívá mezi ostatními parodiemi. Smál jsem se velice často a to je u parodií to nejhlavnější. Chris Evans a také Jaime Pressly byli docela dobří, alespoň na to, že hrají v takovém filmu. Celkově samozřejmě film nemá šanci upoutat masy a nemůže slavit ani co se týče kvalit, ale za mě koukatelný a poměrně vtipný film... ()

palmovylist

Myslím, že hodnocení filmu záleží na rozpoložení v průběhu sledování...pokud je divák ve stavu, kdy dokáže odignorovat fekální, nechutné a další přestřelené vtípky (kterých není málo), tak se u zbytku filmu dá fajn zasmát. Pokud se odignorování nepodaří, je to jasný odpad nebo max jedna hvězda. Samotného mě překvapilo, že jsem se včera dostal do první skupiny. ()

AndrewNewman

Keď som si to pozrel v originálnom znení, tak neviem skrátka sa na tom nedalo nesmiať. Je to strašne blbé, zahrané totálne pod úroveň a rovnako tak napísané, ale niektoré fórky alebo scénky boli skrátka na popukanie („Tak už ho nechte jó?!“). ()

Marv

Film který mě rozesmál, ačkoli nebo možná právě proto že až na Americkou Krásu parodované filmy neznám. Kdyby z toho vystřihli dvě scény(líbání s tou bábou a tu prasárnu s záchodem) tak dám tři hvězdy. Jinak mě hrozně baví, že tu spousta lidí hodnotí Bulšit jako trapnej nechutnej odpad, ale filmům jako Klub Sráčů,Saló aneb...,JackAss atd. dávaj tři a více hvězdiček.Pozéři. ()

clarc

jasne. je to pi...kravina, jenze tenhle "humor" hlavnich dospelych predstaviletu mi sedl. za 5 hvezd by to normalne urcite nebylo, ale jako bezvyznamny protest, proc ne. napr. kam se na tohle hrabe nudny Napoleon Dynamite atp. ()

Groower

Párkrát jsem se zasmál,ale jinak bylo naprosto zbytečné na tento film koukat. Některé scény byly vyloženě odporné,např. Líbací scéna se starou ženskou. Aspoň ,že tam bylo sem tam na co "kouknout" :-), jinak bych to asi až do konce nedal. ()

kishi_SO

zasmejete sa urcite. Parodia vsetkych teenage filmikov je to vydarena. Ale aby Vas to uputalo a nadchlo k tomu chyba predsa len nejaky sympatak a la Stifler. ()

JackieBliz odpad!

Nerada filmům dávám odpad, vždycky se snažím najít alespoň jednu pozitivní věc - ale u Bulšitu to prostě nešlo. Nevkusné opakované vtipy typu "prdnu si a všichni se začnou smát" vyšli z mody, aniž by do ní někdy vešly. Film zesměšňující teen-filmy by šel udělat tisíckrát lépe. Vrchol amerického nevkusu! ()