Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Filmárik

Tento film sa dá sledovať len s vypnutým mozgom a dôležité je nehľadať v ňom intelektuálno - Woody Allenovský nepochopitelný humor. Videl som presne čo som očakával, no napriek tomu som sa občas zasmial. ()

gombarix

Parodie to nepochybně je, ale tak zoufale blbá, že by jeden zaplakal. Pasáže, které jsou jen do extrému vyhnanými klasickými motivy žánru, jsou ještě aspoň elementárně směšné (stejně jako v kterémkoli "normálním" teen movie), ale místa, kde film "boří klišé", jsou neuvěřitelně křečovitá a trapná. - - - Hlavní hrdinka na začátku nosí brýle, které jí docela seknou, ale pak je samozřejmě v rámci přeměny na krasavici odkládá. ()

Wargoo odpad!

Ak toto mala byť paródia na "Teen-movies" tak sorry.. ale potom v porovnaní s týmto sú Prci Prci kandidát na Oscara... :) ODPAD !!! ()

DHDV

Občas sem se zasmál, ale jako občas to bylo silné kafé i na mě. Vím, že si těď budu protiřečit kvůli ostatním komedií, které sem hodnotil před tím. Ale mě se tahle „humusárna“ trefila do vkusu… Záleží jaký humor preferujete, ale pokud ste si všimly všech vtípků, tak se pobavíte- doporučuju původní znění… ()

Olík

Parodie trefně reagující na záplavu teenager filmů odstartovanou úspěchem komedie Prci, prci, prcičky. Ústřední téma filmu o školním oblíbenci, který se vsadí s kamarády, že udělá královnu školního plesu z jakékoliv dívky, paroduje Iscoveho Takovou normální holku, ale servítky si nebere ani k dalším filmům jako Nepolíbená, Velmi nebezpečné známosti, Bravo girl!, Prcičky nebo Road trip. Bulšit je opravdu trochu bulšit, ale jde o celkem slušně odvedenou práci v žánru, který po natočení Scary movie na pár let spadl na úplné dno. ()

alambert

Tenhle film paroduje opravdu hodně filmů, např: Prci, prci, prcičky, Velmi nebezpečné známosti, Bravo Girls, Americká krása, 10 důvodů proč tě nenávidím, Nepolíbená, no a hlavně Taková normální holka. Všechny dílčí parodie všech filmů považuji za velmi kvalitní, a to i třeba parodii na Americkou krásu, a to přesto, že originál je jedním z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. No ale kor hlavní dějová linie ve stylu filmu Taková normální holka je geniální. Hranice mezi často trapným originálem a touto poměrně vtipnou parodií je tak proklatě tenká, že vám parodie přiadá ve finále přirozenější...V podstatě jedna z mých nejoblíbenějších parodií... ()

Adm.Nelson

Na jednej strane je tam toho fekálneho (doslova) humoru až príliš, na druhej strane ide podľa mňa o vydarenú paródiu na teenagerské filmy, ktoré neznášam, takže som si toto ich zosmiešňovanie celkom užil. 7/10 ()

Hapretor

Kupodivu trefná a vtipná komedie. Jedna, opravdu, z mála. Potřeba vidět filmy, na které se tady naráží, jinak smích není zaručen. ()

Heroine

Nechápu proč, ale každá komedie má alespoň pár tzv "nestravitelných" vtipů, tedy nejen nevtipných, ale zcela kazících celý film. Ve výjimečných komediích se takových objeví jen minimum, některé jsou jich naprosto plné, a některé kombinují celkem vtipný humor s tímto "nestravitelným" tak v poměru 50 na 50. To je myslím i tenhle případ. Je tu pár vtípků, u kterých se člověk pobaví, ale zbytek je totální trapas. ()

Ydrosten

Kamarád mi poslal na mejla videjko. Pořád jsem si nemohl vzpomenout, kde jsem to viděl. Teď už to vím. ::: Párkrát jsem se zasmál, ale jinak stejná nuda jako všechny ty parodie co se vyskytují po celém světě a všude na netu. 1 hvězda za pár dobrých hlodů ( Jamie Pressly je sakra hezká holka ) ()

Besyn odpad!

Nevím,jestli jsem vlastně opráven tenhle film hodnotit,jelikož jsem viděl asi jen prvních čtyřicet minut.Pokračovat ve sledování tohoto odporného humusu bylo už nad mé síly. ()

dokktor

vcelku povedená parodie s ne až ta čitelnými joky, což jí ovšem přidává na kvalitě. rozjelo se to velice slušně, bohužel od půlky kvalita obsahu upadá a celkově se to začíná už jen tak vléct. každopádně nevidím důvod dávat tomu míň 3* a to v žádném případě nejsu fanda podobných pseudofilmů. ()

Pingu

:o))))) Fantastický!!! Nechápu ta nízká hodnocení ??? Proč proboha ??? Za co ??? Dokonce i ty Superpero ??? :o))) Po další projekci musím dát plnou nádrž !!!!! ()