Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

Martin741 odpad!

Osobne sa dokazem zabavit u hocicoho, a hladam aj pozitivne stranky filmov /predsa len, je to praca rezisera/hercov/. Ale tu som na pomoc pri hladani pozitivnych stranok zobral aj mikroskop s 1000 nasobnym zvacsenim. A po dlhej a umornej praci som nasiel tak akurat hovno. No a preto tomu zodpoveda aj moje hodnotenie : 0 % ()

Hennes

Tak jedna hvězdička je určitě za Jamie Pressly v roli přiblblé blondýnky, což je její super parketa (později nám to dokázala v seriálu JMENUJI SE EARL). Pár scének je úsměvných, ale celkově je to spíš humus a trapnost. Komedií ze středních amerických škol je spousta a většinou jsou to jednoduché blbiny, kde se člověk i diví, proč se k tomu někdo propůjčuje. ()

Aljak

Podľa mňa jedna z najlepších paródií vôbec, moja obľúbená! Toľko skvelých narážok na všetky tie teenage filmy pokope, to sa len tak nevidí. A najlepšie na tom, že sa dá na tom naozaj seriózne zasmiať a takmer nič nepôsobí až tak trápne ako tomu pri väčšine iných paródií býva už dobrým zvykom. Tento príbeh bol vydarený vo všetkých smeroch. Skvelý výber postáv, zobrazených tém a k tomu vynikajúci soundtrack. Škoda zopár zbytočných scén, ktoré pôsobili až príliš úchylne, ale to už je len maličká chybička. Not Another Teen Movie nie je fakt žiadnym ďalším zbytočným tínedžerským filmom, ale spomedzi všetkých výrazne vyniká. Stačí len jedno, nebrať to príliš vážne, resp. vôbec vážne. Just relax and laugh :) ()

honajz2

Hodně nenáročná parodie všech možných teen filmů, který ve finále celkem ujde a za pozornost rozhodně stojí. Pravda, někdy je to nechutné a neskutečně trapné (tu scénu, jak holka sere na hajzlu bych vymazal úplně, stejně tak tu lesbickou scénu), ale jindy to je zase neskutečně zábavné a klidně se přiznám, že jsem se u toho hned několikrát zasmál nahlas. A v rámci parodií se jedná o celkem dobrý kousek, i když mě některé (výše zmíněné) scény dost iritovaly. Ale tak kdybych na to narazil někdy v televizi, což je celkem velká šance, jelikož na Nova Cinema to je snad co 2 měsíce, tak se na to klidně kouknu znovu. 3* ()

marcek

Řekl bych, že tady hodně nedoceněné, je to sice magořina na druhou, ale kdo mi řekne, že se aspoň párkrát neusmál? Pro mě tři hvězdy jako průměrná americká teenage-komedie. ()

O´Neill

Ideální když si chce člověk lehce oddychnout, a sem tam i zasmát. ("paradoxně") Stupidní dialogy, hrozně zahráno, a celkově prostě absolutní nesmysl. Nepochopím jak tato rychlokvaška mohla více než 4x vydělat. ()

Elyssea

Čekala jsem to mnohem mnohem horší a přišlo mi to nakonec trochu bezzubé. Ale hádání na který film odkazuje to či ono mě nejspíš bavilo víc. ()

joker.george

Proč se podobně laděné parodie musí v některých fázích zvrtnout a jít přes hranici přijatelného vkusu? Tady se to dá ještě docela zvládnout, protože film na tom nestojí, a navíc se mu daří vtipně se strefovat do žánrových klišé, takže počet povedeného či obstojného humoru převyšuje ten špatný. ()

C0r0ner

42% a odpady? To si snad děláte prdel! Souhlasím, že parodie na teenage komedie bude mít asi úzkou cílovku, ale Bulšit je prostě tak neskutečně debilně zábavný, až se mi nechce věřit, že jsou lidi tak strašní suchaři. Jasně, že to je totální sračka, ale boření veškerých klišé, které tento subžánr stihl nasekat, je tak úžasně podané, že prostě nechápu, že to tolik lidí odmítá. Parádní kreténská zábava. 90% ()

Wormboy

Je to neuveritelne stupidne,ale ja som sa par krat dokonca aj zasmial a to muzikalove cislo bolo skutocne celkom vydarene,ale inak cely film je naozaj ubohou zlataninou pseodovtipov... ()

Flynn

Klasická zápletka viděná stokrát, v hlavní roli krásná holka, která příjde normálnímu chlapovi hezká i v brýlích a zahradničkách, ovšem celá americká škoila odhalí její krásu, až když si sundá brýle a rozpustí vlasy :o)))) ()

Fallen_One

Strašlivá konina s tunou blbých vtípků, hrající si na děj a...jako jo, možná se občas pousmějete, ale spíš se často zjevuje tzv. "wtf" faktor. Tohle prostě nejde...bod za kočky. ()

PainM8

Trochu na způsob Scary Movie :D když to berete s hodně velkou nadsázkou tak to pobaví, znova bych se na to ale už nekoukl. ()

zette

Ale jo, pokud divak alespon z obsahu ci minimalne z nazvu filmu vytusi o co tady jde a jeste nebude plne pri smyslech, nemuze ho tato cyparna vylozene zklamat. ()