Třicetiletá agentka FBI Grace Hartová je velmi svérázná, nemá doma šminky ani natáčky, ba dokonce ani boty s podpatky. Když se kvůli její chybě zkomplikuje akce proti ruské mafii, rozhodne se její nadřízený odvolat ji z případu teroristy, který si říká Občan a právě poslal úřadům další oznámení o chystaném útoku v podobě hádanky. Přesto je to právě Grace, kdo z ní vyčte, že k dalšímu útoku by mělo dojít na soutěži Miss USA. Je rozhodnuto proniknout do zákulisí a nastražit na atentátníka past. Součástí plánu je agentka, která má být nasazena do soutěže jako jedna z adeptek na titul. Při vyhledávání v databázi se ukáže, že jedinou možností je Grace. Společně navštíví organizátory soutěže, ředitelku soutěže Kathy Morningsdaleovou a moderátora Stana Fieldse, aby je přesvědčili, že potřebují agentku dostat mezi pět finalistek. Grace pošlou za bývalým prominentním poradcem Victorem Mellingem, který je z ní sice v šoku, ale pustí se do práce. Vybavena mikrokamerou a vysílačkou se Grace vydá na soutěž jako Miss New Jersey. Jenže pak přijde zpráva, že terorista Občan byl dopaden a operace je odvolána. Grace však nesouhlasí, protože podle ní je za chystaným útokem Kathy, která se chce pomstít. (TV Nova)

salahadin odpad!

S až infantilní radostí fanatického bohemisty jsem si vážení uvědomil, že jsem se díky tomuto filmu naučit opět několik nových vulgárních slov, jež nehodna jsou mého citu pro spisovný jazyk český, však k vyjádření mého názoru žargonu slov jaksi nedostačuje. ()

k212

Tak jsem si alespoň dala relax a zasmála jsem se občas, nicméně oproti takovým romantickým slátaninám jako Nevěsta na útěku je to určitě nadprůměr ve svém žánru. ()

kingik

Sandra Bullock je v tomhle filmu skvělá, celou dobu drží tuhle komedii nad vodou a bez ní by se potopila jako Titanic. ()

Tsuki

Jedna z lepších komedií, kterou mám docela ráda. Vtip spočívá v tom, jak z chlapácké, nevhodně se chovající agentky FBI udělat miss USA. Pořád lepší než jiná, milionkrát ohraná, témata komedií. Vážně zábavný film, navíc se skvělou Sandrou Bullock. ~(4,2)~ ()

Anderton

Toto som nikdy nedopozeral, alebo začal pozerať v polovici alebo od štvriny do polky a tak podobne, keďže je to každý polrok v telke. Zbytočná záležitosť, klasická hollywoodská komercia pre ženy. Sa čudujem, aké množstvo užívateľov to videlo a tých šťastlivcov, čo zatiaľ nie, tak vopred varujem pred stratou času. Dokonca aj Bullocková má oveľa lepšie filmy. Druhá časť už musí byť čisté peklo. ()

Slartibarkfast

Docela zábavná komedie z prostředí světových modelek, mezi které zavítá speciální agentka. A máme tu již předem odhadnutelný děj a happy end. Je to určitě slušný film, ale mně takové věci prostě nesedí. Raději se budu dívat na zkrvaveného Bruce Willise ve Smrtonosné Pasti (ať už je sebeabsurdnější, o to však zábavnější) než na Sandru Bullock v roli drsňáské policajtky, ze které se snaží vychovat supermodelku, jak se stupidně uchichtává v každém druhém záběru. Tohle opravdu ne. Film pro masy.. a ty já nemusím. Při sledování tohohle úplné cítím, jak mi klesá IQ. 50% a to jsem ještě dobrák. ()

Zodd

Sandra Bullock je v roli impulzivního tomboye přesvědčivá a její trnitá cesta na miss - v rámci vyšetřování - zábavná, i když moc inteligentní zábavy v tom objektivně není. Ale ono to zas tak nevadí, v žádné jiné roli mi nesedla tolik jako tady. A trochu té povinné romantiky. Co se stalo během let s tímto typem filmů…? A ano, je fakt kost, ostatně asi jen proto má Chandler ten film tolik rád. ()

nash.

Závěrečná mela na molu sice není až tak komická jako spíš lehce trapná, ale jinak překvapivě dobrá zábava.. ()

klerik

Príjemná komédia ťažiaca so Sandrinho sexepílu. Caine a Candice Bergen tomu dodávajú šmrnc a napriek hromade klišé, to je (príjemne naivné a) milé... ()

Arsenal83

Jedna z komédií, ktoré nemusím, a to aj vďaka hlavnej predstaviteľke. Pretože pri všetkej úcte by Sandra Bullock u mňa vyhrala titul Miss len ak by jej konkurenciou bola Irena Bihariová alebo Lucia Ďuriš Nicholsonová. ()

heyda

Tenhle film, který nám dává docela zajímavý pohled do zákulisí Miss USA, se mi vážně líbil. Není to rozhodně žádný BOOM ve filmografii, ale jde o docela zdařilý snímek, který hraničí mezi komedií a krimi filmem. Po pravdě nechápu tak nízká hodnocení, jsou rozhodně dost zcestná. 75% ()