Mejdan se v tomto ostrém dramatu stává metaforou promarněných životů hrstky mladých hipsterů. Povaleč Syd se ani po několika měsících nedokázal vyrovnat s tím, že ho opustila přítelkyně London. Když se jednou probere k vědomí během nekonečného maratónu večírků, kamarádka mu řekne, že se London chystá odstěhovat do Los Angeles s novým přítelem. Ačkoli ho nikdo nepozval, rozhodne se Syd vyrazit na velký rozlučkový mejdan a promluvit si s ní dřív, než mu navždy zmizí z očí. A nejen o tom, proč jí nikdy nedokázal říci, že ji miluje. Vezme si s sebou jako podporu Batemana, který mu právě přinesl novou dávku drogy. Popíjejí, šňupají kokain a vedou nekonečné hovory o lásce, citové bolesti, hledání smyslu života i boha, ale většinou o sexu. Když dorazí London, sedí Syd dál v koupelně a povídá, takže ho nakonec Bateman musí téměř donutit, aby za ní šel. Po zpočátku rozpačitém setkání se Syd a London rozhodnou odejít, aby si promluvili v soukromí. Což bude mnohem obtížnější a divočejší, než by se mohlo zdát. (HBO Europe)

sedm.1

Tak to dopadá, když si netalentovaný, začínající tvůrce usmyslí, že natočí konverzační love story, zabalenou do cool hávu a narvanou až po okraj rádoby životními moudry a filozofickými žvásty,pronášený naspeedovanými individui, na téma složitý partnerský život, bůh a podstata vlastní existence. To tedy pěkně děkuji, ale to asi né. Všechny ty zde mladé, sympatické a krásné postavičky jsou tak života protřelé a znalé, až se mi chtělo zvracet. Hodina a půl naprosto bezduchého, bezmyšlenkovitého žvatlání, které stejně nikoho a nic nikam neposune, zcela bez zápletky, bez atmosféry, bez vývoje, kdo nešňupe, není in, nevím, mě to přišlo prostě celé vážně jen jako nějaké pseudointelektuální divadlo pro prostoduché hlavy. Jelikož se tam tedy nic moc nedělo, schytal to tak i spád filmu, o zápletce nemá cenu diskutovat, kde nic není, ani smrt nebere, herecky tu pak jednoznačně dominuje srandovně vlasatý Jason Statham, jenž zde tedy možná i dost přehrává, ale jeho charisma a sympatičnost jsou opravdu živelné a zábavné, zbytek osazenstva mi ale přišel dost nevýrazný, emočně je film pak naprosto nepřesvědčivý, takže můj dojem z London je vážně velmi slabý, vůbec žádným způsobem mě to nezaujalo a neoslovilo, zkrátka spousta keců o hovně kvalitní podívanou nezajistí. ()

vaja

Ucházející konverzačka, kde ale totálně zastiňuje hlavní dvojici (Biel - Evans) neskutečný sado - maso - koksolajno borec Jason Statham. Evans hraje slušného úchyláka, který se upne na bohužel nevýraznou Biel. Docela nešťastné mi přišlo i řešení pozadí filmu, tzn. boháčské prostředí a vystajlované bárbínky, díky nimž snímek trochu směřuje k podbízivosti a primární atraktivnosti. Jinak docela dobrý. ()

cachina

Nenápadný, leč o to zajímavější film. Téměř celý snímek se odehrává v jedné místnosti, v koupelně. Kde Syd, zničený po rozchodu s London, neustále šnupe koks se svým novým přítelem a dealerem v jedné osobě. A každý vypráví svůj příběh a zážitky ( větší prostor má samozřejmě Syd ). Film je tedy vlastně jeden dlouhý rozvhovor dvou postav. A tady je možná pro někoho kámen úrazu. Dialogy se občas snaží být moc filozofické a úvahové. Ale na druhou stranu některé jsou celkem vtipné ( návštěvy v SM salonu, pokusy s rýží ). Film má tedy dvě časové roviny. Součastnost se prolíná s retrospektivou. Díky flashbackům si divák postupně skláda příčiny rozchodu. Určitě zajimavý film s výrazným střihem, který si zaslouží zkouknout už jen díky Jasonu Stathamovi s bujnou kšticí a jeho proslovem o impotenci. ()

KoRner

Polnočné feťácke/opilecké kecy na hodinu a pol. Taký scenár dokáže každý vypotiť za jeden víkend. Akurát prekvapilo koľko známych hercov sa v tomto ocitlo. A Statham s vlasmi vyzerá naozaj divne. ()

Lukoboss

Ten film je celkově divnej... hlavní postava je feťák, kterej to nemá zrovna dvakrát pod kontrolou a navíc se s ním rozešla slečna. Hm, je v prdeli a najednou se dozví, že jeho ex bude mít rozlučkovou párty, než se odstěhuje někam do tramtárie. Ač nečekán a nezván, na párty nakonec potají jde s divným týpkem/dealerem, kterýho zrovna před chvilkou potkal (mimochodem ho hraje J. Stathem, kterej tady má tak debilní účes - ano, vlasy! - že to snad ani víc nešlo). A teď teprve začíná ta zvláštní část filmu. Párty teprve začíná, je tam pár lidí, zatím nedorazila ani jeho vyvolená. A tak si s tím dealerem vezmou nějaký to pivko a jdou do horního patra do koupelny (velká asi jako normální byt, navíc s balkonem) a začnou šňupat. Sem tam se tam někdo mihne a oni melou a melou, jsou sjetí jak pneumatiky a filozofujou nad vším. Vtipný ale je, že za celou tu dobu vysmrknou snad půl kila koksu - jako pohodička prostě. A tak se vlastně asi 80% filmu odehrává v té koupelně, aby mohl přijít závěr, kde teda dojde ke "konfrontaci" feťáka a jeho ex. A to je vlastně všechno. Bylo to celý takový divný, stejně jako postava J. Stathama. ()

cab

Jedne noci na zachodcich rozluckove party byvale pritelkyne, kam nebyl pozvan, resi zfetovany a opily Syd (Chirs Evans), jak jim zpackany vztah znovu zkusit probrat k zivotu. Jeho nocnim spolecnikem se stava jeho sverazny drogovy dealer Bateman (Jason Statham). Komorni drama plne energickych dialogu a dobreho hlaskovani. 65% ()

Ripley

Děj filmu:stupidní dialogy záměrně i nechtíc,šňupání kokainu,vulgární výrazy,kopulace,Jason Statham jak jste ho ještě neviděli a jako vždy sexy Jessica Biel.Toť vše.Jinak kdo chce vědět proč má Jason Statham skoro ve všech filmech holou hlavu,nechť si tento film nenechá ujít. ()

dopita

Hlavní hrdina je totální kripl. Což je dost průser, páč se s ním pak divák těžko ztotožní a film jde do kopru i přes to, že zas tak nepovedenej film to není. ()

Haymar

To se jednou takhle potkali v nóbl restauraci Tarantino s Ritchiem, řádně se nalili kořalkou a pak si na (luxusním) hajzlíku zodpovědně narvali rypáky kilogramy koksu. Když už nemohli ani chodit (natož myslet), zapálili si jointa a začali se vzájemně hecovat svými nejdebilnějšími (nikdy neuskutečnitelnými) nápady... Bohužel v jedné z kabinek seděl filmový nadšenec Hunter Richards, kterému to přišlo tam strašně cool, že si vše zaznamenal a posléze z toho zrealizoval London - podivnou romanticko/konverzační frašku, která si hraje na něco, čím není a na co nemá ani v nejmenším! Jediným kladem je akorát správně ujetej Statham s pár vtipnými replikami... (Btw: jako ukolébavka to však funguje výborně) ()

Piškotka

Zajímavé rozhovory mezi hlavním hrdinou a Anglánem v megavelké koupelně, zatímco dole se koná rozlučková akce s jeho ex. London tady jako persona, co má v životě jasno. Miluje pořád toho samého, aby se v dalším vztahu zkoušela odmilovat. Konec filmu předvídatelný. Vadil mi přílišný luxus, ve kterém se tak mladí lidé topili. Nebylo vůbec jasné, jak k němu přišli. J. Statham dobrý. ()

Lefty86

Po Revolveru druhý Jasonův film v řadě který jsem přetáčel. Posunul jsem to o 20 minut když tam stál jeden maník s jednou pipkou po posunutí tam byli furt. Prostě žvanírna zbytečná ()

sona123

Jessica Biel divoce šermující rukama, tu jen v prádle, tu v sukýnce. Spousta drog a u jejich šňupání plno hloupých keců, ale skutečně hloupých a trapných dialogů a o tom je celý film. Kluk vyrazí na večírek, než začne, tak se zavře na záchodě,kde si rozbalí drogy, plká tam nesmysly s kamarádem, pak se tam ještě vystřídaj dvě holky, aby plkal s nimi a na pozadí se dozvíme o vztahu kluka s holkou a jejich rozchodu. A pak to ještě chvilku nějak pokračuje...Hloupé, to je asi nejvýstižnější. ()

Movie Gourmet

Díky tomuhle filmu Chris Evans v mých očích docela stoupl. Většina jeho rolí jsou bezduché postavy typu kapitána Ameriky nebo Human Torch(e) z komiksového zpracování Fantastická čtyřka. Zde ale dokázal, že dovede i něco zahrát. Verdikt: 3* a 70 %. ()

Luukec

Moc se toho v tomto filmu neuděje a více méně jenom kecá, více méně celý film se odehraje na toaletě, ale i tak ukazuje zajimavý pohled na lidské vztahy.. ()

DavidBeko

Tento film musel byť natočený asi za deň... Čakal som že sa stane niečo zaujímave ale jedine bolo asi len to ako sa vlasatý Jason na konci pobil :) ()

lafi21

Film sem viděl teprve nedávno v nočních hodinách v televizi a nic sem od něj nečekal, ale docela mě zaujal. Jason Stanham zastínil ostatní postavy a vzal to na sebe. Jeho monolog byl tím nejlepším co bylo na filmu k vidění. ()

heihatchi

První půlka filmu bylo poměrně o ničem, stále se jen kecalo o existenčních hovnech furt dokola. Pak se to naštěstí přehouplo v něco více normálního a začlo mě to i bavit. Za zmínku zde stojí výbornej Statham, kterýho bych do této role vůbec netypoval. Pak zde byla ještě hezky sviňská Jessica Biel. ()

drozdy1

Je až neskutečné, jak jsem se s tímto snímkem dokázal ztotožnit. Všechny ty události, kterýma si postavy procházely, životní otázky, na které se někdy jen těžko hledá odpověď a situace, které se staly nejednomu z nás. Po skončení snímku všechny ty pocity rezonují. Možná se moje hodnocení odráží od mého aktuálního rozpoložení a snímek London by si mě za jiných okolností tolik nedostal. Ale je to opravdu zajímavý počin, který si získal moji pozornost a ve kterém jsem se v mnoha ohledech našel. A hlavní herecké trio je výborné. Hodnocení:87%. ()

Karala

Konverzační film o "zkurvený lásce v tomhle zasranym životě", u které nezůstane kámen na kameni. Kámo. Někomu se může zdát přehnaný a někomu zbytečný. Ale když tohle jednou zažijete, opaří vás to jak nadstandardní dávka půlnočního matroše....rozleptá vám to mozek, ale stejně to chceme všichni....FUCK! ()

Akana

Cítím z toho urputnou snahu být co nejvíc cool. Propojení sáhodlouhého (i když někdy vtipného) žvanění o drogách, chlastu a šoustání s pseudofilozofickými rozpravami a vyšinutým chováním protagonistů má tenhle dojem navozovat, ale mě to ze všeho nejvíc připomínalo podobně samoúčelné Ondříčkovy freakoviny, tedy až na to vyfešákované prostředí. Zasadit většinu filmu do prostoru luxusní koupelny bylo odvážné a někdy to i fungovalo, ale celek zůstal rozplizlý a nevyrovnaný. Nicméně Statham tu měl asi nejzajímavější roli, v jaké jsem ho zatím viděl. ()