Mejdan se v tomto ostrém dramatu stává metaforou promarněných životů hrstky mladých hipsterů. Povaleč Syd se ani po několika měsících nedokázal vyrovnat s tím, že ho opustila přítelkyně London. Když se jednou probere k vědomí během nekonečného maratónu večírků, kamarádka mu řekne, že se London chystá odstěhovat do Los Angeles s novým přítelem. Ačkoli ho nikdo nepozval, rozhodne se Syd vyrazit na velký rozlučkový mejdan a promluvit si s ní dřív, než mu navždy zmizí z očí. A nejen o tom, proč jí nikdy nedokázal říci, že ji miluje. Vezme si s sebou jako podporu Batemana, který mu právě přinesl novou dávku drogy. Popíjejí, šňupají kokain a vedou nekonečné hovory o lásce, citové bolesti, hledání smyslu života i boha, ale většinou o sexu. Když dorazí London, sedí Syd dál v koupelně a povídá, takže ho nakonec Bateman musí téměř donutit, aby za ní šel. Po zpočátku rozpačitém setkání se Syd a London rozhodnou odejít, aby si promluvili v soukromí. Což bude mnohem obtížnější a divočejší, než by se mohlo zdát. (HBO Europe)

Lichty

Skromně natočené drama o lásce, které vzhledem k omezeným prostorům natáčení brilantně táhnou Chris Evans s Jasonem Stathamem. Film o vyznání, starostech a jednom dlouhém váhání s velmi dobrými dialogy, za které patří obdiv mladému režisérovi Richardsovi, který svoji filmovou kariéru nemohl začít lépe; Říkala, že ho prý má 26,5 centimetru. Svině, aspoň to mohla zaokrouhlit dolů... ()

casef

Spousta známých herců kecá o všem a o ničem. Občas se objeví nějaká úsměvná hláška, ale jinak je to hrozná slátanina. ()

hoid

Tento film vo mne vyvolal celkom silne pocity pri uplne jednoduchom scenary.. Urcite sa to oplati pozriet, no Jasom Statham sa mi tam vobec nehodil.. Su herci ktorym sa proste taketo ulohy nehodia a on je jeden z nich.. ()

Marcos

Zprvu to vypadalo na velkou jízdu plnou kokainu a nadrženejch cour,ale tahle "jízda" se bohužel téměř celá odehrála v koupelně. Navíc Syd mi byl krajně nesimpatickej. Neříkám,že to filmu nějak uškodilo,ale mému dojmu určitě. Na Jessicu Biel se krásně dívá a je zatraceně sexy jenom,že to je málo,aby se z průměrného filmu stal film alespoň dobrý. Všechno se to snaží zachránit ulíznutý Statham a jeho "moudra". Pár světlých momentů by se našlo,ale jen díky právě Stathamovi a to prostě nestačí. ()

Shitonit

Přeužvaněná bezduchá sračka, stavící na Stathamovi, Jessice Biel a několika dalších vopicích? Těšil jsm se na film, kde se bude něco dít, v tomhle se pouze sjížděj tuny koksu, a vedou se tak hovnový kydy, že to prohlašuji za sračku roku. ()

wege

Mít ke vztahové terapii hromadu koksu a Jasona Stathama musí být zajímavé. Ten film je zajímavý ve spoustě momentů, zároveň kulhá v dalších, zejména v hereckých výkonech. Všechny válcuje právě Jason. Bohužel ostatní, zejména Chrise mám zaškatulkovaného v jiné roli. Přijde mi, že herecky musel prostě dozrát a tady na to bylo ještě brzo. ()

Varangian

Nemůžu najít lepší slova, než že tohle byla debilní kravina o hovně. Ale trpitelsky jsem čekal až do konce, že třeba bude pointa nebo tak něco - a kulový... ()

hackstolle

Zkuste mit naprosto dokonale manzelstvi nebo skvely vztah a nedate tomu nejspis vice nez tri. Pak zkuste byt chvili po tom, co jste se s nekym rozvedli ci rozesli a date tomu dost mozna plny pocet hvezd. Ja dam presny prumer, tedy ****. A ikdyz jsem od zacatku myslel, ze na vic nez na tri se to u mne nevysplha, uz jen kvuli te mensi bitce ke konci musim o jednu poskocit vyse. Kvalitni a zvucne dialogy s celkem dobre porozumitelnou anglictinou a navic mnou vcelku oblibena Jessica a Jason. Vyslednych 75% bez ostychu. Jeste jednou se k nemu rozhodne vratim. ()

WolfIssen

Konverzační drama zasypané hromadou kokainu a zalité pár flaškama chlastu. Nechápu, co si od toho Jason Stattham a Chris Evans slibovali... ()

srncek

Tento film bol pre mňa veľkým prekvapením..Statham perfektný, vlastne všetci to zahrali fakt dosť dobre, konverzačka ako prasa..92% ()

gotham

Strašně ukecanej a jednotvárnej film! I když nebyl nijak dlouhý, přišlo mi to nekonečné, jako kdybych pořád koukal na jednu scénu. Chlast, koks, hádka a flashback, a tak pořád dokola. Jedinou světlou výjimkou byl Jason Statham, kterému snad jako jedinému se dala role věřit, ostatní herci byli marní. 30% ()

AndrewNewman

Nesúhlasím, s tým, že sa Turek nehodí do takýchto filmov. Práve jeho postava ma tu bavila najviac. Tie zhulené rečičky Evansa a Jess ma naopak bavili najmenej. Scénky v záchode so šňupaním drog na najdrahšom obraze na svete zobrazujú to najlepšie z filmu ale bolo by to lepšie ak by tvorcovia vymenili koks za whiskey pretože tak by sme sa s postavami dokázali stotožniť :) ()

blackout

Špatné, když si odmyslím 200x pouzite f***, cu** a jine nadavky zamenim hollywoodkse herce za televizni herce italsko-francouzsko-nemecke provenience, tak to muzu prirovnat k romantakum na Prime. Tohle nebylo vubec cool, jak se to chtelo tvarit. Jedine za shlednuti stoji videt Stathama v trochu jine roli - impotenta si jen tak brzo nezahraje. Sorry za spoiler. ()

BigBrother

Milý a hřejivý příběh o lidských vztazích a emocích odehrávající se za doprovodu hektolitrů chlastu a dekagramů koksu. Překvapivě lepší než by se dalo čekat. ()

Tom-ass

"Vis jak sem se citil kdyz moje zena chtela pichat 5x za noc a ja nemohl....sem impotentni" Statham tu válí, jedna hláška za druhou, film založený na dialozích, drogách a lásce, jdu si dát lajnu z Van Gogha ()

veverysiak

Moderná dráma z prostredia zdepkovanej a frustrovanej strednej triedy, v podstate výzva pre herecký koncert dvoch hlavných chlapských hrdinov, a treba povedať, že sa jej zhostili výborne, Jason ukázal, že nielen volant a revolver sú jeho silné stránky a Chris sa mu vyrovnal, bol nesmierne hodnoverný, tie prívaly slov zmiešaných s hnevom a bolesťou od oboch sú brilantné, bohužiaľ, za nimi ďaleko nikto, ale v podstate iným postavám autori ani nedali až taký priestor, takže 75%. ()