Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

stitch7

/// Třetí Final Destination je strašně chladný film. O nic se nesnaží, stejně jako postavy, které spíše chodí od jedné smrti k další a tak nějak nad tím jen pokrčily rameny. Ani úvodní scéna za moc nestojí, protože se většina umírání odehraje mimo kameru. Tady může snad zaujmou solárko, ale kdo se má dívat na ty ženské prsy? Už zase nám to vnucují + co když to uvidí naše děti? Celkově se trojka strašně táhne (přišlo mi to spíš jako 100 minut) a jako divák jen čekáte na ty brutalitky. Konec taky zklamání. ()

pfa

Už poklesávající úroveň kvality předchozích dílů a nezachrání to ani "vlastní" výběr osudů hrdinů příběhu. (Některé bebíčka jsou však hustý). [6/1O] ()

Gunslinger

Naozaj pozreté z povinnosti, kedže som videl jednotku a dvojku.. a stále o tom istom.. V podstate už na začiatku viete o čom to celé bude a ako to dopadne.. a prečo to vlastne pozerať? To je jednoduché pretože "I need to watch things die From a good safe distance" (Tool - Vicarious) ()

Borat

Trojky bývají prostě nejhorší (až na několik výjimek samozřejmě a pokuď nejde o trilogii). Nezvratný osud čerpá z toho samého tématu, stejně jako např. nedávno SAW (2,3). NO 3 je spíše ,,béčkový" krvák. Hezky se na něj dívá - mladí teenageři, hodně krve, moderní efekty atd...Moc jsem od něj taky nečekal, ale dobře jsem se pobavil a to je hlavní. *Co mě na DVD zaujalo, byl výběr (během filmu ), kterou smrtí váš hrdina zemře. Máte na výběr - má uskočit vpravo, nebo vlevo, před padající věží ? Cíl je stejný , stejně ho to zabije, ale jde hlavně o zábavu...|55%| ()

deckardx

Nevidel sem jednicku ani dvojku a mozna ze tim lip,protoze sem se vyborne bavil.. Ten namet me zaujal a dokonce me prekvapilo i jeho zpracovani.. Ale jak rikam jednicku ani dvojku jsem nevidel,takze si nekdy budu muset doplnit sve filmove obzory... ()

Specs

Hlášky: Ashlyn Halperin: - "K čertu! Zapomněla jsem si iPod." Ashley Freund: - "Strašná smůla. Má tu nějaká CDéčka... Celine? Britney? To jsme tu jediné normální, co sem chodí?" Ashlyn Halperin: - "Asi ano." & Ian McKinley: - "OK. Ještě jednou si proberme to, co mi vy dva tvrdíte. Dobře, tak ať je to tak, jak říkáte, že smrt má svůj plán a ten se dal teď do pohybu. Takže, vezměme Newtonův třetí pohybový zákon a ten, jen tak hádam, by měl platit i pro Smrt, pokud ona operuje na našem světě. Podle Newtonova zákona každá akce má svou opačnou, stejně velkou reakci. Takže to znamená, že pokud Smrt udělala svou akci, tak můžeme i my. Co kdyby naše akce způsobila opačnou reakci, která by zmařila úmysly Smrti." Kevin Fischer: - "Seš kretén, ale pokračuj." & Wendy Christensen: - "Vždyť si mi ani nevěřil!" Ian McKinley: - "No, viděl jsem a uvěřil." ()

jenik71

Zatím nejslabší, i když pořád svým způsobem zábavný díl. Tentokrát mládež unikne smrti na horské dráze. A smrtka si na tyto přeživší bere později brousek a znovu má na ně zálusk. Své choutky uskutečňuje na teenagerech např. v soláriu, v posilovně či ve skladu mezi regály... Již to ale nedosahuje kvality předchozích dílů a doufám, že čtvrtý díl filmaři nenatočí. Dočkat se toho, jak další skupinka nešťastníků díky vizi unikne třeba z vlaku nebo zdemolovaného domu, už opravdu nemusím. Byla by to jen a jen nastavovaná kaše. ()

Jello Biafra

Tretie pokračovanie dnes už kultovej série Final Destination tentoraz zachytáva nehodu na horskej dráhe. Jedna sympatická slečna (v roztomilom podaní Mary Elizabeth Winstead) má videnie že tu príde k nehode a včas vystúpi. Nehoda sa samozrejme stane a všetci čo zo súpravy vystúpili s ňou začnú jeden po druhom zomierať. Film prakticky pokračuje v línii ktorú vytýčili predchádzajúce diely. S drobným rozdielom, že tentoraz spôsoby ako kto zomrie napovedajú ich fotografie spravené tesne pred smrťou. Jednotlivé mordy sú fakt šťavnaté (tá scénka v posilovni mňa úplne položila) a záver v metre je úplne špicový. Film však ani nápaditým mordami nezamaskuje fakt, že sérii už v tomto diele došiel dych, čo nasledujúce diely len potvrdili. ()

Anticque

Dlouho jsem očekával třetí díl, neboť první a druhý díl mě velice zaujal, ač každý něčím jiným, jednička svojí mystičností, dějem a dvojka zase způsobem jakým herci pomalu umírali a když jsem viděl první trailer na trojku tak jsem si řekl, jo to bude krutý, ale opak byl pravdou. Už od začátku jsem musel kroutit hlavou nad celkovým dějem, který zde absolutně neexistoval, herci hráli otřesně a po efektové stránce, no to bylo asi jediné na co bych kývnul a řekl jo to ujde, ale trojka ztratila vše co obsahovala jednička i dvojka. Už po 20 minutách jsem ztratil chuť pokračovat v dívání se na toto filmové utrpení, ale nakonec mi to nedalo a zkusil jsem to až dokonce, ale po konci filmu, jsem byl zklamaný a doufám, že už nebude další pokračování. Myslel jsem, že trojka bude navazovat na předchozí, ale moc to nevypadalo, režisér a scénárista se snažili pouze o co nejefektivnější způsob smrti, o tom jim šlo v prvním případě, ale asi zapomněli, že film potřebuje taky atmosféru a děj by taky neuškodil. Začátek na horské dráze je už okoukaný z jiných filmů, film nemá vůbec žádný spád, člověku ani nepřijde, že film má okolo 80 minut, film utíká strašně rychle a děj je furt stejnej, nevím jak už jinak říct, že tohle je jen špatný filmový vtip, který by se neměl opakovat. ()

Smileface

Krásné tvářičky a jejich rafinované a hlavně drastické "vyklízení" z plátna. Prímočarý, logicky se pouze tvářící děj, sem tam nějaké to napětí, při výběru dobrého místa v kině ruka od krásné slečny zajištěná ;-) Pro nenáročné US teen's radost a 100% spokojenst, pro nás opravdové hororové fandy čistý průměr. ()

sedm.1

Hodně nepovedená nastavovačka dvouch předešlích povedených vyvražďovaček.Originalita je naprosto pryč,smrti jsou nevynalézavé,nekrvavé a hloupé.Herci béčkový a nesympatičtí,scénář nudící a nepřekvapující.Vše,co nám tento skvělý a originální nápad se Smrtí mohl dát,se odehrálo v prvních dvouch Osudech,dál už to bude jen kopírování a kopírování,jak nám ukázala trojčička. ()

Forsberg11

Tak toto už bolo skutočne slabé. Tretí diel mega-úspešného teen slasheru Final Destination z roku 2000 už len bohapusto kopíruje svojich dvoch predchodcov a neprináša takmer nič nové. Jednotka mala atmosféru a tajomno, dvojka mala zaujímavý dej, búračku na dialnici a čierno-humorné mordy. Tretí diel je doslova otravný: slabé herecké výkony, dementný dej, hlúpe dialógy a ani gore už nestálo za nič. Potešilo solárko (thumps up for boobs) a záverečná scéná s metrom. Ale inak slabota. 40 %! ()

Zemi11

Jasně daná struktura. Napínavé, přitom jednoduše stravitelné. Mám pocit, že kdykoli pustím po půlnoci Nova Cinema, je tam nějaký díl Nezvratného osudu. A já se vždy rád podívám, rád si to zopakuju. Je to jednoduchá zábava na vyčištění hlavy. Nevadí mi, že to je to samé a pořád dokola až do posrání :) ()

uzzi

Oproti druhému dílu rozhodně slabší. Dvojka nás dostala už na začátku vymazlenou kládoscénou a pak víceméně zdařile došla ke konci. Tady je všeho jen půl, úvodní scéna je nic moc, další ničím neurazí, ale taky nenadchnou (vyjma hezkých scén ze solárka a splašenýho motoru). Tomuhle dílů chyběj koule dvojky a "originalita" jedníčky. ()

NICOX

No teda... po třetí to samý?! Jenže nejhorší je, že to ještě pořád docela funguje... Už to rozhodně neni na 4 nebo dokonce 5*, ale na 3 to stačí. 60 % ()

Han22

Trojka už se dost opakuje a to nejdůležitější, zajímavé úmrtí tu tentokrát moc není. Za zapamatování mi stála akorát brutální smrt v solárku, jinak docela slabota. ()

Testament

Nezvratný osud potřetí a docela už nudně se táhnoucí...Schema filmu je předem dáno, průběh ničím nijak extra nepřekvapí, občas udělá radost sem tam vcelku podařený brutální závěr, který si pro hlavní hrdiny přichystala paní s kosou...To, že některé vraždy už jsou tak nechutně překombinované, asi tvůrcům nedochází. ()

iXtr3m3

Zatiaľ asi najslabšia časť inak zaujímavej série. Tá dráha bola hrozná, ale myšlienka mytológie v pozadí celkom fajn. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)