Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

Bodoan odpad!

Nechci být vulgární, ale tento film by měl nést pojmenovaní "Nezvratná sračka"! Myslím že je to výstižné. ()

Mitchy1

Jednou z nebe spadla cihla. A spadla vedle nějakýho chlapa. Ten se tak lekl, že nakopl míč, který se zrovna u něj nacházel. Míč vletěl do otevřeného okénka náklaďáku, který tam zrovna stál. Prvním odrazem ve vnitř zařadil jedničku a dalším odrazem si precizně pohrál se spojkou a plynem a náklaďák rozjel. Pak už jen stačilo jen řadit a zrychlovat a za chvíli se už náklaďák řítí na dvě děti, které přežily jízdu na horské dráze......- Takto na mě působí ten "osud" ()

kubilov

Nezvratný osud potřetí aneb návrat k prvnímu dílu a to ať už režisérem nebo jakous takous atmosférou, která se té z prvního dílu snaží přiblížit, což se ale poněkud nevyvedlo. Proto nemá film vlastně moc co nabídnout, husté atmosféry se nedočkáme, stejně tak nějakých inovací, protože námět už byl definitivně vyčerpán, takže jedinou věcí, která potěší všechny masochisty jsou opět bravurní a neskutečně nesmyslná úmrtí. Na hlavní hrdinku se dobře dívá a celé to rychle uteče bez možnosti nudit se, proto pouze o stupínek níže než předchozí dva díly. ()

Brano

Nechápem načo vôbec vznikli tieto pokračovania. Film, ktorý skončil jednotkou a už nemá viac čo ponúknuť. Otrepaný námet, ktorý je prehrávaný stále dookola. Autori si asi len chceli zarobiť ďalšie rýchle peniaze a pritom nemárniť čas nad vymýšľaním nejakého nového príbehu. Znova, dá sa to pozrieť, ale ani ako dvojka nič nové nepriniesla. Akurát vraždy tu vypadajú lepšie a čo sa týka hereckého obsadenia, zatiaľ najslabšie z celej série. ()

Nikca2112

Nápad s tím, že ti, co přežili, budou postupně umírat podle toho, jak byli zachyceni na fotkách, je podle mě originální :) Scény jednotlivých smrtí se mi také líbily. Každý ví, že někdy umřít musí, takže Smrti prostě neuteče. To mi připomíná horor s názvem Neutečeš. ()

Olafsson

Dost povedené, odsejpá to, gore dobrej, rekl bych ze slusnej casting (je se i na co divat if you know what I mean ;] ). Divácká spokojenost u mě. ()

Hyperbolic

2006, what a time to be alive! Or to try to survive.. Vynalézavost smrti je stále větší, napětí se chvílemi nedalo vydržet. Scéna s horskou dráhou z hlediska efektů zvládnutá perfektně. A Mary Elizabeth Winstead jako final girl, co víc si přát. Celkově film po herecké stránce tahala. Ideální film pro 800. hodnocení. ()

Pitryx

Dal bych to na stejnou úroveň jako předešlé filmy. Trošičku už to ztratilo šťávu, ale jinak se na to dalo dívat. Herci se nemuseli moc snažit, ale přesto tak činili, kamera ušla a efekty také. Snad to nemuseli tak překombinovat, ale budiž. Jak uvádím výše, za mně šedesát. ()

pOne

Jako další soubor klipů na téma "co všechno osud může přichystat" možná ještě dobrý. Jednotlivé scény jsou celkem "působivé". Jako film však shit. Na druhou stranu je pravda, že na "trojku" to až tak úplná katastrofa není. ()

B*e*r*r*y*

tak to už neni ono a to se chysta 4 dil tak to sem zvědavej pač 3 je nic moc upadla snad 4 dil ho pozvedne jako 1 a 2:) držím palce:) ()

krivkin

smějící se Satan v lunaparku mě fakt dostal a jedna * je za krásnou Mary Elizabeth Winstead P.S. nikdo mě v životě nedostane do solárka :-) ()

toomm

Po užasné "jedničce" a průměrné "dvojce" přichází opět to samé. Bohužel už to není ani trochu originální. Přidání drastičnosti a masakru je podle mě zbytečné a filmu vůbec nepřidá. Bohužel už do kin míří 4. díl :-( ()

Prubner

Tentokrát žádné komplikované změny plánu Smrti jako ve dvojce, trojka se vrací k přímočarosti jedničky. Jenže trojka je už dost vyčichlá, a kromě jednotlivých vychytaných úmrtí je to bída: slabé dialogy, nevýrazní herci, nuda. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)