Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

Loki_Six

"Equal... in death's eyes? All of us? How can you say that? Dude, think it through: Charlie Manson, made it to 70, Osama, still kicking. Pimps, vice presidents, walking around, all the atrocities they've committed, they're alive and well. These two girls, never done shit to anybody, they don't get to make it to 18. Where's the fucking equality in that?" ()

Balu...

Longhornovo hodnocení je lehce nadnesené; kromě efektních a nápaditých způsobů úmrtí nepřináší třetí pokračování naprosto nic nového. Po shlédnutí jedničky a dvojky se kromě hezkého poprsí dvojice slečen v solárku moc invence nedočkáte, což mě celkem mrzí. Po Prcičkách 4ce další film, který využívá toho, že je pokračováním... - být prvním dílem, asi slintám =) ()

cab

Nemel jsem tu cest videt predchozi dily, coz me po shlednuti tretiho ani nijak nemrzi, protoze postupne vymirani klucinu a devcat v co mozna nejvice ohavne nastrazenych pastich pani Smrti mi nepripada nijak revolucni ani desici. Nebyt faktu, ze jsem byl obklopen skupinou krasnych slecen, ktere se pri kterekoliv sebemene sokujici nebo krvestrikajici scene sapali po me ochrane, tak zajdu pod prumer. Ale takto 50% je zaslouzenych i diky umerne delce. ()

Castorr

Jednička je chytrá a originální, dvojka je víc krvavější, ale ztrácí se kouzlo jaké bylo v úvodním filmu. Toto třetí pokračování je už ohraná písnička, sice pár pěkných smrtí, ale to je asi všechno. Podívaná na nedělní odpoledne to ale není špatná. ()

eagle-eye

Abych pravdu řekl, čekal jsem to horší. Lepší dvě hvězdičky, ale do prvních dvou dílů to má daleko. Hlavní představitelka afektovaná kačena, mordy sice slušné, ale nasnímáno v podstatě stejně jako u prvních dvou dílů, takže očekáváné napětí se nedostavilo. Přesto příjemný filmeček. ()

wosho

Celkově nejméně podařený díl, kterému scházi to, co předchozí nabízely: černohumorné "popravy" postav a zvládnutý akční úvod. Je to prostě místy nuda- alespoň, že na konci se scénaristé rozhodly o konečném řešení přeživších. A velkým problémem jsou zde i postavy. Dřív to byla parta a člověk nevěděl kdo jo a kdo ne. Zde jsou tu dva puberťáci co vždy někomu řeknou vo co go a ten pak chcípne-nuda. ()

kery-

První 2 díly jsem neviděl...A musím uznat že jsem si od filmu moc nesliboval. Ale film dokázal i překvapit a napětí bylo celkem dost. Nic převratného ale na zabití nudy to stačilo :) ()

Pussycat18

Prostě jsem v tom už nenašla to kouzlo. Místo, které si pro tentokrát můj favorit vražedný Osud není tak špatné, ale způsoby likvidace vyvolených studentů už jsou příliš vykonstruované a průhledné. Když lezou holky do solária, naprosto přesně vím, co kde jak spadne a co jak se jim stane, ještě než začnou svůj nepříliš vtipný dialog. Ani náznaky a znamení už nejsou tak kouzelné, hlavní hrdinka nemusí přemýšlet, stačí zvednout telefon a zavolat. Příliš prázdné, na tak zajímavý námět. ()

dopita

James Wong kdysi natočil první díl této série, a ten byl jednoznačně nejlepší. Trojka jen víceméně kopíruje pořád to samé, navíc s podivnou zápletkou. Hlavní hrdinka na začátku filmu zběsile fotografuje a pak z ňákýho mě neznámýho důvodu smrt zabíjí podle těch fotek. Nebo jinak, fotky jsou vodítkem k tomu, kdo a jak má zemřít – scénáristickej fujtajbl. Jednotlivý chcípání je ale pořád docela zábavný, ale připadá mi, že režisér to točil jen tak ze setrvačnosti. Spíš zklamání. ()

1860

Jo fajn, klasická zápletka, další nápady na umrtvení pár studentů z americké střední, nějaký ten zvrat, ale.. ALE tohle už sme přeci jen někde viděli a ten film neměl zrovna odlišný název! když se k tomu přidá, že nápady tzv. Smrtící Náhody nejsou tak dechberoucí jako v jedničce, nějaký ten stupidní dialog navíc, pár nelogičtností a trochu nudy, vyjde z toho slabý podprůměr.. zkrátka tento film je klasickým příkladem pátého čaje ze stejnýho pytlíku - trochu barvy, ale chuť žádná.. ()

Paity

Trojka navazuje na trojku. Myšleno způsobem vyprávění. A není to úplně na škodu. Tlak na vtlačení nehody nebo jiné náhody (alespoň se konečně potvrdilo, že opravdu nehoda není náhoda) je však naprsto patrný a tak divák nebude už moc překvapený. ()

Vampyre

Obyčajná vykrádačka prvého dielu s rozdielom absolútne nezaujímavých smrtí. Pán James Wong si proste natočil nevydarený remake, pozmenil začiatok a nazval si to Final Destination 3. ()

Haymar

Potenciál daného tématu byl sice vyčerpán s koncem prvního dílu, ale narozdíl od třeba takové série SAW se FINAL DESTINATION naštěstí nebere tak smrtelně vážně a díky tomu je i v třetím dějství pořád hodně zábavný a vtipný (byť jde o humor značně morbidní)... Já mám tuhle sérii prostě rád a už se těším na čtyřku! ()

mirkaaa

Třetí díl sice nedosahuje kvalit jedničky a dvojky, ale i tak se na něj dá koukat. Úvodní scéna na horské dráze není tak dokonalá jako scéna v letadle a už vůbec ne jako bouračka na dálnici, ale rozhodně není špatná a je nejlepší z celého filmu. Zajímavé je také to, že si můžete zvolit osud hlavních hrdinů. Přestože je trojka nejslabší z celé série, mě se i tak líbila a rozhodně jsem se u ní nenudila. Jsem zvědavá na čtyřku. ()

Harapes

Tak tu máme třetí díl o smrti...Opakující se nápady a hrozní neherci,slabé a snad nebude čtvrtý díl...ale.. ()

venom14

První díl který jsem viděl,ale nebavilo mně to.Nepřišlo mi to vůbec napínavé a scéna v soláriu byla vážně legrační. ()

Foxhound#1

Každá série postupně ztrácí na dechu a nevyhnul se tomu ani Final Destinantion. Způsoby smrtí jsou sice nové, místy trochu brutálnější než v předchozích dílech, ale není tu tolik humoru a chybí nějaká pořádná scéna. Takovej průměr s odřenýma ušima. ()

Prochy38

Skvělým prvním dvěma dílům to už nesahá ani po kotníky, ale pořád to nebylo tak zlé. M. E. Winstead je fakt kočka a zde se tím netajila :). Horská dráha dobré místo, dobrý nápad s těmi fotkami. Ale už to bylo takové... No, už těch náhod a všeho možného bylo nějak moc, že se to buď ani nesnažilo nebo prostě nebylo schopno být tak nějak bráno vážně. Nevím. Nemohu říct, že se mi to nelíbilo, ale raději ty první dvě. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)