Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

Hadža

Pokud chcete videt jak zajimave umiraji lidi,kteri predtim unikli smrti,tak budete s podivanou jiste spokojeni.Pokud v tom chcete hledat neco noveho-jineho,tak si radeji pustte film ,ktery nekonci nejakou cislovkou. ()

Damiel

20 % - Nechápu, proč do toho Wong po skvělé jedničce lezl. Originalisty je tu asi tolik, co by se za stržený nehet vešlo. ()

stration

Už je to trochu okoukané, ale pořád svižně natočené. Nad způsoby usmrcení hlavních protagonistů se autoři museli hodně pobavit. Připomíná mi to jeden vtip: Přijde 90-tiletý dědouš k doktorovi a sestřička s ním vyplňuje kartu. "Tak co dědo, kouříte ??" "Jo jo, 2 krabičky denně". "Hmmmm a pijete dědo?? " No jasně, 3 piva a láhev vína denně a ještě štamprdle navrch. "Hmmmm ...a dědo neříkejte, že máte ještě sex !! " " Ale jo, zrovna nedávno ke mně přišla ženská, taková vychrtlejší,ale jinak docela pohledná.....a tak jsem ji hned vo....l na kavalci a protože jsem měl v sobě tu láhev vína, tak hned ještě na stole. Byla z toho úplně vyjevená a když za ní zapadly dveře, tak hned zaklepala znova a když jsem jí otevřel, tak se omlouvala, že ruší....prý si u mě v obyváku zapomněla kosu". ()

MATADOR

Stupidita druhého dílu je pryč a scénář má opět něco do sebe, i když se v podstatě jedná pořád o to samé. Není to trapné, není to skvělé. Opět ideálně poslouží jako výplň dlouhé chvilky. ()

Trevor

Tretie pokračovanie bolo o čosi nápaditejšie, pribudol pokus jedného z priateľov zastaviť sériu úmrtí tak že obetuje Wendy avšak séria už trochu doplatila na to že sa všetko opakuje. Stále to je veľmi dobré ale podobne ako v iných sériach (Saw, Halloween, Piatok trinásteho a podobne) časom dochádzajú nápady a sérii by možno prospela trochu dlhšia pauza medzi jednotlivými pokračovaniami. Prípadne mne medzi jednotlivými dielmi. Aj to by možno prispelo k tomu žeby to trojka mala za 4*, keďže toto pokračovanie je u mňa na hranici 70%. ()

Tygrys

Final Destination byl hodně zajímavý filmek a jeho první pokračování taky ušlo, doteď mám v paměti třeba tu hustou dopravní nehodu z úvodu Final Destination 2. Třetí díl už mě přece jenom trochu nudil a nijak zvlášť nebavil. Za zmínku stojí snad záběry na zrovna umírající jednotlivce, které jsou nechutně povedené. ()

wipeout

Tak a napriek všetkým náznakom a indiciám predpokladajúcim úplné usmrtenie celej série v tomto už treťom pokračovaní inak celkom fajn návodov na neuveriteľný svet najmenej pravdepodobných nehôd, som sa odhodľal, že keď už niečo pochovať tak to aspoň štýlovo urobia tvorcovia. A už od začiatku je nám jasné, že ide o samovraždu po ktorej sa už kruh smrti nadobro zastaví a mi budeme ušetrený od ďaľšej filmovej katastrofy. No ale pekne po poriadku. Očividne už nadobro došlo v tejto téme scenáristom palivo, lebo nevniesli ani jeden nový prvok do deja. A ono pozerať sa už po tretí krát na ten istý priebeh síce so sebou prináša určitú istotu, v podobe už odskúšaného receptu, ale takisto aj tony nudy, stratu náboja, atmosféry, absenciu prekvapení a niektoré z najväčších klišé, ktoré vytvorili predchodcovia. A čo mali znamenať tie "herecké" výkony? To museli byť študenti filmovej školy na praxi počas prvého ročníka štúdia. No aj napriek tomu nám ešte zostáva hlavný aspekt úspechu a to úmrtia hlavných protagonistov, ktoré boli viac menej úľavou od ich prezencie na scéne. No je mi ľúto ale aj tu to nie je nijaká sláva aj keď stále je dodržaný povinný štandard. 1,5* ()

MartinNDL

Jsem spokojený víc než dost. Vemte si to. Klasický teenagerovský horůrek, který je navíc třetím pokračováním! Co od toho čekat? No, čekat se nedá nic a ono přišlo něco a ještě k tomu něco velikosti zadnice Jennifer Lopez. To, že děj je stejný jako ve dvojce, což znamená, že je stejný jako v jedničce se dá omluvit. JInak už je třeba psát jen samou chválu. Opět se herecké obsazení týká herců kolem 20, což je návrat k původnímu FD a to je dobře. Potřebná míra sexuality nebyla překonána do kýče a díky nejlepším smrtím z celé série se celkově nedá dělat nic jiného než gratulovat. Kdo čekal něco originálního je blázen, kdo se chtěl bavit jako tomu bylo u minulých dílů, bude rozhodně potěšen. ()

Chen

Na to, že jde o třetí díl to není vůbec špatné. Sice je divné chování hlavní hrdinky, přijme danou situaci překvapivě s klidem ( shrnout by se to dalo asi takto: "Cože, jde po nás smrt? Ne, to není možné. Tak dobře, jde po nás"), ale nehody jsou stále originální a brutální. Někdy sice příliš přímočaré, někdy zase překombinované, ale pořád si film drží slušnou laťku. ()

balba

Nezvratný osud měl skončit druhým dílem .Toto pokračování bylo podivné a hlavně nezáživné. Nevím , nevím jak dopadne čtvrtý díl.Možná se jim povede. ()

Maddlis

mno nato, že se mi ten film docela líbil, má tady dost nízký hodnocení....z toho yplývá, že pokud tenhle díl byl nejhorší, pak se mám do budoucna na co těšit, až doma vyhrabu jedničku a dvojku a konečně se na ně kouknu:) ()

Martin741

Final Destination 3 uz svojou originalitou nema na kultovu jednotku ani na Final Destination 2, ale v rezii Jamesa Wonga boli vyborne hlavne scena na kolotococh a nasledne mimoriadne efektivne vyvrazdovacky. Skoda, ze uz tu nehra Ali Larter alebo A. J. Cook. Ale aj tak ide o nadpriemerny horor : 66 % ()

honajz2

Zhoršilo se to, ale pořád solidní podívaná s napětím, atmosférou, některými sympatickými postavami a zajímavými způsoby úmrtí, z nichž všemu kraluje ta legendární v solárku :-) 3* ()

rakovnik

Je to stále to samé, ale na ty mladé holky (v soláriu obzvláště) se hezky kouká. Včetně jejich nápadité smrti... ()

Figu

Nebudu nic nalhávat. V tom vzrušujícím období čerstvé plnoletosti mě oslnil i třetí díl Osudu. Pravdou je to, že je vše už jak přes kopírák, každopádně, když má člověk 19 roků, sedí na prdeli v podnájmu, cpe se čipsama a cucá lahváče, stává se mu thriller z horský dráhy výborným společníkem! A já si tenkrát takový parádní období plný svobody a nicnedělání prožíval! 65% ()

Jimmi

Ked som sa dozvedel ze sa nataca Final destination 3 tak som sa velmi potesil(pretoze 1 a 2ka sa mi velmi pacili)...no zaroven som sa aj trochu bal ci sa tvorcom podari aspon vyrovnat kvalitu prvych 2 dielov.Druhej veci z ktorej som mal strach bola ta ci smrte budu dost originalne a dobre prevedene. Nastastie bol moj strach neopravneny a seria Final destination sa dockala velmi dobreho pokracovania.... ()

Jino

Ve srovnáním s jedničkou a dvojkou je to podstatný krok zpět. Film není tak zábavný a už je to vlastně okoukané. Žádný posun vpřed, kromě těch fotek teda, ale na konci to bylo dobré. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)