Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

MikeCool

Originální koukatelný slasher horor. Svým námětem se tenhle počin stal legendou. Trojka mi přijde na stejné úrovni, jako minulé díly. ()

dex2man

Na trojku nečekaně pořád dost slušné a scéna "pečení prsíček" v solárku za doprovodu /Rollercoaster/ mě vážně dostala... ()

swamp

Klasický rámec, ve kterém se nenašlo příliš místa pro tu správnou "zábavu" .. pokud jste viděli předchozí díly, asi vás nic nepřekvapí, což je vlastně jediný, ale zásadní problém. ()

Campbell

Průměrný vyvraž´dovák se zajímavou zápletkou. Teda spíše první chvíli. Tvůrci by už měli přijít na něco nového. Ale na pobavení to stačí. ()

klerik

Ozaj slušná zábava. V podstate len priehrštie scénok, ale pôsobivé. Postavy pekne ubúdajú a je tu zjavný vplyv krvavej éry SAW (pekne to vidno v porovnaní s jednotkou, ktorá ešte čerpala z atmosféry VRESKOTov). Svieža odškrtávačka, ktorá dokázala nečakané - je dostatočne iná ako jej predchocovia, aby sa na ňu nezabudlo.... ()

SeBig

Poslední dobou zjištuji, že třetí díl mám asi nejradši. Jednička je klasika, ale konec už je takový táhlý, dvojku mám fakt dost okoukanou a trojka je poslední díl, který byl fakt super a pak už to šlo se sérií do háje. Pomatuji když sem to viděl poprvé a měl sem to pujčené z půjčovny a ten film byl interaktivni, že jste mohli ovlivnit příběh to byl fakt hustej úlet na tu dobu. Super hudba, sympatické charaktery a fajn vibe. Jeden z mých guilty pleasure hororů. ()

korbitch22

o poznání slabší než první dva kousky smrti.hlavně díky hrozně nesympatickým hercům a celkem nezajímavým smrtím.příběh nezvratného osudu se vlastně nikam nepohne,nepřinese nic nového,jen si jede tu svoji vyšlapanou cestičku.celkem nudné smrti zachrání konec,kdy vlastně poslední dva zásahy jsou to nejlepší z celého filmu,jak tu vietnamku propíchne ta vlajka to bylo boží a to rozplácnutí stožárem sakra vtipné!.-)i konec v metru kdy všichni konečně chcípnou,potěší:-)akorát teda už nikdy nepudu na pouť.nejen že sem stejně vždycky tak vožralej,že mi je z toho akorát blbě,ale nerad bych třeba někdy zapoměl zacvaknout rám u kladiva:-DDD ()

Arsenal83

Stále sledovateľné, ale nápady akoby už vyprchali a až dvakrát tu vidíme, ako sa nejaká postava rozhodne vykrikovať do nebies: ja neumriem, ja neumriem, len aby vzápätí očakávane umrel. To bolo také prvoplánové. Presne ako napísal Trevor, dlhšia pauza by prospela. Lenže potom by sa asi toľko nezarobilo. V kinematografii je jasne nastavený cieľ: rýchlo točiť, rýchlo zarobiť. Kľudne aj za cenu toho, že to trochu pokafreme. Divák si zanadáva, ale hlavne, že zaplatí. ()

Hellblazer

Séria Final Destination je mi veľmi sympatická a na trojku som sa tešil, lenže na konci filmu som bol docela sklamaný, pretože rozhodne ide o najslabšiu časť série. Všetko začína scénou na horskej dráhe a rovno môžete zabudnúť na niečo tak úžasné ako reťazová havária v dvojke v ktorej ste si mohli vychutnať každú smrť. Film nakoniec zachraňuje pár skvelých momentov ako napríklad smrť dvoch hot chicks s fajne poprsím, ktoré by bolo škoda neukázať a čo ma prekvapilo je celkové množstvo gore na to, že ide o film určený hlavne pre teenegerov. No ale celé je to zase to isté a človeka to prestane baviť hlavne keď to už nie je taká zábava ako minule, navyše vás čaká ešte viac kecov, ktorým aj tak nerozumiem. ()

heyda

Tak tohle už je hodně přitažené za vlasy. Náhodné smrti jsou dost nepravděpodobné a nevěryhodné. Myslím, že už je to jen natahování série a obávám se, že čtyřka nedej bože i pětka budou jen trapnými béčkovými horory, které pravděpodobně skončí v odpadu. ()

jojinecko

Už to tu raz bolo v lepšom "lietadlovom" a "cestnom" vydaní. Zmenilo sa prostredie a spôsoby smrti, inak je to zbytočnosť...Dúfam, že štvorka už nebude:) ()

virus10

Tak třetí nářez je tu!! Ani se třetím dílem nepřišlo zklamání, ale nadšení. Ještě že nechodim do solárka;-) ()

Ivoshek

Možná jsou tři hvězdičky až moc štědrý hodnocení pro film, kde je od začátku naprosto jasný, co a jak se bude dít. Ale nějak mi to tu nevadilo, možná naopak. Kromě toho byli tvůrci roztomilé brutální a vynalézaví co do způsobu úmrtí. A třeba solárko nebo posilovna - super. ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 3.10.2009 - stále si vravím, že nemá cenu byť v komentároch vulgárny. Ale čo poviete na to, že naša geniálna MRTVÍZA v snahe nadržaného lovca reklamy "od*ebe" záver filmu nehovoriac o useknutí titulkov. Ja mám film doma na DVD celý. Čo však povedia na takúto "inováciu" tí ktorí si ho pozrú v TV ??? (5.10.2009) ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)