Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

SOLOM.

O trochu slabší kousek, než jeho starší bratříčci, ale pořád dokáže diváka celkem zaujmout. Tentokrát producenti dost přitvrdili v brutálnosti scén, ale v některých případech to dost přehnali. Film jako celek se mi líbí, ale některé scény byly otřesné. Například scénku v solariu dost zveličili a udělali si z toho prdel. To co se tam odehrávalo je naprosto nereálné. Jelikož pracuju v oboru a obsluhuju občas i tyto přístroje vím, že je to naprostá blbost. Pořád jde, ale o lepší průměr a rozhodně jsem nad tímhle filmem nezanevřel. ()

eraserhead666

Ano, pro toho, kdo viděl alespoň jedničku příběh jako takový ztrácí veškeré kouzlo, víte kdo, proč a kdy zemře, ale ještě pořád zbývá to JAK? A na tom dvě pokračování Nezvratného osudu stojí a pro to JAK stojí za to se na ně kouknout. Alespoň tak tomu bylo u mě. Trojka je oproti dvojce trošku lepší v tom, že se narozdíl od ní nesnažila nějak překombinovávat děj a zápletku. Prostě jen v podstatě znovu natočená jednička, u který chybí to kouzlo překvapení a napětí, ale kosení mládeže je i tady dost povedené. ()

Sofia

Tradičně sestupná tendence. Od dvojky už je to hlavně jen o perfektně udělané úvodní nehodě (a to jsem měla doteď horské dráhy ráda!) a o několika originálně provedených úmrtích. S žádnou teorií si tady už nikdo hlavu nelámal, padlo to, na koho to padlo :-) přesto je to příjemná podívaná, narozdíl od všech Saw a Hostelů dohromady. Už teď se těším na 4 a 5 a 6... ()

ARI50

Ano když prostě osud ví jak vás rozdrtit proč prostě nebudeme pokračovat dál, další várka lidi je připravená v zábavném parku na jízdu smrti. ()

mm13

Jednotka predstavuje výbuch originality, divák nemá času riešiť iné, než ako sa z toho hrdinovia dostanú a kto bude vydrbanejší. Dvojka je zase výbušnou, popcornovou splatter jazdou a divákovi nevadí, že po dramatickej stránke sa už toho veľa nového neudeje. Lenže pri trojke sa jedná priam o explóziu všetkého zlého, čo doteraz spinkalo pod povrchom. Prekombinované, samoúčelné, bez prepracovanejších pravidiel, v závere už úplne bez nich. Porno snažiace sa o príbeh so síce chutnými, ale iba štandardnými "tými" scénami. ()

Bauer

Třetího dílu se ujal James Wong, režisér dílu prvního, takže se od toho dalo očekávat mnohem více.Začátek s horskou drahou není vůbec dobře udělaný jako například nehoda na dálnici ve dvojce.Potom to začne být dobré a různé smrtě jsou opravdu velmi dobré a originální.Dost se mi líbil nápad s fotografiemi, podle kteých se poznalo kdo a jak zemře.Jenže pak přišel na řadu konec, který byl až debilní, prostě jak když byl vycucán z prstu.Ale i přesto bych řekl, že na třetí pokračování se jedná stále o zábavnou podívanou. ()

duklak2

Stále stejně dobré jako předchozí dva díly. Bavil jsem se podobně a tuto sérii považuji za nej teen horory. Po letadle a dálnici se ocitáme na horské dráze a smrt je jako vždy brutální. Např. upálení v solárku, velmi nepříjemné. Slabší jedinci ať raději zavřou oči. ()

JASON_X

Začátek sliboval standardně zábavnou teenagerskou vyvražďovačku pro teenagery a milovníky nevkusu, ovšem po slušném zahájení na horské dráze už to šlo s filmem z kopce. Nejen zoufale slabý scénář, ale hlavně a především extrémně nesympatické postavy (respektive jejich představitelé) a to v tomto pořadí: 1) hlavní hrdinka, která mě svým hnusným, protivným a zpruzeným xichtem iritovala i v Die Hard 4 coby Willisova dcera 2) v těsném závěsu za ní nemastný neslaný bezvýrazný trubec - její parťák s xichtem třídního bonzáka a učitelské ližprdelky 3) poloretardovaný hýkající černý opičák s xichtem rwandské horské gorily (je třetí jen proto, že naštěstí brzy zhebl a nesral mě tudíž příliš dlouho). Jediné vtipné a s nadsázkou zahrané postavy byly dvě soláriové Barbies, kvůli kterým (a jejich skvělé scénce) ale téhle blbině tři hvězdy nedám. / No vida, jak se některé názory po čase mění... Po další repríze vůbec nechápu, proč jsem měl prvně s tímhle skvělým filmem nějaký problém, je to parádní oddechovka. A solárko samozřejmě vede. ()

Lucasion

Nezvratný osud 3 mě překvapil a z celé série se mi líbil nejvíce. Velmi povedená úvodní scéna s horskou dráhou je nejlepší úvod co tato série má. Sympatický herci umírají pomalu a s rozumným odstupem. Nenudil jsem se ani chvíli. Celkem zajímavé scény náhodné smrti doplňuje zase o krok nechutnější způsob popravy. Vcelku vtipný, trošku okoukaný scénář, nicméně si myslím, že za pokoukání to stojí. ( 55 procent ) ()

Mordenroth

Zatiaľ najslabšia zo všetkých troch častí. Zlí herci, zlý scenár. Krvavé scény smrti sú síce celkom zaujímavé, ale niektoré z nich pôsobia trapne (niekedy neprehľadne) a aj keby nie, tak to nestačí. Škoda, začiatok na horskej dráhe vyzeral dosť sľubne, ale to, čo nasledovalo potom už skoro nestojí za reč... ()

Handle

Větší blbost se vidí málokdy. I předchozí díly byly špatné, ale tak nějak jsem si myslel, že třeba změna režiséra prospěje a film půjde jiným směrem. Bohužel ne. Je možné, že tenhle "horor" vůbec někoho vystraší? Já vím, že ten morbidní humor je tam asi záměrně, ale proč pojmout docela zajímavý námět na půl vážně a na půl vtipně, když nefunguje ani jedno? Mohl by to být dobrý horor, jenže to by ty vraždy musely být natočeny alespoň trochu méně trapně. Vždyť jsou naprosto absurdní. To už bych se v tomto případě rozhodl opravdu pro komedii. Ale co, já jsem se smál i tak. Krom toho kvalita režie, hereckých výkonů, efektů (haha) a míra uvěřitelnosti je naprosto na bodu mrazu, takže tak. Jsem zvědavý, čím mě zas pobaví čtyřka... :) Každopádně jako "teen horor" naprosto mimo. ()

PROROK14

Noo. Konečne niečo mysteriózne. Tento film sa mi veľmí páčil. Dobrý nápad a dobre sfilmované. A veľmi dobrý záver filmu. U mňa 85% ()

ProjectAlice

Bohužiaľ už to nieje ani z ďaleka ten vynikajúci Nezvratný osud, na aký sme boli zvyknutí. Možno z dôvodu, že to už vôbec nenadvezuje na predchádzajúci diel, ako tomu bolo u skvelej dvojky. Film už akoby nemal čo ponúknuť a bol zameraný viac na prepracovanejšie úmrtia, než na dej, ktorý by mohol byť zaujímavejší. ()

bouncer

Ani nevím, proč jsem se na to díval. Věděl jsem, že to bude shit, protože se jedná už o třetí díl a nic nového se v tomhle směru vymyslet nedá. Už dvojka nebyla nic moc. Tak jsem se aspoň těšil na nějaké nové drsné umrtí. Ale ani to mě nezaujalo. Jde už jen o klasické ždímaní peněz... ()

Hismael

Už mě to nebaví. Příběh je pořád dokola takže jediné co je jinak je způsob zabití, který se ovšem častokrát taky nijak zvlášť nepovedl. Několikrát se i stalo že jsem si říkal, “není tam jiná možnost? proč to nešlo udělat takhle?“ Některé “nehody“ působí dokonce i vtipně a to u takového hororu není zrovna ideální. Pokud vás takové věci provázejí skoro celým filmem, asi nebude něco úplně v pořádku. Na druhou stranu má trojka pár slušných momentů a nepůsobí to tak dementně jako čtvrtý díl který jsem viděl dřív. Oproti čtyřce je to vlastně veledílo. Oproti jedničce a dvojce nejhorší díl. ()

Ouwen

Miluju tuhle hororovou sérii, má to velmi brutální scény, mnoho krve, ale i docela srandu, něco mě docela pobavilo. ()

Terva

V menu DVD si můžete dát klasickou filmovou verzi nebo odklikněte položku "Zvolte jejich osud", kdy se vás film prostě zeptá jak chce pokračovat. Najdou se tam alternativní větve příběhu. Hned ta první mě rozesmála. Ale nepovím, užívejte si sami. Funguje to stejně jako kuchař Kuřátko nebo český horor Zahradník. Ale teď už příběh. Zatím co se v jedničce jednalo o letadlo, které ve dvojce nahradila dálnice, máme tu zde nejatraktivnější atrakci všech zábavných parků - horskou dráhu. Nepleťte si to z tou českou v parku kultury, ta je hororem sama o sobě. CITÁT - Věříte na osud ?........... Tak se posaďte a zažijte na vlastní kůži "Ďáblův let", tak se totiž horská dráha jmenuje. Jde z ní strach ještě před nasednutím. CITÁT - Doufám, že mi při průjezdu lopingem ukážete kozičky, holky.......... Vize, která nastává, jak je již zvykem, těsně před katastrofou. Je opět souzena ženě. CITÁT - Teď hned, chcem jet !!!........ Wendy (Mary Elizabeth Winstead) svou vizí pokazila Smrti plán a to se prostě nemá. Opět je tu připomenut let číslo 180 do Paříže. Vize ze solária to jen dokazuje. A jak je tak běžné je hlavním pomocníkem Smrti opět elektřina, voda a oheň. Pevné látky tu zastupuje - železo. CITÁT - V očích Smrti jsme si rovni.......... Tak sledujte znamení. Když má holka roztažený nohy, znamená to, že ...... přijdete o mozek. CITÁT - Co tě nezabije, to tě posílí......... Nepořádek, čili bordel ve skladišti snad ani nebudu komentovat. Za to bych je zabil sám. Tady se Smrt ani nemusela moc snažit. Vůz metra ve kterém hlavní hrdinka jede má číslo 081. V zrcadle se to však čte 180. Číslo je to velice smrtící. CITÁT - Smrti a daním se nevyhneš......... Ve filmu si zahraje i Amanda Crew a to Julii. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)