Pro každého, po kom se někdy někdo vozil, koho někdy někdo složil nebo s ním zametl, jsou tady ti praví hrdinové! Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, rozhodnou se pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. Největší fanoušky sice získávají mezi místními křupany, potrhlíky a zkrachovalými existencemi, ale naši outsideři si v komedii režiséra Dennise Dugana (Velký táta a Rivalové) a producenta Adama Sandlera užijou a vy jistě také. (oficiální text distributora)

DevilBoy

Když jsem viděl Roba Schneidera, tak jsem to skoro vypnul, protože ho nemám rád, ale nakonec mě mile překvapil poměrně vážnou rolí a nedělá ze sebe totálního vola. Jinak celkově, jde o film na jedno podívání, nic vyjmečného, prostě taková milá komedie na jeden společný večer. ()

montel

Trojice starších chlápků stvoří vlastní baseballový tým a začnou hrát proti dětem, které šikanují své vrstevníky. Začnou mít obrovskou popularitu i díky tomu, že začnou dávat šanci outsiderům...Typická Sandlerovka tentokrát bez Sandlera, ale s Robem Schneiderem. Tentokrát nehraje úplného cvoka, ale těch se kolem něj najde dost. Na to, že je to typická stupidní americká komedie jsem se i pobavil. Vtipných momentů je tam dost, takže můžu doporučit. 65% ()

s7RanG

Nedaleko od odpadu. 99% vtipů trapných, pokud se údery do genitálií počítá za vtipy, jinak téměř nic. Od Schneidera jsem zvyklý na něco důstojnějšího. Ale moje chyba, že se divám kolem pulnoci na Novu. ()

leonskennedy

Celkem povedená komedie o zkrachovalcích co hrají baseball.Vtipné to je dost ,nechutné když Heder sežere brouka.Dá se to zkouknout. ()

Pythonator

Slabší Duganovka. Odvážné téma o šikaně je vyvažováno stupidním baseballem. Film se zdá být značně nevyvážený a balancuje na hraně šíleně ujeté komedie a seriózního rodinného filmu. To mu nepochybně škodí. Kdyby Dugan přitvrdil... Jóó, to mohl být turnaj. ()

Larikazka

Když se budete hodně soustředit a nevypnete to tak se i zasmějete. Ale stačilo mi to vidět jednou...znova už to nezapnu ani omylem. ()

P@\/EL

Dost ujetá komedie, a to nejen dějově, kdy parta infantilních dospěláku hraje baseball proti svým 12 letým vrstevníkům v mentální rovině, ale i proto, že 2 z hlavních hrdinů jsou opravdu vyložení retardi. Základ na bláznivou komedii, by to teda byl docela dobrý, každopádně moc srandovních situací se zde nevyskytuje a celkově je humor slabší. ()

Bow-Z

Chvílema jsem se bavil, ale přesto stupeň průhledných, fekálních a laciných skečů odsunul komedii v mých očích do vod průměru. Za Lovitzovo robota č. 7 a další vychytávky 3*. Jo abych nezapomněl, ten liliput na konci byl skvělej :) ()

Shtinky

Od začiatku je jasné ako to skončí, ale aj tak je to celkom sranda a niektoré scénky sú aj dosť vtipné, ale rozhodne nič čo by som si pustil druhýkrát. Dej je celkom jednoduchý, nenudí a ubehne celkom rýchlo. 5/10 ()

macherano

Bolo tam zopar dobrych gegov co som sa schuti zasmial ale praveze len minimum druhykrat uz nepozeratelne tazka jedna * musi stacit urcite som ocakaval viac. ()

PORTER44

Mimo pár docela dobrých skečů a vtipných scén ,ptákovina,herecké výkony nic moc,některé ze scén spíš než vtipné přecházejí v trapnost. ()