Pro každého, po kom se někdy někdo vozil, koho někdy někdo složil nebo s ním zametl, jsou tady ti praví hrdinové! Rob Schneider, David Spade a Jon Heder se představují v rolích postarších chlápků, kteří moc dobře vědí, jaké to je, když si na ně někdo došlápne. Potom, co načapali partu zákeřných dětí ze sousedství, jak si dovolují na kamarádova syna, rozhodnou se pomstít tím, že dají dohromady tříčlenný baseballový tým a vyzvou nejlepší tým státní juniorské ligy. Největší fanoušky sice získávají mezi místními křupany, potrhlíky a zkrachovalými existencemi, ale naši outsideři si v komedii režiséra Dennise Dugana (Velký táta a Rivalové) a producenta Adama Sandlera užijou a vy jistě také. (oficiální text distributora)

lukasch

Viděl jsem horší filmy o bandě loserů. Viděl jsem horší filmy se Schneiderem. Viděl jsem horší sportovní filmy. ()

divak84

humorem bych to přirovnal tak trochu k bláznivé školce s E.Murphym. Podobně jak jsem psal k nesvatbovým, i tady vás to nebude štvát pokud to shlédnete v absolutně dobré náladě. Pár gagů tám je, párkrát se zasmát dá pokud hloupým vtipem vyloženě neopovrhujete. klišé je samozřejmě na konci dost pro všechny, samozřejmě nereálnost příběhu taky, ale who cares. Roba jsem poprvé viděl v normální roli, kde nehraje debila. Stejně přes svou komickou "choreografii" běhaání a vůbec veškerých pohybů, jsem si na jeho roli vážného člověka nezvykl :). Film se snaží pobavit, myslím že neurazí, možná si pár jedinců najde, kteří ten film shlédnout pravidelněji třeba jednou měsičně. ()

dopita

Debilní zápletka, debilní postavy, debilní film. Snad jen ňáký ten pokus o humor vyšel, což vytáhlo moje hodnocení na usmolenou jednu hvězdičku. ()

Paity odpad!

Sešla se skutečně komikovská elita, ale elitní byl tento film leda v tom, jak rychle nudil a unudil. ()

Prochy38

Je to celkem kravina, kde tradičně sex hraje obrovskou roli. NAštěstí tady ale ne takovou. Jde o slušnou sportovní komedii, která má ovšem silný morální podtext. A upřímně se mi to moc líbí. R. Schneider je tady fakt sympaťák, o jeho ženě nemluvě... Je to všechno hodně přehnané, ale takové by to mělo u satiry být. Jo, líbilo se mi to... Sice nejsem moc na ty typy přehrávajících komiků, ale mně se to líbilo... Dobrá postava A. Nolasca! ()

TERRORDROME

To som len tak naslepo pozeral telku a začalo sa akurát toto. Najprv som myslel že to bude úplná chujovina a chystal som sa prepnúť na iný kanál, ale potom som zbadal Roba Schneidera a dal som tomu šancu. Schneidera síce veľké percento populácie nenávidí, ale ja som mal pre neho vždy tak nejak slabosť. No a bavil som sa aj teraz. Samozrejme že je to plné fekálneho humoru a už tradične si robí vtipy z postihnutých ľudí ( tu hlavne jačiaci agorafobik s hračkárskym mečom ). Prdenie do ksichtu, grcanie, prskanie, krútenie bradaviek, jedenie šušňov a podobné chuťovky. Celkovo riadne bláznive, uletené, dosť drsné a hlavne narvané vtipmi, ako napr. slopajúci chlap čo tvrdí že má 12 rokov a dokazuje to "rodným listom" na ktorom je jeho fotka a veľký zelenou pastelkou nakreslený nápis "mám 12 rokov" ( a rozhodca to uzná pretože je k nemu pribalená aj pekná bankovka ). Navyše hlášok ( riadne ostrých ) je tu plná riť. No - páčilo sa mi to. ()

Xavi6

Někdy jsem se docela i slušně nasmál. Hodně nepříjemný mi hlavně připadal začátek, poté se to už rozjelo a bylo to alespoň o něčem. Taková dobrá kravinka. :) ()

Dallas

Jako je to pekná hovadinka, ale Schneider, Spade a Heder sú ksichty, na ktorých sa človek musí smiať. Hlavne Spade alias Joe Dirt je típek a kvoli nemu ma trocha hnevá, že som to videl len s dabingom. Je to oddychovka, nič viac nič menej a tak na to treba pozerať. 55% ()

Vejrrr

Šmarjááá, to byla ale kokůtkovina... Marně dumám jestli byla větší blbost tohle nebo o rok dříve natočený žánrově stejný film "Zpátky ve hře" s Martinem Lawrencem. (oba filmy jsem videl v rozmezi dvou dnu tak sorry, že takhle srovnávám) Ale přeci asi jen tamto bylo horší... nevím to jistě, ale myslím že jsem se tady možná jednou, dvakrát zasmál ale myslím, že to byl ten smích typu "no to snad ne!" Nedostatky jako nelogicky chovani postav, predvidatelnost deje ani nestojej za zmínku.. tohle byl prostě špatný film. ()

Marys

Prečo si nemôžu odpustiť tie fekálne a grcajúce scény? To už sa v Amerike komédia bez toho natočiť nedá? Ach jaj, inak to mohlo byť aj možno celkom fajn. ()

bobstock

Happy naivní comedy ze sklepa Adama Sandlera o klucích, které si vždycky na těláku vybírali do týmů jako poslední loosery/nerdy...no divíte se, já ne. Taky sem byl jeden z nich. Od těch dob narozdíl od filmu se nic moc nezměnilo, nikdy sem nic pořádnýho nevyhrál a ani tenhle film mě kdovíproč nerozesmál. :D  40% ()