Měla to být úplně běžná zakázka. Drobounký lupič klenotů Calvin Simms (Marlon Wayans) je najat, aby ukradl drahý královský diamant. Jeho zabedněný parťák Percy ale diamant upustil přímo do kabelky Vanessy Edwards (Kerry Washington - Ray) a jejich dokonalé plány tím poněkud pokazil. A tak když narážejí na Vanessina manžela Darryla (Shawn Wayans), který beznadějně touží po vlastním dítěti, nenapadá Calvina nic chytřejšího, než obléci plenky a hrát si na opuštěné dítě. V nové roli musí přetrpět spoustu ponížení a odporných rodinných vycházek. Hlavně však musí dostat drahokam zpět dřív, než ho jeho “noví” rodiče odhalí. Režie filmu se ujal Keenen Ivory Wayans (Někdo to rád blond). (oficiální text distributora)

SOLOM.

Tohle je vážně sračka jak se patří, ale opět v podání Wayansovic rodinky jde o další nezapomenutelnou podívanou. Taky bych chtěl ten matroš, pod kterým vymýšlejí ty šílené scénáře. Každopádně během natáčení s nimi musí být zákonitě velká prdel. Marlon coby liliputí hajzlík v dětských hadříkách byl prostě super. Zvláště pak ty jeho zvrácené choutky, všelijaké legrácky a nedej bože když ho někdo nasral. Jasně, je to kokotina, ale pořád se u toho člověk alespoň zasměje – musíte mít však rádi jejich druh humoru. Ten totiž nesedne každému. ()

ARI50

Rok plný zábavy a výborných komedii. Další bláznivý kousek v podáni výborných herců a hlavně zlatého děcka kuku keke. ()

Bauer

Už od první minuty, kdy hraje hip hopová písnička s názvvem " My House" od jednoho z nejlepších rapperů poslední doby Llyoda Bankse jsem věděl, že ten film se mi bude líbit. Potom tam ještě ke všemu hrála pisníčka od 50 cent " Candy Shop" , kdy jeden rádoby rapper rapuje se svým velmi vtipným textem. Nejenže mně to bavilo od začátku, ale ono mně to bavilo celých 90 minut. Bratří Wayansovi pro mně vytvořili jednu nejlepších komedíí, co jsem mohl za poslední dobu vidět. Keenen Ivory Wayans se postavil za kameru a celkem se mu to podařilo vskutku solidně. Marlon Wayans v roli Calvina, který má asi 50 centimetrů, tak ten nemá chybu a Shawn Wayans v roli " víkendového táty " byl velmi dobrý. Scénář byl taky povedený a je hlavně nabitý neuvěřitelně vtipnými scénami a přiznávám se, že jsem se několikrát zasmál i nahlas. Velmi ale opravdu velmi povedená komedie a hlavně bohužel hodně moc podceňovaná. ()

Handle

Je to blbost, ale zasmál jsem se. Už jen nápad sám o sobě je vtipný, ale trapnosti v tom samozřejmě taky najdete... ()

Dale

Keď som v ukážkach videl zmenšnehého Marlona Wyansa v dupačkách, tak som bol presvedčený, že tento film bude odpad! ako vyšitý, lebo pre dementné komédie nemám pochopenie. Niečo podobné som ale predpokladal aj u predošlého filmu Wayans Bros., kde boli zamaskovaní za ženy, no nakoniec som sa pri ňom celkom bavil a aj tu som sa prekvapujúco viac krát zasmial a vyložene trápne momenty prišli až na koniec, keď sa bratia dostali do konfrontácie s mafiánmi. Takže film obstál celkom dobre, ak ho porovnám napr. s väčšinou Sandlerovych filmov. ()

JohnCZ

Stupidní, ale dost zábavná komedie. Po několikátém shlédnutí to už sice taková bžunda není, ale pořád se jedná o skvělou oddychovku. Rozhodně to není odpad! ()

corpsy

Možno som v iných očiach trochu divný, ale mne sa komédie od bratov Wayansovcov veľmi páčia. Osobne občas potrebujem odfrčať na nejakej nemorálnej, buranskej a na nič viac sa nehrajúcej komédii, ako je táto. ()

liquido26

Pár docela dobrých fórků, ale zbytek už balancuje za hranou debility. Zkrátka z 90 procent jsem se u toho nebavil a místy se dokonce cítil trapně za všechny zúčastněné. ()

hous.enka

Tohle byl těžký přešlap. Jak od tvůrců, tak ode mě. Nalákali mě na to, že je to od tvůrců Scary movie. No to možná jo, ale komediální to není. Prsa, exkrementy, blitky a ubohý fórky. Jo, bylo to všechno. Je to strašně debilní, ale párkrát jsem se přistihla, že mě rozesmáli. ()

ladko

Trápne fóry sa striedajú s vydarenými("Oh my god, his parents must have been retarded."), ale tých trápnych je predsa len viac. Takže len podpriemer. ()

Z0oMb3E odpad!

Nehorázna hovadina, ktorú som ani nedopozeral. Všetko ma tam nehorázne štvalo a vadilo mi. Odpad! čo iné by som od tvorcov Scary movie aj čakal. Odporúčam drogovo závislým- lepšie než detox. ()

frashmaker

Takováhle neskutečná kravina umí občas docela potěšit a mně zpříjemnila cestu autobusem po New Yorku.. Nenudil jsem se a občas jsem se až styděl za svůj hlasitý smích, každopádně na dlouhý a nudný večer je to docela dobrá volba. Ale nečekejte, že to bude něco chytrého... ()

TomX2

Niekedy som mal tento film vo veľkej obľube, dnes sa pýtam prečo. Čo sa mi na tomto mohlo páčiť veľmi nepoberám, ale z nostalgie tomu nechám jednu hviezdu. ()

Džejkop

V tomhle případě oceňuji český dabing. dokonale sedí, k tomu není co dodat. Některé momenty jsou zábavné, ale zase na druhou stranu, některé trapné. Tak co víc od filmu takového formátu čekat, v rámci svého žánru je to určitě solidní komedie. ()