poster

Ďábel nosí Pradu

 • USA

  Devil Wears Prada, The

 • Slovensko

  Diabol nosí Pradu

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2006, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  ***

  můžete mi někdo objasnit to kouzlo mnoha převleků, než došla do práce?? to je jako nový Superman či co? taky bych se to chtěla naučit :-) a ještě by jste mohli být tak hodní a vyřídit ji, že až příště bude zahazovat mobil, tak ať mi poví místo, den a hodinu,.. já přijdu chytat :-) jinak průměrný film a šéfce bestii a ctižádostivý asistence, které si navzájem pomůžou :-)(3.10.2009)

 • Ainy
  ***

  Souhlasím s packou. Nebýt bezpochyby úžasné!!! Meryl Streep, film by spadl do řadových, lehce zapomenutelných, romantických kravin. Meryl, ve své roli tvrdé a nekompromisní bysnyswomenky, stačil jeden jediný pohled, jenž jasně vyslal signál "tady není o čem diskutovat, udělej okamžitě oč Tě žádám, jinak odejdi". Nemusela ani mluvit. Ten její výraz, kdy si někoho propálila pohledem, jasně naznačil, co si o dotyčném myslí. Postava kterou ztvárnila byla tvrdá žena ve velkém světě módy, která byla zvyklá na stoprocentní servis s požadavky nad hranicí splnitelnosti. Samozřejmě té klišé omáčky kolem toho v podobě "popelky, šedé myšky", z níž se vyklube žena wamp s botama od Channela, jsme si museli projít. S tím se nedalo, bohužel, nic dělat.(9.1.2015)

 • DaViD´82
  ***

  Průměrný snímek s nezajímavým dějem. Nebýt zcela fenomenální kreace Mirandy Priestly - postavy ztvárněné roli si užívající Meryl Streepovou, tak tu není nic na co byste okamžitě po skončení snímku nezapomněli. Zcela nezávadný a neurážející snímek, který díky Streepové přeci jen získává punc "něčeho více než-li pouze tradiční romantické komedie o tom, kterak americká dívka pravé moralní hodnoty pozná". Být snímek celý o postavě Mirandy mohlo to být vynikající.(18.11.2006)

 • Lavran
  ***

  Náborový film pro čtenářky Cosmopolitanu.(4.1.2008)

 • EdaS
  ***

  Meryl je skvostná, Anne Hathaway snaživá, příběh přinejlepším otřepaný, prostředí módního byznysu docela zajímavé, písničky (příjemně) hitové, závěr moralistní. Žádná velká legrace, ale čas strávený s Ďáblem docela příjemně plynul. *** 1/2(9.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace