Ďábel nosí Pradu

Diabol nosí Pradu

The Devil Wears Prada

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2006, 104 min

můžete mi někdo objasnit to kouzlo mnoha převleků, než došla do práce?? to je jako nový Superman či co? taky bych se to chtěla naučit :-) a ještě by jste mohli být tak hodní a vyřídit ji, že až příště bude zahazovat mobil, tak ať mi poví místo, den a hodinu,.. já přijdu chytat :-) jinak průměrný film a šéfce bestii a ctižádostivý asistence, které si navzájem pomůžou :-)(3.10.2009)

• flanker.27

Celá tahle společnost je banda nemyslících pitomců, co půjdou první ke zdi, až nastane revoluce. Bez nadsázky. Když vidím něco takového, mám chuť postavit se vedle CheGuevary a bojovat za osvobození pracujících. Anne Hathaway je kočka a Meryl Streep umí, což je asi tak všechno.(27.9.2008)

• Renton

Scénář: Aline Brosh McKenna .. That's all? Ach jo, ani jsem se nestihnul zasmát. Ano, je to tak plytké.(29.12.2006)

Oscar 2 nominace: Herečka HR - Meryl Streep, Kostýmy(23.1.2007)

V daném žánru určitě nadprůměrná záležitost odehrávající se navíc v atraktivním prostředí (hlavně pro dámskou polovinu).... Svižně natočený snímek stojí pevně na skvělém výkonu Meryl Streep. Anne Hathaway sice podává (jak už tu někdo zmínil) "snaživý" výkon, ale přestože je její role hlavní, stejně vždycky čekáte, až na plátno vpluje Miranda .... Navíc tu ve vedlejší mužské roli září (jako vždy) Stanley Tucci ..... Škoda jen, že film nekončí po rozhovoru hlavních protagonistek v limuzině při návratu z tiskové konference ..... 70% zaokrouhlila nahoru především Meryl Streep ... jako téměř vždy :)(29.1.2007)