poster

Ďábel nosí Pradu

 • USA

  The Devil Wears Prada

 • Slovensko

  Diabol nosí Pradu

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2006, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  ***

  Meryl je skvostná, Anne Hathaway snaživá, příběh přinejlepším otřepaný, prostředí módního byznysu docela zajímavé, písničky (příjemně) hitové, závěr moralistní. Žádná velká legrace, ale čas strávený s Ďáblem docela příjemně plynul. *** 1/2(9.12.2006)

 • Arx
  ****

  Pod zdánlivě lacinou komedií s ohraným příběhem o módě se skrývá nadprůměrný snímek s výborným scénářem, režií a kvalitními herci v podání drsné a zásadové Meryl Streep a mladičké novinářce Anne Hathaway. Ďábel nosí pradu mě velmi mile překvapil. Od filmu jsem absolutně nic nečekal. Chtěl jsem nenáročnou tříhvězdičkovou komedii ale nakonec se z toho stala 110 minutová svižná zábava, která utekla jako voda. Na 5 to sice není ale každopádně palec nahoru a po zásluze 4 hvězdičky.(19.6.2008)

 • Rex Mundi
  ***

  Klasická módna romantická komédia nasledujúca vopred nevyhnutný scenár. Pričom jedna hviezdička je darovaná za dobré herecké výkony Meryl Streep a Stanley Tucciho, aj za Emily Blunt a jej egomaniakálnu asistentku. Bez nich by sa to celé zosypalo ako domček z karát a skončilo vo videopožičovniach niekde na regále pre tínedžerky.(27.11.2006)

 • Superpero
  ***

  Holčičí film o holčičích věcech a hraje k tomu holčičí hudba. Nuda to sice není a herci jsou dobří, ale rozhodně bych se na to už znova nepodíval.(18.6.2007)

 • Faye
  ****

  Andrea je začínající novinářka a než nastoupí do nejprestižnějších novin, jak má v plánu. Tak zatím beze strachu nakráčí do časopisu Runway (nikdy ho nečetla) k obávané ( nikdy o ní neslyšela) a despotické, ale i nejmocnější dámě módního průmyslu Mirandě. I když trochu jí mohlo varovat to, co vypuklo ve všech kancelářích po oznámení, že šéfová přijíždí. A přestože je pro svět módy špatně oblečená a tlustá, získává místo jako jedna z asistentek Tímto okamžikem se stává holkou pro všechno po 24 hodin denně a to v poklusu. Co by za to jiní dali. Po krušných začátcích se začíná přizpůsobovat jak šatníku, tak tempu i rozmarům. Nemožné ihned, zázraky do tří dnů (kdepak to by bylo moc snadné) taky ihned. A naučí se odpovídat i na úkoly „potřebuji pro dvojčata nového Harryho Pottera“ ( samozřejmě se jedná o dosud nepublikovaný rukopis) slovy „ Žádný problém“. A posléze dokáže vytušit i to, co se z úsečných rozkazů nedozví. Rozhodně cenná škola. A pro mě víc než příjemně strávený čas s hudbou např. Madonny, Alanis Morissette atd., ale hlavně ve společnosti velmi náročné Mirandy ( pracovat bych u ní tedy nechtěla). A Meryl tahle role odměřené metrnice sedla jako ušitá, stejně jako desítky modelů, které vystřídala. Což mi bohužel připomnělo i to, že já opravdu nemám co na sebe :- (.(14.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace