Univerzální uklízečka

• Velká Británie Keeping Mum (více)

Atavan

Co když se jednou ráno probudíš a zjistíš, že jsi nevyspalá čtyřicátnice, jejíž dcera se stává ženou rychleji než chceš a tvůj muž není mužem tak jak chceš? Poetická vyprávěnka z anglického venkova, které kraluje Kirstin Scott Thomas jako životem nešťastná žena poznamenaná nepřítomností své matky v dětství a Maggie Smith jako matka, která přišla získat zpět svou dceru i za cenu života sousedovic psa...a souseda...a sousedky...a milence...a... ()

honza.g

Atkinson patrně s radostí přijal roli "normálního! ňoumy místo potrhlého Beana. To, že nevznikl zrovna trhák, není jeho vina. Dá se na to dívat, ale pokud si chcete užít Atkinsona bez Beana, tak Tenká modrá linie i Černá zmije jsou lepší. ()

Richard768

Je príjemné vidieť Rowana Atkinsona v trochu inej podobe, iba s jemným, decentným humorom. Ale z mnohých iných situácií, hlavne z tej "upratovačky", som mal skôr rozporuplné dojmy. ()

supg

Skvělý anglicky černý humor, který se dnes mám pocit v celosvětové hyperkorektní (ke všemu už) době už nenosí. Atkinson skvělý výkon, konec byl překvapivý, ale bystrému divákovi nikoliv . ()

gapa466

Vzhledem k obsazení jsem od toho čekal o hodně více. Snad jen chytající Rowan Atkinson mě pobavil. Jinak hodně slabé. "Dencákův" výkon slaboučký, "profesorka" na tom byla podobně. ()

milos.bradik

Mám rád suchý anglický humor stejně jako nesnáším uřvané a přehrávané komedie americké, takže toto byl můj šálek čaje. Herecké výkony perfektní a děj se odvíjel přesně tak, jak to mám rád. ()

mart93

Mě tahle komedie hrozně baví. Navíc Maggie Smith excelentně sedla do téhle bláznivé milé role. Pana Atkinsona si můžeme vychutnat konečně v jiné roli. Plus roztomilá, přisprostlá a krásná nimfomaniakální dcerka.. Dokonalej ulítlej decentně namíchanej koktejl - oddychovka. ()

Sejkorka

TOP černá komedie. Dobromyslný Walter Goodfellow (Rowan Atkinson) je vikářem v malém anglickém městě Little Wallop, kde žije se svojí ženou Glorií (Kristin Scott Thomas) a dvěma dětmi. Gloria se snaží zachovávat důstojnost manželky duchovního, ale časem zjistí, že děti a beznadějný manžel jí nestačí k pocitu životního štěstí. Touží po záchraně, jež přichází v podobě Grace (Maggie Smith) - okouzlující diskrétní hospodyně, která má svůj osobitý recept na vedení domácnosti a velmi neobvyklé způsoby řešení problémů..Dále zde hraje Patrick Swayze úchylného učitele golfu či šestnáctiletá Tamsin Egerton (měří 178 cm a má 3 děti) v roli dcery Holly, nadějné nymfomanky. NEDÁTE SI ČAJ ? ()

Mamazec

Dokonalá černá komedie pro nepříliš náročného diváka. Rowan Atkinson jako popletený nevšímavý vikář si řeší své problémy, zahrané je to úplně jinak, než Mr.Bean a tím je to ještě víc kouzelné. Zbytek rodiny si dělá svoje, když jim do života vkročí Maggie Smith, s jemností a lopatou vyřeší veškeré rodinné problémy. Role úchylného Patricka Swayze mě úplně odrovnala. Velká sranda. ()