Univerzální uklízečka

• Velká Británie Keeping Mum (více)

Bozvav

Pokus o natočení špičkové černé komedie s prvky dramatu,která díky hvězdnému obsazení a inteligentnímu britskému humoru rozhodně nezapadne. Nicméně jak tu někdo napsal, jako by se dobrý úmysl sekl někde po cestě. Takže ve finále je na světě dobrá, ale nijak z průměru nevybočující komedie. Slušné tři*. ()

allebra

Velmi příjemná komedie s černým britským humorem, se skvělou Kristin Scott Thomas a Maggie Smith. Překvapil Rowan Atkinson v sympatické, pro něj netypické roli. 85% ()

Chundys

To jak to bylo celé s klidem vyprávěné a odehrané a že si to všichni herci náramně užívali a dokázali to přenést na diváka staví tuto komedii do hodně silného nadprůměru alespoň u mne. Swayze a Atkinson byli boží! ()

zelda82

Vynikajici cerna komedie, ktera po pomalejsim rozjezdu predvede opravdu povedene finale. Pokud mate radi cerny humor stejne jako ja, bude sem vam Keeping mum urcite libit. ()

Puol

Vcelku originálna čierna komédia so suchým až ironickým britským humorom. Rowan Atkinson potvrdzuje, že je skutočne dobrý herec a nie len Mr.Bean. Opatrovateľka Maggie Smith rieši problémy vskutku svojským spôsobom. Najsympatickejšou postavou je ale zanedbávana manželka v podaní Kristin Scott Thomas. Malý príjemný filmík z anglického vidieka, kde každá postava má svoje miesto celé to nejak príjemne funguje. ()

Hopkins

Já si zamiloval posledních 20 minut ale když si vzpomenu na ten film jako první se mě vybaví Swayze a ty jeho šílený tanga či co to bylo :o) ty neměli chybu :) ()

Radek.SCH

Pokus o komedii ztroskotal. Nejspíš to bude proto, že když tam hraje Atkinson, tak od toho člověk čeká dalšího Beana. ()

Rannveig

Hereckými výkony ostřílených es, i méně známých jmen, podepřený dobrý námět a výborný scénář! Krásný film! ()

alambert

Skvělý film, zábavný o začátku do konce, ale ne zas nějak stupidně vtipný. Herecké obsazení perfektní, dialogy smysluplné, což nebývá zvykem xD ()

Pet 510

Tohle je pecka! Maggie Smith, která bez skrupulí, přetáhne lopatou po hlavě kohokoli kdo se jí znelíbí, Rowan Atkinson ve své blažené nevědomosti, odmlouvající dcera v podezřele se pohupujícím karavanu, Kristin Scott Thomas a její zcela oprávněné infarktové stavy kvůli její povedené matince,... Skvělá černá komedie s Patrickem Swayzem jako bonus. Slzela jsem smíchy. "KDO je v tom jezírku?" "Ále jen pes pana Browna... ehm A pan Brown." ()

Ukubumbahoo

Parádní odpočinkovka a skvělá volba na sobotní večer u televize. Nejedná se o komediální bombu nové generace, ale k humoru přistupuje velmi elegantně a nesnaží se to do nás prát za každou cenu a ze všech stran. ()

Evander

Po poměrně vlažném úvodu se Univerzální uklízečka rozvine ve velmi zábavnou komedii plnou typicky britského černého humoru. Rowan Atkinson se této, pro něj netradiční role, zhostil na výbornou a ukázal tím, že je schopný zahrát i vážnější role, než Mr. Beana. ()

Smejdik

Skvělý černý humor a perfektní herecké výkony dávají filmu spád, i když ke konci je příběh docela přitažený za uši. Ale celkově velmi příjemný film na večer. ()

Huguette

Takové typicky britské a ponuře vtipné. Ale hlavně mě baví role Rowana Atkinsona, byla jsem mile překvapena, jak citlivě roli vikáře zahrál, je fajn vědět, že rozhodně umí hrát i něco jiného než skvělého Mr. Beana. A Maggie Smith - ta je prostě skvělá kdykoliv a v čemkoliv. Kristin Scott Thomas příliš v oblibě nemám, ale toto patří k filmům, kdy jsem k ní pocítila i jisté sympatie. ()