Univerzální uklízečka

• Velká Británie Keeping Mum (více)

MegaBite

Opět skvělý film s Rowanem Atkinsonem, avšak mohl mu Niall Johnson nechat trochu víc prostoru, to je jedniné co mi tam vadí, avšak ne v každém filmu může být Rowan hvězda večera. ()

baron156

Výborná komedie s dobrým nápadem a hereckým obsazením. Bývalá vražedkyně s loďákem, která právě vyšla z vězení se chce postarat o svou rodinu... Výborná Maggie Smith. "Jiné dcery vybírají se svými matkami svatební šaty a já se tady zbavuji mrtvol,... Počkej, jak víš o těch dalších?" ()

Frenk

Z nejasného důvodu se na tento film chci dívat stále dokola a neumím si to vysvětlit. Filmově to totiž nevyčnívá a nevzpomenu si na scénu, která by stála za pochvalu. Přesto tento film zbožňuju a musím mu dát 5 hvězd. *smajlík zabiják s dobrým srdcem* ()

Breaker

R.Atkinson v jiné roli, než Beanovské ... v popředí černé komedie, v níž vyniká, ale na celkovou kvalitu to nestačí a není to jeho chyba. ()

Lynnet

Atkinson už si faráře jednou zahrál a ta role mu padne. Jsem ráda,že nejen dokáže zvládnout nejen přihlouplé loosery, ale i vybalancovat vážnou roli s komediantsvím. Děj je vcelku jednoduchý ale já se nenudila a vtipných i hodně divných momentů má tato černá komedie akorát. Koho by napadlo že bude Swayze jednou hrát takového vychytralého slizouna,že? ()

lupič

Šalamounova píseň a svlékající se farářova žena, jedna z mnoha zajímavých částí filmů, ale na čtyři hvězdičky to není. ()

play@peace

Do kina jsem šel s očekáváním, že zažiju stejnou srandu jako u Johnnyho Englishe. Ta se však nekonala, ale film mně celkem pobavil svým anglickým suchým humorem. Škoda jen, že Atkinson nedostává tolik prostoru. Role vyšinutých bláznů a popletů mu sedí mnohem víc. ()

Isirian

Zpočátku jsem čekala, co z toho bude. Mrtvoly v kufru, vikářova rodina, městečko a okrasný květinový výbor...vypadalo to šíleně. Ale vyklubal se z toho skvělý film, kombinující humor (místy dost černý), drama a místy i trochu hororové momenty. A po skončení mi zůstal úsměv na tváři a pocit klidu :-). ()

DaNQa

Dosť som bola na túto komédiu zvedavá.Nie, že by bola úplne super, ale pár vydarených smiešných scén tam bolo.Čakala som troška viac, ale dalo sa. Z myšlienky, ktorá je fakt podarená sa určite dalo vyťažiť viac.Niektorím scénam chýbala šťava a to filmu uberá pár plusov. ()

Inrea

V celku zajímavý film s prvky černého humoru pro sobotní, deštivé odpoledne.Rowan Atkinson ukázal, že umí hrát i charakterní role. Maggie Smith jako vždy naprosto dokonalá a velmi milé překvapení v podobě Kristin Scott Thomas. Co ovšem nemohu poněkud skousnout je závěr filmu, který mi připadal zbytečně “ krutý“. ()

KcarlosK

Typická britská komedie. Výborné vtípky. Mam rád suchý brit-humor. A ačkoliv je Atkinson skvělá tlama, tak všechny přehrává a celý film táhne skvostná Maggie Smith. Já tu ženskou prostě žeru. Vždy je dokonalá. ()

San Miguel

Konečně něco, u čeho si člověk odpočine a vůbec se nenudí. Něco takovýho už bylo pitřeba. Bravo Maggie Smith a Rowen Atkinson. Bravo. ()

LukasLongr

Komedie, u které se zasměje snad každý jsou u mě super. U této to není jinak a to hlavně kvůli skvělým hercům, jako je Rowan Atkinson a Maggie Smith. Takovou uklizečku bych potřeboval doma. Nic by mě nedělalo starosti. ()

pianista123

Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů. (Taky je jeden z těch, které prostě nelze sledovat s dabingem.) Tento skvělý anglický humor přímo miluji a je potěšení vidět Rowana Atkinsona taky někdy v "normálních" rolích (ne, že by se mi ty ostatní taky nelíbily). Pouze český překlad "Univerzální uklízečka" se mi trochu hnusí. ()