Univerzální uklízečka

• Velká Británie Keeping Mum (více)

balba

Velmi vydařená černá komedie,která pobaví celou rodinu.Herecké obsazení je super.Herečka M.Smith zahrála uklizečku (vražedkyni) perfektně. ()

HappySmile

Tak tohle je pravý britský humor, opravdu povedená komedie. Některé scény jsou fakt nezapomenutelné. Skvělé herecké obsazení - Maggie Smith a Rowan Atkinson nezklamali. ()

lekr

Povedená britská komedie. Parádní rozjezd ,leč ke konci je film až moc sarkastický, což snímku hodně uškodilo.....za skvělého Atkinsona a neotřelého Swayzeho ale dávám přesto čtyři... ()

SallyZen

Brokolice! A je tu najednou docela zajimavý snímek se skvělými herci(Swayze,Atkinson,Thomas,Smith) o ne moc spokojeném manželství s dvěma dětmi na krku, které mají vlastních problémů dost. Jedno velké mínus, a to dost mi na filmu vadilo je role Atkinsona, jelikož jsem na něj zvyklý jako na excelentního komika, tak tuhle roli sem od něj nečekal i přesto koukatelné a přirozené. 65% ()

cariada

Typicky britská komedie. Nic moc extra to není ,ale občas se zasmějete. Rowan Atkinson je tu v poněkud uklidné postavě. Překypuje to černým humorem. ()

Elyssea

Příjemná komedie s Magii "Minervou" Smith. Člověk by neřekl, že i vraždění může být zábavné. Patrick Swayze je naprosto bezkonkurenční, stejně jako Emilia Fox, která mi připomněla dospělejší verzi Wednesday Addamsové svým mile - psychopatickým úsměvem. Tak to dopadá, když někdo slovo uklízečka bere moc vážně:) ()

Streeper

Typická britzka komedie, u které se vždy srdečně pobavím. Maggie Smith je ve své roli naprosto úžasná, miloučká stará paní, která vraždí lidi, kteří se jí nezdají nebo nelíbí, já to chápu, kdo by něco takového nechtěl udělat?! Malinko mi přišlo neuvěřitelné, jak vzala Kristin Scott Thomas zprávu, že její matka je vražedkyně, já bych asi hned utíkala pryč, ale jinak je to skvělá komedie. Osobně zbožňuji anglický humor, takže pro mě jako stvořené. ()

starbrejkr

Výborná pohodovka, u které jsem se skvěle bavil. Je fajn vidět Rowana Atkinsona v tak nezvyklé roli a Patricka Swayzeho v tak slizké roli:-)) Ale jasným králem snímku je samozřejmě Maggie Smith, jejíž postava je vyloženě půvabná. ()

zuzinka2

Příjemná černá britská komedie u které jsem se celou dobu bavila. Nejlepší je jednoznačně K.S. Thomas, ale i ostatní jsou skvělí a Rowan Atkinson pro mě nebude už jenom Mistr Bean, ale i vikář, který říká při kázání vtipy. ()

tomtomtoma

Lehce morbidní komedie o svérázném vyřešení všech rodinných problémů a vykouzlení toho potřebného štěstí. Malé městečko Little Wallop, rodina Goodfellowa a nová hospodyně Grace Hawkins (Maggie Smith), která neváhá ve jménu rodinného štěstí odstraňovat každého nepohodlného a překážejícího člověka. Gloria Goodfellow (Kristin Scott-Thomas), nespokojená manželka, nachází díky své "matce" konečně životní uspokojení. Reverend Walter Goodfellow (Rowan Atkinson) přestává být nudným knězem a stává se zábavným a smyslným manželem. Holly Goodfellow (Tamsin Egerton) dokáže zkrotit svůj dospívající vzdor a svoji sexuální touhu a její bratr Petey (Toby Parkes) se zbavuje školní šikany. Z dalších rolí je to pokušitel Lance (Patrick Swayze), svádějící Glorii k útěku do Mexika, Rosie Jones (Emilia Fox), neboli Grace za mlada, neodbytná stará paní Parker (Liz Smith), a pan Brown (James Booth), neúnavně hledající svého ztraceného psa. Cesta za štěstím vede doslova přes mrtvoly, navíc pokud k tomu jsou genetické dispozice, jde vše samo s naprostou lehkostí. I přes svoji morbidnost tento film pobaví. ()

TommyLeeJape

Není nad povedenou černou komedii. Profesorce McGonagallové role bláznivé univerzální uklízečky opravdu sedla. Hlavně se mi teda líbilo jak vyřešila situaci se štěkajícím psem. Aby jste mě pochopili, soused má taky takového věčně štěkajícího dobráka a já se tento problém pokoušel vyřešit pěkně postaru, jednoduše. Jinými slovy, otrávil jsem myš, kterou jsem předhodil kočce. Poté jsem otrávenou kočku otrávil a vystavil na oči tomuto pejskovi, který však jevil o mrtvou kočičku minimální zájem, což mě pěkně otrávilo. Asi jsem malinko odbočil, zpátky k filmu. Pokud jste někdy někoho zabily, oceníte tento snímek dvakrát tolik. Sakra, co to sem píšu. To už se rovnou můžu přiznat k tomu, jak jsem na zahradě zakopal toho pošťáka... No a je to venku. Ještě, že ty moje komentáře tady nikdo nečte... ()

Joges

Výborné po všech stranách! Film je uveden jako komedie, ale jistě se tu schází více žánrů. Zkrátka zajímavý námět, výborní herci a já váhám, zda místo čtyř neudělit pět bodů. ()

carly

skvelé obsadenie aj keď sa neviem rozhodnúť, kto z hlavného tria Smith - Atkinson - Thomas bol najlepší. úžasný bol aj netancujúci Patrick Swayze. najviac si ma získali vygooglené vtipy, neuveriteľne milá romanticko-erotická scéna a záverečný pohľad do rybníka. p.s. ktorý tajtrlík tomu vymýšľal slovenský názov? ()

Fallen_One

Skvělá britská černá komedie, hlavně díky Maggie Smith a Rowanu Atkinsonovi, který dokazuje, že umí hrát i vážnější role, i když se paradoxně jedná o komedii :-) A samozřejmě sexy Emilia Fox 8-) ()

pufina

Milá, šarmantní dáma Maggie Smith - ale jakmile uvidíte, že má v rukou pánvičku, utečte! Skvělý britský humor, to byl přesně šálek mé kávy. A Rowan Atkinson dokázal, že dokáže zahrát i "normální" roli :-) ()

Juto

Čierna komédia režiséra a spoluautora Nialla Johnsona na konci pokrivkáva, ale dovtedy dokáže vyžmýkať humor z nežnej psychopatky, ktorá je najlepšie vychovaná. 6/10 ()

Ripper

První polovina velmi dobrá, ale postupem času film ztrácí tempo a neskutečně se vleče.Původně jsem se chystal dát 4 hvězdičky, ale druhá půlka filmu mi přišla hodně slabá a o konci ani nemluvě.Ale i tak se jedná o příjemnou oddechovku, která pobaví. ()

Šimpy

Britská komedie plná britského suchého humoru. Příjemná zábava. R. Atkinson dokazuje, že mu žádná role není cizí a M. Smith je patřičně okouzlující anglická "lady". ()

KajusaK

" Musíme vypustit jezírko" :)) Jedna z mých oblíbených komedií a celkově filmů, vše perfektní. Maggii Smirth jsem roli vražedkyně opravdu sežrala. Perfektně zahráté..Obdivuhodné.. ()