Bezva finta

• Československo Bezva finta (více)
TV spot

SantaCruz

Škoda těch nudných auto(buso)vých honiček, které v 80´možná byli žádané , ale v dnešní době to je pouze vyplnění stopáže, prázdné a fádní. ()

the_weaver

Keby sa Belmondo vedel tváriť vážne, tak by z toho možno bol thriller; takto ide skôr o odľahčený road-movie - na ceste z montrealskej Banque Internationale do Paríža sa všeličo prihodí, ale hrdinovia to vždy nejako zvládnu. Niečo ako Bud a Spencer, no s dávkou francúzskeho šarmu.↵  Premyslená banková lúpež pobaví a ani ďalším krokom nechýbal vtip. Naopak terminátor Lasky je už celkom úlet - najprv z ničoho nič nabúra do hory soli aby sa vzápätí nepochopiteľne opäť dostal utečencom na stopu. Menej pochopiteľné je už len to, ako mohol Grimm odolať ponuke Lízy.↵  Určite jeden z lepších filmov s Belmondom. ()

leonskennedy

Belmondo už trošku starší,ale vtipnej hlavně jeho telefonování s hlavním vyšetřovatelem.Krásná mladá a i nahá Kim Cattrall.Druhá polovina už je malinko slabší. ()

Sa.sa

Ano "zatracenej lidskej faktor..." Ano přesně tak... Jinak parádní komedie plná hlášek a příjemných scén... Takže 5 hvězd ()

soukyd33

No to se povedlo. V bance je doslova cirkus. 😁 Absurdní scénu třída ještě absurdnější scéna. Návod jak na vyloupení banky, jak pro blázny. 😁 To je tak debilní, že to snad ani možné není. 🤔🙄😁 Začátek super, prostředek průměrný, konec na prd. 🤔 Herecké výkony dobré. Hlavní hrdina opět exceluje. Příběh šílený. Hvězdiček 4 ()

Hombre8

Dlouhá a vesměs dost úspěšná série belmondovek měla hodně společných jmenovatelů. V podstatě by se dalo říct, že jsou vlastně všechny na jedno brdo. To ale neznamená, že jsou špatné. Divácká obec dostala co chtěla, recept většinou není příliš složitý. ()

Jasmín

"MIMOCHODEM. VYŘIĎTE MÉ ŽENĚ, ŽE DNES NEPŘIJDU NA OBĚD ... ŠKODA ... MÁME FLEKY ..." to je hláška Labrose z kraje filmu, když se doví o přepadení banky. A pak se rozjede neuvěřitelnej koncert. Já vím, druhá půlka ubere na tempu. Já vím, já vím ... ale prostě je to klasika ... pět hvězd!! ()

marocco

Časť v banke by som ohodnotil piatimi hviezdami .. časť mimo banky tromi .. matematika mi na strednej príliš nešla, ale vychádza mi to na 4*. :) ()

Ondrish

Dvaja vydarení bankoví lupiči, jedna prelietavá bitch a vypasený odťahovák Lasky. A keď sa táto cháska stretne v letnom Montreale a do cesty sa im pripletie hyper sebavedomý šéf polície, tak je o kanadskú zábavu postarané. Film je prelomený na dva polovice. Jedna je "Senzi finta" = vykradnutie banky v preoblečení za klauna a vynesenie peňazí v brušku falošnej budúcej mamičky. Druhá polovica je "Hold-up" = zatracenej lidskej faktor, ktorý skomplikuje návrat s lupom späť do Francúzska. Niektorým sa páči len prvá polovica - mne sa páčia obidve. ()

Ludva

2021-09-07*[2009-05-08] * Část v bance je skvělá, pak bohužel pojetí pomalu přerůstá do akční honičky. I přesto se drží hodně nad průměrem, především díky ústřednímu hereckému triu. ()

mfanta

70% Mám slabost pro Belmondovy filmy a pro Belmonda samotného. Bezva finta se určitě řadí mezi ty lepší. Pravda, člověk nesmí příliš přemýšlet nad dějovými zápletkami, ale Belmondovo mistrovství a charisma drobné nedostatky v ději bohatě vyváží. ()

norionn

První polovina filmu v bance je excelentní, druhá polovina sice trochu pokulhává, ale pořád je to jedna z nejpovedenějších komedií, co kdy byly natočené a zaslouží si proto 5 hvězdiček. ()

Slavusko

Neskutocny film o lisiakovi Belmondovi, tentokrat v podobe bankoveho lupica prezleceneho za klauna, ktory ziska balik penazi,avsak jeho "kamarat" zacne robit problemy a zacina sa zaujimava druha polovica filmu... Vsetkym odporucam tuto krimi komediu, ktora je v pohode pozeratelna aj po 25 rokoch... Jednoducho vecny film... : ) A koho zaujme zavernecna skladba, tak je to: Rena Scott - Hold Up. ()

justine

Do poloviny by to bylo na plný počet hvězdiček, bohužel ke konci opravdu zdlouhavé. Ale i tak - ve srovnání s většinou současné produkce, je to nadprůměrná komedie. ()

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo