Sklapni a zastřel mě

• Velká Británie Shut Up and Shoot Me (více)

Komedie o gangsterově psu, knedlících, botách, neposedné soše a sebevraždě. Pavel Zeman (Karel Roden) celý život strádá. Má nevděčnou ženu (Aňa Geislerová) a šest zaměstnání, aby si jeho žena mohla dovolit život na vysoké noze. Colin Frampton je Angličan pohlcený ve svém světě plném obav. Ty ho nepřechází ani na jeho svatební cestě v Praze. Když se na Colinovu ženu při prohlídce Starého Města z nebe snese (vlastně spíš žuchne) náhlá a nešťastná smrt, rozhodne se Colin svoji choť co nejdříve následovat. Sám k činu nemá odvahu, a tak požádá Pavla, aby ho za finanční odměnu nějak šetrně a rychle sprovodil ze světa. Ze setkání vzejde neobvyklé přátelství poté, co se Pavlovy smrtící plány naprosto vymknou kontrole. Jak dopadne tahle další Pavlova fuška? Pomůžou Pavlovi jeho žena a balkánský gangster? Říká se, že pes, který štěká, nekouše. (oficiální text distributora)

blastboy

Karel Roden má opravdu velký talent. Je schopen zahrát vyšinutého emigranta (15 minut) i totálního losera, jak dokázel v tomto filmu. Andy Naman mu v několika momentech velmi zdatně sekundoval, ovšem Aňa byla poměrně slabá. Ale velkým řekvapením pro mě byl Matěj Rupert. I když se ve filmu objevil prakticky jen 3x, ale ve své poslední scéně pobavil... ()

cab

Netradicni stylova komedie, ktera nema obdoby v ceskych luzich a hajich. Natocena zrucnym anglicanem s vynikajicim (Karlem Rodenem) v hlavni roli, jez hraje maleho Cechacka Pavla, ke ktere mu sekunduje nemene dobry, akorat ovdovely anglican Colin (suprovy Andy Nyman), ktery vznese vuci Pavlovi prazvlastni prani. Jen doufam ve vice podobnych odvaznych projektu. 75% ()

MareT.

Komedie, u které se člověk moc nezasměje! Všechno mi tam přišlo úplně nedotažené a napůl cesty...Což je škoda, protože to mělo na víc...Jinak skvělý výkon Geislerové...vynikající herečka, a dabing Rodena byl strašný!!! ()

1860

z tohoto filmu jenom čiší černý humor, a ten já rád, proto mě tento film opravdu pobavil, a když Roden řiká, že zabil babičku polívkou, málem sem umřel smíchy.. a proč to teda není na 5 hvězd, jak se může po mé první dlouhé větě zdát? Onen vychvalovaný humor se nevyskytuje v pravidelném množství a vybírá si své slabší chvilky, což může působit trochu nekonzistentně.. ale ta polívka..:-D ()

dopita

Překvapivě zábavná černá komedie, která stojí na velmi dobře vymyšlené zápletce. Navíc je osvěžující vidět film, kterej se odehrává v česku, hrajou tam češi, ale přitom rozhodně nevypadá jako český filmy z posledních let. ()

Harapes

Bomba.Karel Roden je prostě jednička a tento film to dokazuje.Je skvělé se dívat na tuto černočernou krimi,která stojí za to.Prostě to musíte vidět.Hurá do toho!! ()

Bafo

Kdyz se na film podivame s odstupem... Ano je citit ze byl za malo penez, ano jsou tam citit nedostatky ve scenari... Ale par veci se da urcite vyzdvyhnout... Predevsim kamera, hudba, Roden a Nyman (genialni role) a obcas opravdu dobre gagy... Rozhodne necekejte bombu jako Podfuck nebo Zbal prachy a vypadni... Kdyz se ale budete divat schovivave tak kouzlo tohot filmu urcite objevite :) Jen skoda ze den po premiere v patek vecer (!!!!) nas bylo v kine 9... Sakra obcas to tady moc nechapu... Ale to je na delsi povidani ()

DannyBoy80

Dejte dohromady pár českých herců, české prostředí a zahraničního režiséra, a dostanete výbornou černou komedii. Zaměňte zahraničního režiséra za českého a dostanete sračku. Naštěstí toto je ten první případ. Sice je v tomto filmu pár dějových zmatků, ale nevadilo mi to, protože hlavní poslání tohoto filmu je bavit vás a mě bavil velice. Pat a mat hrajou hodně nadprůměrně. Dokonce jsem uvažoval o 5ti hvězdách. ()

BuddyO odpad!

Bylo to tím příšerným dabingem, nebo ten film byl opravdu tak špatný? Málokdy se takto rozejdu se zbytkem hodnotících, ale nemohu jinak. Trpěl jsem od prvních minut až do těch posledních. Stupidní scénář, snažící se se děj postavit na suchém (černém) humoru na mě nejen že nezapůsobil, ale naopak mi přišel strašně špatný. Steen Agro by si měl pustit film dánského režiséra Olsena "I Kina spiser de hunde", aby viděl, jak se takovýto humor dělá. odpad! - 5% ()

ekomo

Vtipná, naprosto originální komedie pro zasmání z trochu černějšího humoru. Scénař velice komediální stejně jako děj. Jediné čeho je škoda, že se češi stále více poameričtují. ()

RipperJosh odpad!

Představte si Tomáše Magnuska, jak se snaží udělat film v duchu Quentina Tarantina. Výsledkem by muselo být něco jako Sklapni a zastřel mě. Asi ještě nikdy mě celkový hodnocení na CSFD nešokovalo tolik jako v tomto případě. 61 %?????!!!!!!!! Tohle je normálně strašidelný, nejsem si jistej, jestli jsem se nějak nepropad do jiný dimenze. Je to příšerná věc s příšerným scénářem a ještě příšernější režií. Jedinej Roden je ok, ale celkově je tohle "dílo" tak špatný, že ani tu jednu hvězdu nemůžu dát. Při některejch scénách mi bylo tak trapně, až jsem z toho měl husí kůži. Andy Nyman... nemám vůbec nic proti obtloustlým filmovým nekňubům, naopak jim člověk drží palce, ať se seberou a udělaj co je správný... ale Nymana bych na začátku prostě shodil ze střechy (je tam k tomu příležitost). Ten jeho vyděračsky smutnej "kukuč" byl nesnesitelnej... Jako amatérskej film bandy kamarádů by se to s dostatečnou zásobou alkoholu dalo přežít, ale jestliže to bylo kdysi v kině... tak je to síla, chtěl jsem napsat, ale českej divák si od českýho filmu nechá líbit cokoliv. ()

alenka

tezko se to hodnoti. je to vlastne shit, ale zabavnej a herecky solidni. kdyby se scenarista trochu klepl pres prsty, mohl z toho byt i vyborny kousek. ()

maty39

Britské televizní béčko, které se u nás dostalo do kin. Ve srovnání s filmy Tarantina a Ritchieho naprostý K.O. Nedávno jsem viděl film Running Scared. Taky natáčenej u nás a taky s Karlem Rodenem. U toho filmu se dá napsat 4+1 za Karla, ale tenhle film je jen špatnej a zdlouhavej vtip. ()

Chulimanga

Díky Karlu Rodenovi je to film na úrovni, i když se mi taky zalíbil Andy Nyman v roli muže, který se chce nechat zabýt....připadal mi jako takový "ňouma", ale byla to sympatická postava! .....ale to bylo téměř vše, co se mi na tom filmu líbilo..... ()

bidja

No to snad ne ! Co to má znamenat ? Nebylo to ani vtipné, ani napínavé, ani to nemělo spád, nikdo v tom nezahrál rozumně. Kdo to zaplatil ? Kdo je režisér ? K čemu to bylo dobré ? Kdo mi odpoví dostane hvězdičku. ()