Driscoll

Jsem trošku v rozpacích. Na jednu stranu se Účastníci pyšní celou řadou nešvarů. Ať už jde o ploché a předvídatelné charaktery, nevyrovnané dialogy nebo o rádobyvtipné scény (Gag s podšálky je v pohodě, ale až si shlédnete jeho třetí, čtvrtou, pátou... ...xtou variaci, budete ho už mít dost. Mimo to, poslední scénu s podšálky Vejdělek vyhnal do takových krajností, že mně scéna s prchajícími turisty připadla jak z Kameňáku). Na druhou stranu je pravda, že film nijak nenudí, a občas, pokud jste podobný zájezd někdy abslvovali, jako by se dokonce dostavilo nějaké déjàvu, či co. ()

Zeek

Slušná česká komedie, která pobaví a není ničím protivná. Nejlepší jsou stejně Karel a Karel :-). Moje hodnocení: 60% ()

Badel

Překvapivě vtipnej a trefnej film, dobře odkoukaný hlášky ze života a pár přehnaně umělejch scének(Liška, pas). Příjemně zahraný, pěkný holky, chudá výprava. Na českej film mě to příjemně překvapilo. ()

jorgus

po obstojnem zacatku sledu vicemene vtipnych a trefnych scenek z cesty autobusem nasleduje krec ktera me donutila prepinat..:) ()

Jeremiah

Charakteristikou tohoto filmu je nevyváženost - na jedné straně velmi zdařilé a vtipné momenty, na druhé někdy až trapné dialogy a přehrávané role / bohužel K.Fialová /. Navíc nejsem ani příznivcem Viewegha, i když zde musím přiznat, že se asi skutečně jedná o nejúspěšnější filmovou adaptaci jeho románu. Po druhém shlédnutí musím říci, že mě přišla docela vtipná dokonce i Jitka Kocurová, která však herečkou není a zřejmě ani nikdy nebude. Hezký, i když často účelový byl pohled na dvě opravdu hezké mladé češky, které si přijely užít / což se jim nakonec i povedlo /. Nejkvalitněji se své role zhostila mladá Polívková. Za silnou pravdivost a ukázku české nátury = suma sumárum - slabší 4 . Jo, a neříkejte mi čumáčku, nebo Vám rozbiju palubní mikrofony - hi. ()

Wawer

Účastníci zájezdu jsou svěží komedie se skvěle napsanými a zahranými postavami. Bohužel si neklade žádné velké cíle. Je to jen takový nafouklý sitcom. Škoda pak také těch hluchých míst a zbytečné omáčky. Na druhou stranu v českých poměrech musíme být rádi, že vůbec nějaké koukatelné komedie vznikají ()

Amper01

Jako sorry, ale oč tam vlastně jde? Parta lidí se vydala kamsi na dovolenou a celou dobu víceméně řeší jen kdo s kým a kde si to rozdá. Jinak nejde v podstatě o nic. Aby se prodalo alespoň pár kousků, jsou tam několikrát odhalená prsa pro nenasyty. ()

vito_corle

Účastníci zájezdu -česká komedie, která je někdy vtipná, někdy k pláči a pár scén je už kultovních. Film popisuje porevoluční Čechy cestující na dovolenou k moři. Zpěvák, který utekl k moři před holkou a radši jel s gay kamarádama na dovču. Rodina, která je přihlouplá a jejich syn si myslí, že i on je teplý. Další rodinka – propuštěná hlava rodiny se pořád štenkruje s manželkou a ne zrovna krásná dcera, která by moc chtěla chlapa. Dvě přihlouplé puberťačky, dvě seniorky, osamělý podivín se šnorchlem, krásná a hloupá průvodkyně. No to je panoptikum na výpravě. Prča s kelímkama i vařením na plyňáku v hotelovém pokoji. Skvělé herecké obsazení Holubová, Polívková, Klepl, Liška, Krobot....vlastně všichni. 3 hvězdy, ale bavil jsem se. ()

Bozvav

Mírně, ale jen opravdu mírně vtipná tragédie. Lidová zábava, zapomenutelná. Hercky odfláknuté a dosti plyké. Za mne 40%. ()

tyna97

"Ještě jednou mi řekneš čumáčku a rozbiju ti palubní mikrofon!" Komedie povinná na všechny zahraniční zájezdy. A ten šum moře k tomu! ()

jiri.twist

Film, který neurazí, lehce pobaví, ale zároveň ani nenadchne a sem tam se i objeví v TV znovu. V každém případě si ale na něj divák dokáže vzpomenout na rozdíl od tun jiných filmů, a to se podařilo po letech i mě. Vím, že tehdy mě zaujal Jaromír Nosek, který se mnohdy svěřuje, že si jej stále mnozí lidé nálepkují dle filmu (tím je myšleno to, že si myslí, že je gay i ve skutečnosti) ... 5786 ()

zelda82

Spatny film, vyborni herci (predevsim Bob Klepl) a par hezkych momentu k tomu. Pokud dokazete vypnout mozek, budete se dobre bavit. ()