derek007

Film opřený hlavně o kvality herců zřejmě nemůže myslet na víc než na 3*. I přesto určitě lepší než Román pro ženy. ()

#47

Čekal jsem, že se od Viewegha konečně opět dočkáme skutečně kvalitní komedie, která zaujme celé spektrum divácké populace...něco co jsem u něj zažil bohužel pouze u Báječných let...už proto, že tento film nabízí celou řadu rozličných postav různého věku, smýšlení či třeba sexuální orientace. Bohužel přes obrovský potenciál, vesměs kvalitní obsazení a nepochybně velmi solidní rozpočet vznikla spíš průměrná komedie, která příliš nepobaví a která časem asi zapadne do filmového zapomnění...nejvtipnějších scén jsem se dočkal od dvojice řidičů, která se ale objeví pouze na začátku a na konci...takže dávám tři a to zavírám i kuří oko na patě... ()

tragos

Malé české nic aneb proč nenatočit třeba... tohle. Celému filmu vévodí Anna Polívková, svůj standard odvedlo i trio Holubová, Klepl a Štěpánková, zbytek za moc nestojí. 5/10 ()

Darkslayer

Priemerná komédia s nevýrazným humorom, videným v iných snímkoch avšak s lepším prevedením. Prvá polovica je v podstate celkom vtipná avšak potom to začína upadať a koniec už balancuje na hrane trápnosti. V zástupe úžasných českých komédii je to slabé. ()

hazaba

Příjemná prázdninová komedie, která pobaví, ale nenadchne. Skvělá Polívková, dobří Klepl, Holubová a hlavně Štěpánková. ()

Mattezs odpad!

Ještě v půlce filmu jsem byl rozhodnutý že dám aspoň jednu hvězdu za Karla a Karla, ale po trapně utahaném závěru nemůžu jinak... ()

Vodny

Co to ten Vejdělek natočil? První otázka, kterou si kladu již v průběhu filmu. Na konci je odpověď jasná. Natočil zbytečnou, nudnou a nic neříkající "komedii". Holubová, Polívková, Kocurová, Liška a další se připletli k filmu, který řadím mezi to nejhorší co česká filmografie má. Nulový humor, žádný opravdový příběh, nudné epizody zobrazující snad každou fázi lidského života, kterou si každý z nás projde. Dalo by se říci, že kdyby vzal Vejdělek kameru a jel by s kteroukoliv skupinou lidí na dovolenou, natočí přinejhorším to samé. Ale spíše lepší. Kdyby tak jel někdy s náma na dovču, to by byla komedie ! 20% za hudbu. ()

sandis

Dost velká hrůza, u které se navíc téměř nezasmějete. Možná jen v případě, že patříte k otupělým neschopům, kteří podobně nudnou dovolenou absolvují rok co rok a snad se v tom marasmu i zhlédnou. K dalším mínusům patří dvojitý trapný 'product placement' jistého přípravku na erekci. Myslím, že se nám rodí Nový! Troška :( Alespoň jedno pozitivum "Kdo masturbuje, ať se přihlásí..." Jinak opravdu.... kravina... a 113 minut? chech... ()

Angelitos

Co nemám ráda jsou dnešní české filmy ale tohle!!! Fakt super, nezapomenutelné hlášky, luxusní humor. Mezi těma českýma sračkama, co se točí, je tohle pecka! Žeru to a vždycky se ráda podívám znovu. ()

Natix

Tohle dílo jsem byl nucen sledovat při zpáteční cestě autobusem z dovolené. Očekával bych tedy, že díky tomu by neměl být problém se ve filmu tak trochu najít, ale už brzy bylo jasné, jak bláhová tahle domněnka byla. Trapně deformované karikatury postav, zoufalé herecké výkony a kvalitní novácký humor mi až nápadně připomínaly Kameňák. Čím to, že mi nakonec vůbec nevadilo, že kvůli noční cestě nebyl film dovysílán do konce? :) 1* za postavy řidičů Karla & Karla (při kterých se mi vybavili Samotáři), slušnou kameru a asi jedinou scénu, kdy jsem se od srdce zasmál a to když Klepl hned na začátku filmu spadl v autobuse ze sedadla. ()

finn

V rozhodování, čím zabít večer s televizí, vyhrával Rocky. Počkal jsem si 20 minut na přesný začátek vysílání na nově od osmi a zkusil Účastníky. No, první čtvrthodina (odjezd, autobus) způsobila, že Rocky musel počkat a já si říkal, že to bude vtipná komedie. Autobus odjel a tím to haslo. Ve zbytku jsou vtipné scény jakoby omylem a velmi sporadicky. ()

ivamka

Nejdřív jsem se nechtěla dívat. Poslední film podle Veiwegha, Výchova dívek v Čechách, mi připadal jako ztráta času. Potom jsem se připravila na cestu a za neustálého komentáře mého syna, že tak přesně to bylo, když jel se svou sestřenicí a jejími dvěma kamoškami s Českým červeným křížem do Chorvatska, jsem se chlamala celý film. ()

JakeG

Jak výstižné podobenství českých turistů na zahraniční rekreaci. Dost často jsem propuknul ve smích nad situacemi, který by asi jiný národ nepochopil. ()

mala_kea

Jediné čemu se snad lze smát, je ta nejtrapnější a nestupidnější režie se snad ještě horším scénářem. Vejdělku, ty blázne, nedělej to, když na to nemáš. Zlatá Poledňáková, ikdyž též to není žádná sláva.Jediná fajn scéna je snad ta, když Jitka ukáže svoje poprsí, ale co si budeme povídat, chtěli jsme komedii a né porno. ()

Andronikos

Román by bol asi lepší. Alebo nie? V každom prípade je film nudný (a to je pri komédii základný parameter úkazu menom katastrofa), cesta autobusom síce ešte ušla, ale potom nastal prepad. Nerozumiem celkom tomu, prečo sa točia takéto filmy podľa kníh (hoci som ju nečítal), ale producenti asi majú pocit, že na malom českom (a slovenskom) trhu je vymýšľanie vlastných námetov nielen zbytočné, ale vlastne aj kontraproduktívne. Hodnotenie 58 percent [22. 8. 2010] im možno dáva za pravdu, ja osobne však nie. ()