Pulse je natočený ako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Film hovorí o skupine mladých študentov, ktorá sa musí vyrovnať so záhadnou smrťou svojho kamaráta. Už čoskoro však zistia, že to nebola samovražda. Cez monitory, displeje telefónov a rádiové vlny im nedajú spávať duchovia. Čo keď bezdrôtová mobilná technológia môže sprostredkovať kontakt s iným svetom? A čo keď tento svet využije túto technológiu, aby sa dostal k nám? Ak zapnete mobil alebo mail, ste infikovaný a začnete zabíjať. Práve toto sa stane na školských internátoch... (oficiální text distributora)

MindTuber

Hororový brak, který náročnějšího hororového fanouška unudí k smrti dřív, než řeknete puls. Byl jsem zvědavý co se podařilo nebo nepodařilo při pokusu o zpracování celkem šíleného námětu. Verdikt je jasný. Nepovedlo se takřka nic. Nejde jen o neherectví hlavních postav, ale o film jako celek. Radši na to koukněte sami, nebo radši ne. Slabé dvě a už ani vlastně nevím za co... ()

Luki.V

Lehce nadprůměrná duchařinka se srozumitelnějším poslaním, které je totožné jako u originálu. Některé naprosto úžasné scény (jedna z nich je na plakátu ;-)) a šikovné pracování s atmosférou je ale pohřbeno neznalostí režiséra který sám neví jestli chce točit duchařinu nebo vyvražďovačku. Některé předělávky scén z originálu jsou i tady a fungují znamenitě (letadlo například). Postavy jsou sympatické (až na jednu) a herecké výkony na průměrné úrovni. Nejlepší scéna je imho zrovna ta plakátová a pak ta u sušiček na prádlo, trošku mi připomněla nejlepší horor tohoto roku, Silent Hill :). ()

R.O.man

Tento pokus ako remake hororu Kairo príliš nevyšiel. Nebyť obyčajných hereckých výkonov, ale najmä toho amerického školského prostredia v ktorom sa už tisíce filmov natáčali tak dám o hviezdičku viacej. ()

Cortesz

Další remake nějakého japonského úspěšného hororu, který jsem bohužel neviděl, takže nemůžu srovnávat. Tentokrát jde o mix hororu s apokalyptickou vizí konce světa přes monitory, kde nám nějaý duch z jiného světa vezme vůli žít. Námět není vůbec špatný, ale není nejlépe natočen. Ovšem je zde nějaká atmosféra, ale přišla mi umělá, vytvořená pomocí nepříjemných pazvuků a tmavých filtrů, čímž si tvůrci asi mysí, že navodí tu pravou hororovou atmosféru, ale zde tomu tak není. Po většinu času jsem jen znuděně zíral a občas mě z nudy vytáhli některé fajn momenty, jako byli ty z monitoru, pád letadla, pohled na vylidnění město, ale jinak jde o průměrnej horor, kterej nevyužil danej potenciál, kterej se mu nabízel. I když se zde objeví seriálové hvězdy Kristen Bell a Ian Somerhalder, neznamená, že z toho bude nějaká pecka, také to, že se to u nás dostalo přímo na DVD mluví za vše. ()

Solverino

Není to až tak špatné, celkem koukatelné... jen se nedoporučuje u toho moc přemýšlet :) Ztratit "chuť do života" před monitorem počítače se ale dá už i dneska! :) ()

Boudyy

V rámci žánru je to čistý průměr nebo možná lehký nadprůměr, ale oproti dalším dvěma pokračováním Pulsu je to skvost. ()

kaulinecka2

Moc hororů jsem zatím neviděla, ale přece jen se mi tento zdál něčím zajímavý. Nejde o žádné sériové vrahy a tak, to nadpřirozeno tomu dodává nějaký směr. Jako pár dalších lidí jsem se na to dívala kvůli Ianu S., který nezklamal. Ale to ani Kristen B. takže lze říct, že herecké obsazení nezklamalo. Celkově by se zde našlo pár nedostatků, ale jinak mi film přišel zajímavý, takže 4* ()

zuzzuli

Bylo to strašidelný, ale jinak nechápu, kdo vymyslel ten námět. Z počítače lezlo něco, co připomínalo Voldemorta.Znovu to vidět nemusím. ()

Brano

Tak 100 ľudí, 100 chutí. Náhodou veľmi vydarený "duchársky" horor, ktorý niesol zaujímavú víziu o budúcnosti, ktorá by mohla skutočne nastať. Originálny nápad a výborná atmosféra. Takisto sa vo filme nájde niekoľko slušných ľakačiek a trikov. Herecké výkony boli dobré. Akurát záver mi prišiel trochu nedotiahnutý a pomalý. Strácalo to na tempe. No i cez to ho označím za nadpriemerný. Pôvodnú verziu som nevidel, no myslím, že ta nebola o nič lepšia, keďže japonské horory musím vždy brať s veľkou rezervou. A to nehovoriac o tých biednych hercov, čo tam obsadzujú. /80%/ ()

LucLuc

Ze začátku jsem tomu moc šancí nedával, bafnutí ducha prakticky v druhé minutě není to nejúčinnější, pak se ale přeci jen tvůrci stáhnou a nejprve se snaží vybudovat atmosféru, které jsem nakonec, přiznávám, trochu podlehl. DOcela by mě zajímal japonský originál. suma sumárum 3 a 1/2 * ()

Miloško

Povodný japonský originál som nevidel...Ale musím sa priznať že ma tento horor dosť prekvapil. Dalo sa to pozerať. Keby v nom hrali herci, ktorí vedia lepšie hrať, tak dám aj večsie hodnotenie.[DVD] ()

swell

Vidět tenhle film dříve, tak rozhodně nevyhazuju těžké prachy za nový telefon... Ještě ale není pozdě, pořád můžeme zahodit všechny počítače a mobily do Macochy a vrátit se k papíru a tužce :-). Film ušel, měl slušný nápad, ale zpracování už se mi tak nelíbilo - ovšem kromě Kristen :-). Trochu mě fascinuje, že si ti američani zásadně v noci v bytě nerozsvěcují, ale to asi tak trochu patři k atmosféře hororu. 60% ()

ondrasz

Tento snímek lze shrnout velmi krátkým, nicméně výstižným souvětím. Ale já se budu filmu věnovat spíš z technického hlediska, než se zabývat dějovou linií, která je samozřejmě naprosto čekatelně lekavá, až závěr mě nepříjemně překvapil svojí snahou o neobvyklost, která ovšem nevyšla, a vše sklouzlo k patetičnosti. Puls mě po technické stránce vcelku potěšil. Dokreslení atmosféry slušnou kamerou, střihem a hlavně nasvívením scén, které zdaleka předčí děj filmu a dělá z něj lepší horor, je nejen zdařilé, ale i vemli zajímavé. Snímek Puls dokazuje jednu poměrně zásadní věc a to, že nejen z děje, režije a hereckých výkonů (ty komentovat radši nebudu :)) se skládá film.... Věci kterých si obvykle ani nevšimnete, jsou zde naprosto zásadní a jak bych tek řekl hezky česky dojmustrůjné :) Rozdělím tedy hodnocení takto: děj, režije, herci 1/5, pospodukce 4/5. prumer je dv a půl, což tady nejde :) ()

pasqviL

Pro mě velice rozporuplný film, u kterého jsem se ani jednou nebal ale na druhou stranu se mi docela líbilo zpracování a konec filmu. ()

me3x®

nie, že by som mal nejaké očakávania od tohto tzv. hororu. Ale prvá asi 20 minutovka sa mi celkom páčilo... študenti psychiatrie ktorí páchajú samovraždy jedna radosť mohol byť celkom dobrý námet, ale že sa z toho stala pomaly apokalypsa tak to bolo priam smiešne... 2* za ten úvod... ()

kenny79

Japonský originál jsem zatím možnost schlédnout neměl, ale i tak je tato verze vcelku koukatelná. (hodně podobné Kruhu) Jedna hvězdička za Kristen Bell. ()

honzic

Nepovedený scénář, ztvárnění, mizerné herecké výkony a závěr jasně ukazují, že tento film nepřinesl nic nového a ničím nezaujme. Hodnocení: 15 % ()

blazma

Trochu překvapivě mě to bavila.. nonstop ponurá atmosféra je ze začátku divná, ale pak už to ani nevnímáte. téma, kde vás zabijí duchové skrze počítač a moderní techniku je vždycky zajímavý, jelikož spojuje horror a technologii která propojuje celý svět a každodenní životy. ()