Pulse je natočený ako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Film hovorí o skupine mladých študentov, ktorá sa musí vyrovnať so záhadnou smrťou svojho kamaráta. Už čoskoro však zistia, že to nebola samovražda. Cez monitory, displeje telefónov a rádiové vlny im nedajú spávať duchovia. Čo keď bezdrôtová mobilná technológia môže sprostredkovať kontakt s iným svetom? A čo keď tento svet využije túto technológiu, aby sa dostal k nám? Ak zapnete mobil alebo mail, ste infikovaný a začnete zabíjať. Práve toto sa stane na školských internátoch... (oficiální text distributora)

Nikolas__

Pulse mi připomínal, nebo spíše lehkým/přesnějším označením - EVOKOVAL pulce, který plave v moc velké vodě, aby si ho nějací rybáři (diváci) všimli a zpětně docenili. Bohužel jsem se mýlil. Tohle je totiž tristně nezábavný film, který krom postav které vyloženě nechcete zabít nepředstavuje žádnou svojí složkou nic hmatatelného. Vizuál filmu je určitě zajímavý (modrá, modrá) ale to nestačí, jelikož jsem musel hledat zábavu ve všem jiném okolo, kromě tohoto hororu. Jako béčko na dopoledne tento remake postačí, jako horor na půlnoc na který se obdobně těšíte, obrazovka prohozená oknem. ()

jukyn

No nic moc...až na ten konec že nevyhrály ti dobří.Film mi moc neřekl a ani herecké obsazení nebylo moc přitahůjící. Takových filmů bylo a jen enchápu jak když duchové byli nehmotní jak mohli házet s prádlem a tak. ()

Innos

Jeden z mála dobrých remakov. Bohuzial som original videl az potom, keby to bolo naopak moje hodnotenie by bolo asi ine. ()

Stanford

Skvělí film. Připomíná mi Kruh nebo Hlas smrti. Jeden z nejlepší remakeů, který jsem viděl. Film má dobrý hororový děj. Scénář k němu napsal hororový klasik Wes Craven a režie je super. ()

bulawaio

2/10. Tento film prakticky potvrzuje pravidlo kvalit amerických remaků asijských duchařin. Někdo vidí dobrý nápad a tak rychle zpráská nějaký horor, jen aby se točily peníze. Pulse sice dostal dvojici relativně kvalitních herců (Veronika Mars a Boon) ale to je opravdu vše, co by se dalo pochválit. Žádné postrašení nebo nějaká kvalitní lekačka. Prostě nic. Jen nuda, nuda a nuda. Trochu škoda, že si tvůrci nevzali příklad z Ringu, když už tady ta možnost obrazovek byla. Raději zkusit originál. ()

veverysiak

Bohužiaľ pre tento kúsok, podobných hororíkov je v obehu ako čečiny, a keďže tento používa zabehané postupy a nie je v žiadnom smere výnimočný, pravdepodobnosť jeho úspešnosti bola už vopred mizivá, jednoducho vyšlo to v nesprávnom čase, inak by sme k nemu boli zhovievavejší, takže 45%. ()

BlondSw odpad!

Álee tak nebylo to uplně špatný, ale každopádně jsou lepší. Jen mě občas dostávaly lekačky. I když docela kec jako duchové na síti?! Moc žhavěj posmrtnej život ne?! A ta červená páska? Slabej odvar na horor fakt..Prostě se připojíš na komp a ovládně tě to. Mě osobně to moc nezaujalo.. ()

Salvator

Je až obdivuhodné, co všechno lze smíchat dohromady. Na druhou stranu, ono to všechno má reálný základ, neboť hodiny, dny a týdny strávené u počítače vedou právě k tomu, co je ve filmu. Ponaučení pro cílovou skupinu - choďte na čerstvý vzduch a neberte drogy. ()

brasek odpad!

Odpad! Z dôvodu, že ma hlava bolela z blbého príbehu v ktorom som sa strácal, strašne lacné exteriéry, všetko šedé a špina naokolo, lacné budovanie atmosféry cez sny... Pripadalo mi to ako amatérska filmárska práca robená na kolenách v nejakom "meste duchov". ()

Mangano odpad!

Adept na nejhorší film všech dob. Kdyby to dělalo přihlouplé dětsko v šesté třídě jako školní projekt budiš, ale tohle někdo bere vážně proboha! ()

zaack

Nejlepší na celém filmu je nápad. Ten je vskutku originální. Všechno ostatní, scénářem začínaje, herci konče, nestojí za nic. ()

smolson

Na tomhle filmu jsou rozhodně nejpůsobivější ty rumunské městské exteriéry, které jsou hororové samy o sobě. Jinak nuda. ()

Ladisec odpad!

co to bylo? že bych jeden z nejblbějších hororů roku, ano to je možné!!! Kdo se u tohodle mohl bát, nuda nuda nuda, blbost a zase blbost ()

Ponocnej

japonsky orginal sem nevidel takze me hodnoceni to nesrazi ..... vzpomel sem si na grudge a na akumulatora a libil se mi vyvoj deje ve mestech kdy atmosfera byla cim dal neutesenejsi a apokaliptictejsi ... film ma urcite spad a lekacky se povedli atmosfera umirajiciho cloveka v depresich byla taky rozhodne zajimava .... dobry film 8/10 ()

copstp

Byl jsem poměrně spokojený a celkem mne mrzí,že se mi nedostalo možnosti shlédnout původní film.No,snad se v budoucnu poštěstí. I tak bych ovšem řekl,že Puls není tak špatným filmem jak tady někteří tvrdí.Námět je slušný a budování ponurého strachu se myslím režiserovi též daří.V hereckém obsazení také nemám problém a tak lepší průměr klidně dám. ()

Naranyan

Já si prostě nemůžu pomoct, ale přesně a právě u tohodle filmu jako zatím asi u mého prvního jsem měl neodbytný pocit, že z námětu se dalo vytřískat o dost více. Snad kyby si Puls půjčil pár grifů třeba od Kruhu, hmm né, to je možná blbost, těžko soudit a zatím mám pořád nakoukáno příliš málo ale fakt vyloženě "čuju" potenciál, který tady spíš zlehýnka pochrupkával. ()

Pointed

Tak tenhle film má na mě až příliš technických nesrovnalostí. Například, proč tak "ostřílené hackery" nenapadlo, schovat se někde kde jsou tlusté zdi a spousta kovů..? Né, oni celou situaci radši vyřeší tím, že si zalepí okna izolačkou <-- EPIC ! Dále-pak scénka jak "Mattie" příjde za Joshem do bytu a uvidí polomrtvou kočku/psa, či co to ksakru bylo a řekne s údivem pouze něco ve smyslu "Oh!". Chtěl bych vidět, kterej člověk by takhle zareagoval, kdyby toto našel u své drahé polovičky ve skříni. Za atmosféru, která se tvůrcům opravdu povedla 2*. ()

draxxi

No pravda jw, ze jsem se nebal....ale jinak docela zajimavej a napinavej pribeh. I celkem fajn natocenej... 4/10/2020 64% ()

Miroslav.Zac

Jak už to tak u amerických remaků japonských hororů bývá, snaží se být strašidelnější než originál. Tak jako obvykle se to nepovedlo, Puls je ale koukatelný, aspoň pro toho, kdo neviděl originál. Další pokračování si rozhodně nepouštějte. Byla by to ztráta času. ()