Pulse je natočený ako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Film hovorí o skupine mladých študentov, ktorá sa musí vyrovnať so záhadnou smrťou svojho kamaráta. Už čoskoro však zistia, že to nebola samovražda. Cez monitory, displeje telefónov a rádiové vlny im nedajú spávať duchovia. Čo keď bezdrôtová mobilná technológia môže sprostredkovať kontakt s iným svetom? A čo keď tento svet využije túto technológiu, aby sa dostal k nám? Ak zapnete mobil alebo mail, ste infikovaný a začnete zabíjať. Práve toto sa stane na školských internátoch... (oficiální text distributora)

Holina

Tak jsem se na to těšil až jsem u toho usnul - těch pár minut co si pamatuju bylo takovým zlatým průměrem řekněme. Napětí ano, příběh nikoliv... ()

AngiS

A tak jako.. hudba ušla... děj celkem dobrej... obsazení..no.. Kristen Bell nepatří mezi mé obllíbenkyně. Sečteno podtrženo - průměr ()

Sancty

Zúfalo nudné! Až som sa divil či nepozerám iný film, keď začala scéna v práčovni. V takejto atmosfére sa to malo niesť po celú stopáž. Škoda. ()

spiritus

První třetina filmu se rozvíjí dobře, atmosféra by se dala krájet, ale pak to jde s kvalitou rychle dolů, konec už je bohužel slepený narychlo a to sráží film hodně dolů..Duchové rozmlacují okna, spustu věcí není vůbec vysvětleno, apod.....Navíc mi vůbec nesedí Rumunské reálie (tam byl film skutečně točený) vydávané za americké město. Rumunská realita působí dost odpudivě a díky ní je film degradován ještě níž.Dobrá, proč to netočit v Rumunsku, ale vydávat to za USA ? To je trapné, zvlášť když vidíte na ulicích zaparkované staré Dacie a Olcity..To moc na věrohodnosti nepřidává...Snaha ušetřit je vidět na každém kroku..Zkrátka je to brak, který za skouknutí nestojí... ()

Zombi

Takový mix hororu a scifi, ale na horor je to málo strašidelné a pro scifi mluví pouze zmínka o příchodu „duchů“ přes naši techniku z jiného světa a apokalyptický závěr. Přesto se jedná o celkem příjemný film, japonskou předlohu jsem neviděl. U hororových momentů by stačilo neukazovat toho tolik a už vůbec ne hned od začátku, jenže tady chtěl mít někdo mermomocí digitální vysávání duše a to prostě atmosféře nepřidá. Jinak hlavní hrdinové jsou celkem sympatičtí, námět je zajímavý a i to zpracování je celkem povadené. Lepší tři hvězdičky. ()

Illy

Původní japonský film jsem neviděl, zklamán jsem ovšem nebyl. Slušně natočené, film drží atmosféru. ()

klokyn

Od začiatku toho vidíme veľa, čím sa stráca strach z neznámeho. Nepotrebujem na každom kroku vidieť duchov a efekty, aby som sa bál. Tvorcovia sa mohli viac inšpirovať kruhom (aj keď je inšpirácia už tak očividná), kde na navodenie atmosféry stačil občas nečakaný záber. Pulz hrôzy je proste nefungujúci horor. ()

waits

Americké remaky japonských duchařin a jejich styl vyprávění mám docela rád, ale u tohoto pokusu jsem vyloženě litoval, že na programu není dálnovýchodní předloha. Ta snad nemohla být takhle nezajímavě udělaná...Nadhozený motiv mi kromě toho nepřijde zdaleka tak nosný jako u vlajkových lodí žánru, zapnutý počítač, ani cd s dojíždějícím Bonamassou mě při psaní těhle povrchních postřehů žádnou úzkost nezpůsobuje. A kdepak já jsem už většinu těch záběrů a nápadů viděl? V jiných duchařínách, a není to tak dávno. Nic proti tomu, ale jak se pak má divák u filmu aspon trochu bát ptám se? ()

Gastovski odpad!

Tak tomuhle nedám ani hvězdičku! Děj příšerný bez jakéhokoliv náboje či působení a herci jsou příjemní asi tak jako osina v zadku. Na obale DVD psali: "Nejděsivější film roku" a "Budete si přát, abyste tento film nikdy neviděli". Ano to mají svatou pravdu. Ještě teď se proklínám, že se moje oči museli namáhat při takovéhle sračce. Hororům se budu asi dlouho vyhýbat, protože většina dnes točených hororů jako na běžícím páse opravdu stojí za vyližpr***. ()

JanKukulín

Souhlas s většinou. Tenhle film je prostě jen další z řady amerických remaků japonského hororu, které jsou jako vždy akčnější, technicky dokonalejší.......ale povětšinou horší v celkovém dojmu ()

Puol

Japonskú inšpiráciu cítiť na 100 honov. Nevedel o filme nič, takže apokaliptické finále ma potešilo. Dočkáme sa zopár štandartných ľakačiek ako i obstojných trikov. Scénaristicky je to nedotiahnuté a nemohol som sa ubrániť dojmu, že aj značne prestrihane (u nás vydané DVD okolo 84min). ()

DHDV

Zajímavý horor, originál sem neviděl ale i tak je myšlenka je docela nepříjemná… Večer se budete dívat do svého „noťásku“ a najednou BAF!!! ()

Heroine odpad!

Tak co je? Hororovým scénáristům někdo zakázal mít dobré nápady? Vymýšlet něco originálního? A to ani nemluvím o plochých, nesympatických charakterech lidí, kterým jako divák sotva fandím. Co se týká nápadu, naprosto nic nového, nic zajímavého, nic zábavného. Totální nuda. ()

merigieren

hezká holka a její nový nesmrtelný kluk cupitají městem a pozorují jak kamarádi umírají. Občas je to i strašidelné, ale duchové se chovají divně, není to moc promyšlené ()